Treść opublikowana przez Jaro666
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Piękna sztuka i juz modzenie
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Gościu Gościu Ja też taką chce
-
[B6 BFB] 1.8 T w Quattro Black Kombi by Carire **
Piękne to masz Bezawaryjności !!
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Pokaz jak stoi teraz Ogolnie piekne autko
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Heee no piknie Przepływeczka i do przodu
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Camilo to podaj numer na PW zgadamy sie jakos i pogadamy a gdzie robiles przekladke silnika ??
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Camillo kiedy jakies spotkanko na Tychach Piekny projekcik i wreszcie Audi a BMW chyba tez czasami widze
-
Spoty Katowice i okolice
Hehe i czarna skoda octavia
-
Poleć swojego mechanika:)
Polecam AUTO-SERWIS-KOMPLEX w Tychy na ul . Bp.Burschego 5 na terenie byłego Zegu Jest i lakiernia i blacharstwo i takze zajmuja sie cala mechanika i elektronika Robia tanio i porzadnie tel. 511 329 029
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Powaznie !!
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Tyska audiczka a ja nic nie wiem ?? Kiedy organizujemy jakis spocik na Tychach
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
No pieknie nie martw sie to norma:P ja podobnie czyscilem to jakos pol roku temu a wczoraj z ciekawosci to rozebralem i Egr podobnie wygladal
-
[B6 AVF] by Edyta
Nooo Piekna Perełka Oby tak dalej... !!!!!
-
[B5 1Z] mój Kopciu reaktywacja !
masz moze gwinta na sprzedasz??
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
ile za felunek ??
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
No ja dokladnie to samo weekendy zajecia i teraz jeszcze te egzaminy Ale mozna w tygodniu sie spotkac po pracy
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
Mijalem Cie ostatnio i powiem ze naprawde sie ladnie prezetuje autko Pozdrawiam i czekam na propozycje spotkania
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
To kiedy tylko mam auto nie porobione moznaby sie zapoznac
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
Kolego a moze zrobimy jakies spotkanko na Tychach??:>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczow:)