Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
elo elo trzy dwa zero coś taki dowciapny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
elo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester :gwizdanie: też sobie tak pomyślałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale co by mogło być źle złożone jak to strzela coś przy kole- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wogóle to mam dosyć pięknie poszedł demontaż rozwalonego przegubu trwało to dosłownie 10 minut i obyło się bez ściągania koła ale po raz kolejny za bardzo wywijałem tą półosią i wy***ała się kulka z tego przegubu przy skrzyni no i demontaż całej półosi a złożyć do kupy przegub to jest wyczyn (kto to kiedyś robił to wie) moje nerwy już były na granicy a tu jeszcze ta pogoda przegub poskładałem , półoś zamontowałem , ruszam skręcam i słyszę to strzelanie metaliczne myślałem że ze złości kierownicę pogryzę :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 19:41_________________________________________________ :no: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 19:38_________________________________________________może sprężyna Ci pękła raczej nie bo to strzelanie zminimalizowało się myślę jeszcze czy to nie drążek albo któryś wahacz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Qr :rant: wymieniłem przegub i teraz coś mi strzela jak kołami skręcam (do pełnych skrętów). Myślę że (mam nadzieję) jeszcze smar się dobrze nie rozprzestrzenił a może to maglownica się kończy albo któryś wahacz. A może chce ktoś odkupić odemnie tą padlinę ;( ;( ;( ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie może być forum bo wyjdzie na to że Katowiczanin nami żądzi [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 15:54_________________________________________________no to FORUM - będzie cieplej i będą dobre zapiekanki przecież ja tylko napisałem że Krolu dorze napisał a decyzje to my podjęliśmy "Starszyzna Spotowa"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
good job- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu dobrze prawi Forum będzie odpowiednie na Arenę to jeszcze nie te temperatury a do tego ten niezdecydowany deszcz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To spodziewaj się go w różnych innych miejscach, to będzie niespodzianka U mnie była cała wew. strona felgi, zacisk hamulcowy i wahacze, obwalone smarem [br] spoko koła już wymieniłem i na myjni też byłem a dzisiaj oglądałem mój bolid od spodu i po smarze to nawet śladu nie ma [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 23:47_________________________________________________dobra Mistrzowie spadam spać bo o 4:20 trzeba wstać do zobaczenia jutro na SPOCIE tylko gdzie tego spota robimy Arena czy Forum???- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jutro wymieniam przegub ja jutro wymieniam przegub Powodzenia :> , parszywa robota z tym przegubem Jakby co to dzwoń służę radą robiłem to już 2 razy tak że z palcem w nosie ale dzięki za chęci ja na szczęście cały smar straciłem jak było mokro :decayed: :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jutro wymieniam przegub- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć Chopoki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja w końcu też się pojawię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj jest taka tendencja :gwizdanie: Ty se Tico kup będzie Ci pasowało do kapelusza :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:08_________________________________________________ czyli Gliwickie powoli odchodzą do lamusa :mysli: ;( ;( ;( ;( ;( ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko LASKY:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek fajny avatar :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie mam czasu nara muszę lecieć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chopy widzę że w końcu wytrzeżwieli ci co w Bukowinie byli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze jedno ostrzeżenie i- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Elyta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pijoki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arek tak jak napisałeś "wreszcie spokój" wszyscy spamerzy ze śląskiego w bukowinie - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE