Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jo żech jest w doma urlop mom :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmien je wkoncu bo sie za toba nie da jechac taaaaa jak odpalasz rano brykę w Knurowie to w Pyskowicach ten dym widać :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
podobno buty od Maxa na Alledrogo są do wzięcia
-
Spoty Katowice i okolice
tyś się synek udał :gwizdanie: no udał się Mamie, udał :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 21:24_________________________________________________a tak wogóle to
-
Spoty Katowice i okolice
af kors jeszcze powinieneś dodać: ciekierałt :yeah: ehehe no to ciekierałt wczuj się w rytm :dance: kul klip[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:12_________________________________________________Dobra ja spadam do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
a i na spoty to też się do was trzeba chyba przenieść :mysli: ale niestety będę obecny co trzeci tydzień[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:08_________________________________________________ af kors jeszcze powinieneś dodać: ciekierałt :yeah: ar ju siur
-
Spoty Katowice i okolice
guru to już nawet podpatruje jak Miron na siłowni ćwiczy :polew: :polew: :polew: chyba chce być większy i przejąć władzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic i dlatego wszystcy tu siedza Dimek dobrze prawisz Niektórzy nie powinni dostawać władzy do ręki co najwyżej pilot od telewizora
-
Spoty Katowice i okolice
ale tani to my nie jesteśmy dostaniecie prowizję ( 5%)[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:54_________________________________________________przenoszę się do wasbo na Gliwickich wieje nudą
-
Spoty Katowice i okolice
Qrcze jak będę coś chciał shandlować na alledrogo to poproszę was o zrobienie opisu przedmiotu :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka ty stary rowerze kope lat
-
Spoty Katowice i okolice
wieczór
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to jest jakiś koszmar
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Król Lew after party [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 18:36_________________________________________________to jest kox [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 18:37_________________________________________________a ch.j nie pójdę [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 18:37_________________________________________________Siemano Kędzior
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śmieszne filmy [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 18:22_________________________________________________pojawiłem się i wszyscy dali nogę NARA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
forumo-holicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam w świecie klub forum Gliwickie słychać :mysli: :mysli: :mysli:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niech Ci będzie [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 00:11_________________________________________________Majki a ty qr** jeszcze czytasz ten shit- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qr** ale kłamiesz kłamco jeden zakłamany jak dobrze pamiętam to opowiadałeś że się Fiutem Punto woziłeś :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 00:02_________________________________________________ tylko nie zapomnij spadochronu otworzyć :decayed: [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 00:03_________________________________________________i załącz se Webasto :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu pamiętaj "Trza być TWARDYM " a wogóle to- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo na snowboardzie jezdzi sie w gorach, a nie za traktorem po polu Ty mi tu nie cFaniacz Proponuję w przyszłym tygodniu jakiś grupowy wypadzik do Istebnej Czy są chętni :mysli:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim kurcze po niedzielnym snowboardzie nadal czuję się jakby mnie walec przejechał :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Patrikos czyżbyś był po nocce - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE