-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
No Wojtuś autko super. W końcu sam je z anglii dla Ciebie targałem :gwizdanie: Szybko się uporałeś z przekładką tylko mówiłeś na początku że sedan ok ale widzę że i tak wyreżałes avanta... no ale co zrobisz... Tylko te felgi zimowe zmień i będzie gut Hehehe
-
[B5 AKN] Nie działa manetka FIS
No bede musial podjechac gdzies na vaga. Dokladniej wygladalo to tak ze podczas jazdy chcialem zobaczyc jaka mam srednia bo jezdze przewaznie z ustawionym na to ile jeszcze zrobie kilometrow, przycisnalem ten gorny przycisk w manetce i Fis zgasl zgupialem i tyle... dalem reset i nic... dojechalem do domu i wyczytalem na forum ze trzeba zrobic tak jak myslalem i przytrzymac reset, no to sru do auta odpalilem, trzymam ten reset i wkoncu sie zapalil, ale nadal nie dziala mi tak jakby manetka gora dol ;/ Fis sam w sobie niby dziala normalnie bo jak zmieniam radio czy plyte to sie wszystko ladnie zmienia, temperatura tez dziala i te km ile jeszcze zrobie tez sie zmieniaja, tak jakby mi sie poprostu zablokowala manetka Dodam jeszcze ze noc wczesniej spalem w aucie poniewaz bylismy na zlocie w Krakowie i nie wiem moze cos nogami powciskalem jak bede cos wiedzial to napisze Pozdrawiam kolege ____________________ No kolego nie wiem czy cie zmartwie tym faktem czy odwrotnie ale mi sie naprawilo samo... Jechalem sobie 5 km do miejscowosci obok i na swiatlach mi sie odblokowalo, nie robilem niczego szczegolnego tylko nacisnalem gora, dol i patrze zmienia sie Mam nadzieje ze juz bedzie sie zmieniac zawsze...
-
[B5 AKN] Nie działa manetka FIS
Podpinam sie do tematu poniewaz dzisiaj podczas jazdy sam od siebie zgasl mi FIS po przytrzymaniu "reset" zapalil sie lecz manetka "gora - dol" nie dziala a jak dam znowu restet to gasnie i mam ciemno... Motorek tez 2.5 V6 AFB 00r.
-
ET Felg
Mozna zamknac Szefunciu. Dowidzenia
-
ET Felg
Siedem. Odrazu napisze ze szukalem Interesuje mnie jakie ET moze byc najmniejsze do B5 chodzi mi o przod jak i o tyl. Interesuja mnie felgi 18" na przod 225/40 z ET 22 i na tyl 19" 245/35 ET32 i chce sie zorientowac czy jest mozliwosc w ogole taki cos upchnac? I prosze mi nie pisac po co takie przod 18 tyl 19 lub inne cudawianki . Chcialbym sie tylko dowiedziec czy beda wystawac jesli tak to ile? i to wszystko. Fotki felg na passacie. Podziekowal
-
[ALL] Dzień chłopaka
Podziekowal ...
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem czy bylo jak tak to skasowac http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6209778 Dla mnie KOX
-
[ALL B5] Moja lalunia ;)
To zamek z Ojcowskiego Parku Narodowego t
-
[ALL B5] Moja lalunia ;)
... ze co?
-
[ALL B5] Moja lalunia ;)
Hehehe wiedzialem ze ktos wczesniej czy pozniej doczepi sie tych paskow mnie osobiscie na tych fotkach tez to razi na zywo tego prawie nie widac i jakos tak pasuja nawet w ogole jest o wiele wiele ciemniej w srodku za sprawa szybek, czarnego dachu i calej ciemnej reszty Lampa blyskowa zepsula efekt Pozdrawiam
-
[ALL B5] Moja lalunia ;)
Dzieki Panowie Dalsze zmiany ruszaja od wrzesnia Kazda zmiana bedzie aktualizowana w temacie Podziekowal i Pozdrowil
-
[ALL B5] Moja lalunia ;)
Jak wszyscy to i ja tez Moje auto to Audi A4... Czarna z koloru, 2000r. 2.5 Tdi V6, Xenon, foteliki Recaro, czarna podsufitka, narazie radyjko Symphony by Matsushita, sciemnione lekko szybki, w planach RNS-E. Rozbudowa audio i video Troche gleby , fele 18" na wiosne, te zostaja na zime, zderzaki i progi od S4, lotka na klape, ladniejsza koncowka tlumika (nie moge sie zdecydowac jaka ) nowy czarniejszy lakier , wymiana co trzeba w serduchu aby uzyskac ok 200 km... To by narazie bylo tyle co mam w planach na najblizszy wolny czas Tera foty.
-
[B5 AHU] cos puka w przodzie (jak hamuje to cisza)
LOL mam to samo dzisiaj jak wracalem do domu doslownie 1.5 godziny temu uslyszalem dziwne pukanie w przednim prawym kole... tak jak pisze kolega... tylko nie wiem... nie jestem pewny czy podczas hamowania ustepuje... Szukalem czy cos juz bylo takiego na forum i znalazlem akurat to Mam nadzieje ze to klocek... ;( dobrze ze to znalazlem bo bym nie mogl zasnac Jutro odkrecam kolo... No i u mnie to jednak nie klocek... chyba poduszka od prawego amortyzatora albo sam amortyzator bylem z nia dzisiaj u lekarza bo slabo spalem w nocy Okazalo sie ze prawy ma 16% w dupe... wachacze i cala reszta naszczescie ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na imie Adam Pochodze z Klucz woj. malopolskie Audi A4 Rocznik 2000 2.5 V6 Tdi sedan Moje gg 705020 Haslo mojego gg: ***** Hehehe Podziekowal i pozdrowil
AdaSko-V8
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta