-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cześć maślaki co tam u was ciekawego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No zdjęcie mega kox i mój synuś musiał na to patrzeć :polew: :polew: :polew: :polew: Fajne że byliście magic musisz z dzo-dzem stanąć do rywalizacji :evil: :evil:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witajcie jeżeli możecie wesprze naszego kolegę to bardzo dziękuję każdy PLN miło widziany Chodzi o synka schillera z opola większość z was go zna a Ci co nie znają też w miarę możliwości mogą pomóc. http://dominik.givehope.eu/ :notworthy:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo z tym sprzętem RTV wysokiej klasy to pojechałeś hehehe ale mieszkanko fakt super wiem bo byłem
-
[B6 AVF] Poszło sprzęgło.
Mam dokładnie ten sam problem na wyższych biegach pod góre ślizga się niemiłosiernie. Również zastanwaiam się nad wymianą razem z dwumasem usłyszałem że dwumasa można zregenerowac za ok 500 pln czy słyszeliście może otym?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hehehe winny się tłumaczy Co do radyjka niema tam filtra AFN (chyba tak się to nazywa) i dlatego Ci zakłuca kup se na allegro unidena śmiga jak ta lala
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
On zawsze sprzedaje zepsuta :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
KIKI najlepszego od Iwa Ani i mnie :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spoko jeszcze poczekam jak się sprawa rozwinie narazie można jeździć i kolega tom77 dał niezłą cenę :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No właśnie nagle jechałem i jak mu chciałem depnąć na 5-tce to się zaczął ślizgać 1,2,3,4 normalnie 5 i 6 ślizga obroty lecą w górę a auto nic dopiero po czasie się zbiera najbardziej to czuć jak są niskie obroty i mu się depnie na 5 albo 6
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Hello spamerzy dawno mnie nie był widzę że nowe twarze się pojawiają to dobrze piotrek tylko ich nie wystrasz swoimi bo będzie kwas hehe. Michał mam nadzieję ze fura się będzie sprawować A z innej beczki gdzie kupić sprzęgło do mojej niuni bo właśnie się dziś zaczęło nieźle ślizgać wracałem z deseczki z wisły i zginął bym przez to wziołem się za wyprzedzanie ja mu w gaz a tu wyje i nie jedzie pory miałem pełne Szukałem już po kilku sklepach ale powiedzieli mi że niema w kraju :shocked: dzwonię do marszałka i tam taka sama informacja qr** czy te sprzęgła się nie psują czy ja mam jakieś dziwne auto z chin już sam niewiem.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja już w domu a reno jeszcze jedzie czy tymek was wysadził w blachowni :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale śledzę więc widzę że rezerwacje sobie załatwicie online to spoko podjadę jak będziecie na miejscu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kikson żaden polaczek qr** jak mi corse robili to miesiąc czekałem a itak części u tego gościa co się boschem zajmuje w czewie robili podsyłają mu części on naprawia a oni tylko swoją marże i heja Co do spota na kartach to zróbcie listę chętnych i podajcie termin wtedy podjadę do właściciela to mój znajomek i coś z nim ustalę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magic najlepszego i miłego wieczoru z kobitką
Bart79
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta