Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. znaczy się jak nic nie spier***i to będziesz no podobno FACHOWIEC to powinien dać radę pod warunkiem że nie zaśnie po nocce
  2. robisz z tym nierobem? nioooo
  3. qrFa jak mi się jutro uda to wpadnę na spota a wszystko zależy co ten leber Mario w robocie zrobi
  4. :tongue4: :tongue4: A spier... no zmęczony jestem no no no No co jajco byle jak ale się zachowuj a nie wulgaryzmami tu sypiesz chyba trza będzie Cię zmoderować :polew: :polew: Najpierw byś się przywitał a nie wpierdalasz się jak z butami do stodoły
  5. :tongue4: :tongue4: A spier... no zmęczony jestem no no no No co jajco byle jak ale się zachowuj a nie wulgaryzmami tu sypiesz chyba trza będzie Cię zmoderować :polew: :polew:
  6. QrFa co tu się dzieje wszyscy się tylko witają a różowe gejki z właścicielem "Gluta" to już masakra :polew: :polew:
  7. Różowe gejki się powadziły
  8. Bryyy podobno szlajasz się po PRLu :gwizdanie: a co już Egon doniusł :gwizdanie:
  9. synki kaj ten spot dzisiaj
  10. ano żyje tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel Przyjaciół się nie wybiera ale ty muisz coś z tym zrobić. ano żyje tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel wiem jak to jest, też nie mam go ostatnio za wiele Zarobiony Miszka... :gwizdanie: no cóż zrobić takie zycie ale może za niedługo wszystko się ustabilizuje dobra ja spadam bo jutro znów do pracy :kox: :kox:
  11. ano żyje tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel
  12. [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 20:57_________________________________________________miszka ty stary rowerze[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 20:57_________________________________________________czytaj komentarze http://www.notowany.pl/artykul/15942/jak-dzielisz-sie-pieniedzmi-w-malzenstwie.html
  13. [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:18_________________________________________________ mota fajny filmik
  14. aaaaaaa nic ciekawego non stop nocki i popołudniówki :blink:
  15. Siema Beciarz nie podskakuj tylko zobacz se na gg o czym pisałem jak cię nie było :naughty: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. Sie ma Chłopaki ni i Dziewczęta oczywiście [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 18:48_________________________________________________cze Dimek
  17. piterra odpowiedział(a) na medik temat w 1.6
    a kiedy były wymieniane przewody wysokiego napięcia? może trzeba kopułkę wyczyścić bo mogła zaśniedzieć (ja tak miałem) a może świece

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.