Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka widzisz tak to jest jak się baby słucha aż oddycham z ulgą że moja żona nie ma prawka [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:58_________________________________________________Czyli "PRAWIE" jak Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie macie tu link tylko przygotujcie chusteczki bo aż żal i płakać się chce ;( http://halbot.haluze.sk/?id=4708
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ta furka mioooodzioooooooooooooooooooooooo jak ją łykniesz to jestem pierwszy do przejażdżki ale za kierownicą tej pięknej maszyny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zabijajcie ale znów mnie nie będzie niestety siły wyższe ale kuchnia prawie gotowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra mięczki SIEMANKO wogóle ja daję 20000 + moje prawie nie bite czerwone cacko :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PELEX nie byłem bo praca niestety ale za tydzień będę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba zajęli się przemytem gazu z rosji :polew: :polew: albo zmienili fury a M@RK to się kufa uczy i uczy chyba 5 fakultetów robi jednocześnie lepiej by się za robotę wziął a nie udawał że się uczy :polew: :polew: i na spoty zaczął uczęszczać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko jak jest ELYTA to klachają prawie do 21 :polew: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 11:44_________________________________________________a ciekawe co jest z PELEXEM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PUCEK dla pocieszenia mnie też nie będzie ( II zmiana) ale dziś bym pocałował na skrzyżowaniu jakieś tipo taki lód był dziadek w tipo mało zawału nie dostał aż szybkę sobie uchylił :evil: jak tak dalej będzie padać to będzie niezła miazga
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie u mnie tak 11 jak dopierdzielam miasto oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to znaczy co z tym spalaniem [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 14:00_________________________________________________po niedzielnej wyprawie do Besenovej w dwie strony 600km i bez oszczędzania się tzn jak szło to 170km/h no i trochę gór i 50l /600km
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie ale jak jadą po sobie miazga a tu mały joke Rozmowa owoców egzotycznych - Jestem kiwi. Co każdego ożywi. - Jestem cytryna. Lubi mnie cala rodzina. - Jestem marakuja. I nie wiem, co powiedzieć...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teleturniej był git dużo cycków haha ale te teksty warszafki to miazga i potem dziwić się że tyle stron mają jak kłócą się o byle co hahaha ale raggaman SPOX
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam jak tam linki z gg podobało się?? pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale cciiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssszzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no no chyba wszyscy śpią albo łącza pozamarzały hoho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To po co ty masz tą twoją skoro i tak ty wszystko robisz :gwizdanie: a ty mi tu nie cwaniakuj GÓWNIARZU :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nio to chyba padł rekord FREKFENCJI przykro mi ale czasem są priorytety i jeszcze większe priorytety :gwizdanie: za tydzień też mnie nie będzie bo w końcu podobno mają przywieść moje dechy ze stolarni na meble do kuchni i kur.. ktoś to musi wnieść na te trzecie piętro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj Pucek a ty nadal pijany CHOPIE WYTRZEŹWIEJ już po sylwestrze :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 14:55_________________________________________________ja dziś na 99% nie przybędę ;( ;( ;( ;( ;( :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja 50/50 a tu coś fajnego http://www.autokrata.pl/ogien/5169/rozbilem_porsche/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
znowu piłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ile w Chinach Chińczyków, Ile w Indiach koralików, Ile w Polsce bocianów, Ile w Turcji dywanów, Ile piasku w Maroku Tyle szczęścia w Nowym Roku! Wszystkim Życzę no i oczywiście brak kaca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron tu się nie ma co zastanawiać, tylko brać w "CIEMNO" :kox: ta fura to unikat, żadne AUDI nie ma takiego megapakietu "MEGA-STRACH" to chyba wersja Concept tego pakietu ja Ci pomogę z tym przodem myślę że to będzie jakieś 5 minut roboty i po kłopocie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie ale jaja że też ja to musiałem znaleść http://moto.onet.pl/111459,1,1,0,0,0,galeria_media.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek tyś chyba tych makówek się za dużo najadłeś i naćpany jesteś (przestań już jeść ten mak) bo fantazja Cię poniosła STRASZNIE :polew: powinno pomóc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a Pelex "biedactwo" (tak jak Pucek wspomniał) nic nie zjadłeś to też pewnie nic nie dostałeś nawet zalać się nie mogłeś bo na pusty żołądek nie można :polew: :polew: dla Ciebie też proponuję a co z Vice President'em GuruGuru zamilkł ?????????????? Miron a TY to na świętach w ciepłych krajach byłeś????????? to ta A5 w takim letnim plenerze (łany zboża)???????????????????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i chyba lepiej nie adoptuj Pucka bo będzie jeździł twoimi audicami a Tobie pozostanie CORSOwóz albo hulajnoga
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tu Życzenia Dla Wszystkich Anioł w polu ostro kima bo za duzo wypił wina i mikołaj tez nie lepszy pije wódke wszystko pieprzy. A choinka w chacie stoi smierdzi bardzo az łeb boli. Pod choinka stoi browar no i wódka luksusowa. Szczescia zdrowia powodzenia w dniu Bozego Narodzenia http://www.dancingsantacard.com/?santa=2322461