Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdaSko-V8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No Wojtuś autko super. W końcu sam je z anglii dla Ciebie targałem :gwizdanie: Szybko się uporałeś z przekładką tylko mówiłeś na początku że sedan ok ale widzę że i tak wyreżałes avanta... no ale co zrobisz... Tylko te felgi zimowe zmień i będzie gut Hehehe
  2. No bede musial podjechac gdzies na vaga. Dokladniej wygladalo to tak ze podczas jazdy chcialem zobaczyc jaka mam srednia bo jezdze przewaznie z ustawionym na to ile jeszcze zrobie kilometrow, przycisnalem ten gorny przycisk w manetce i Fis zgasl zgupialem i tyle... dalem reset i nic... dojechalem do domu i wyczytalem na forum ze trzeba zrobic tak jak myslalem i przytrzymac reset, no to sru do auta odpalilem, trzymam ten reset i wkoncu sie zapalil, ale nadal nie dziala mi tak jakby manetka gora dol ;/ Fis sam w sobie niby dziala normalnie bo jak zmieniam radio czy plyte to sie wszystko ladnie zmienia, temperatura tez dziala i te km ile jeszcze zrobie tez sie zmieniaja, tak jakby mi sie poprostu zablokowala manetka Dodam jeszcze ze noc wczesniej spalem w aucie poniewaz bylismy na zlocie w Krakowie i nie wiem moze cos nogami powciskalem jak bede cos wiedzial to napisze Pozdrawiam kolege ____________________ No kolego nie wiem czy cie zmartwie tym faktem czy odwrotnie ale mi sie naprawilo samo... Jechalem sobie 5 km do miejscowosci obok i na swiatlach mi sie odblokowalo, nie robilem niczego szczegolnego tylko nacisnalem gora, dol i patrze zmienia sie Mam nadzieje ze juz bedzie sie zmieniac zawsze...
  3. Podpinam sie do tematu poniewaz dzisiaj podczas jazdy sam od siebie zgasl mi FIS po przytrzymaniu "reset" zapalil sie lecz manetka "gora - dol" nie dziala a jak dam znowu restet to gasnie i mam ciemno... Motorek tez 2.5 V6 AFB 00r.
  4. Mozna zamknac Szefunciu. Dowidzenia
  5. Siedem. Odrazu napisze ze szukalem Interesuje mnie jakie ET moze byc najmniejsze do B5 chodzi mi o przod jak i o tyl. Interesuja mnie felgi 18" na przod 225/40 z ET 22 i na tyl 19" 245/35 ET32 i chce sie zorientowac czy jest mozliwosc w ogole taki cos upchnac? I prosze mi nie pisac po co takie przod 18 tyl 19 lub inne cudawianki . Chcialbym sie tylko dowiedziec czy beda wystawac jesli tak to ile? i to wszystko. Fotki felg na passacie. Podziekowal
  6. Podziekowal ...
  7. Nie wiem czy bylo jak tak to skasowac http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6209778 Dla mnie KOX
  8. To zamek z Ojcowskiego Parku Narodowego t
  9. ... ze co?
  10. Hehehe wiedzialem ze ktos wczesniej czy pozniej doczepi sie tych paskow mnie osobiscie na tych fotkach tez to razi na zywo tego prawie nie widac i jakos tak pasuja nawet w ogole jest o wiele wiele ciemniej w srodku za sprawa szybek, czarnego dachu i calej ciemnej reszty Lampa blyskowa zepsula efekt Pozdrawiam
  11. Dzieki Panowie Dalsze zmiany ruszaja od wrzesnia Kazda zmiana bedzie aktualizowana w temacie Podziekowal i Pozdrowil
  12. Jak wszyscy to i ja tez Moje auto to Audi A4... Czarna z koloru, 2000r. 2.5 Tdi V6, Xenon, foteliki Recaro, czarna podsufitka, narazie radyjko Symphony by Matsushita, sciemnione lekko szybki, w planach RNS-E. Rozbudowa audio i video Troche gleby , fele 18" na wiosne, te zostaja na zime, zderzaki i progi od S4, lotka na klape, ladniejsza koncowka tlumika (nie moge sie zdecydowac jaka ) nowy czarniejszy lakier , wymiana co trzeba w serduchu aby uzyskac ok 200 km... To by narazie bylo tyle co mam w planach na najblizszy wolny czas Tera foty.
  13. LOL mam to samo dzisiaj jak wracalem do domu doslownie 1.5 godziny temu uslyszalem dziwne pukanie w przednim prawym kole... tak jak pisze kolega... tylko nie wiem... nie jestem pewny czy podczas hamowania ustepuje... Szukalem czy cos juz bylo takiego na forum i znalazlem akurat to Mam nadzieje ze to klocek... ;( dobrze ze to znalazlem bo bym nie mogl zasnac Jutro odkrecam kolo... No i u mnie to jednak nie klocek... chyba poduszka od prawego amortyzatora albo sam amortyzator bylem z nia dzisiaj u lekarza bo slabo spalem w nocy Okazalo sie ze prawy ma 16% w dupe... wachacze i cala reszta naszczescie ok
  14. Witam Mam na imie Adam Pochodze z Klucz woj. malopolskie Audi A4 Rocznik 2000 2.5 V6 Tdi sedan Moje gg 705020 Haslo mojego gg: ***** Hehehe Podziekowal i pozdrowil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.