Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Pragnę wam przedstawić mój najnowszy nabytek jakim jest B5 Avant 1.8TQ odkupione od użytkownika adams78 :) Po upalaniu mocno porobionej Hondy czas przerzucić się na duży i bardziej codzienny samochód :P Także zaczynamy modzić 1.8T :)

Wyposażenie:

-quattro

-3" DP :D

-klimatronik

-4 poduszki powietrzne

-4 elektryczne szyby zamykane z pilota

-centralny zamek

-elektrycznie sterowane i składane lusterka

-immobiliser

-blokada biegów Bear Lock

-radio JVC CD/MP3/USB

Plany:

-obniżenie o jakieś -35 lub -40 mm

-tylna klapa w stickerbomb (done)

-ogarnięcie blacharki gdyż autko jest troszkę poobijane

-audi w czarny mat!!

-18" felga (done)

-fmic

-zderzaki z esy

-przyciemnienie wszystkich szyb (done)

-odmalowanie zacisków

-następnie ogarnięcie wydechu + większe wtryski + ponownie strojenie i atakujemy 230hp

-plus parę różnych pierdółek

Zdjęcia zaraz po zakupie 10.04.2012:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

24.04.2012- Stickerbomb skończony

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

krótki film z powstawania sticker'a

5.05.2012

screenSHU - The fastest screen capture ever.

11.05.2012

screenSHU - The fastest screen capture ever.

1.06.2012

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano

oryginalnie z tym stickersem, cos z hondy zostało:grin:

jak bedziesz zmieniał turbo to rzecz jasna na wieksze bo samymi wtryskami nie pociagnie do 230 na seryjnej:wink:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

do planów dorzuć zmiane lamp na poliftowe najlepiej bixenon:wink:, jak 18cali w planie to gwint Panie, a nie jakieś -40:facepalm: A4 ma tendencje do bycia kozą na tym rozmiarze przy -40:decayed:

Opublikowano

stickery na samym końcu się robi:decayed:

ogólnie plany ok, ale gwint mus

Opublikowano
  • Autor

Stickery zostały mi z golfa -> http://imageshack.us/photo/my-images/841/29570928044284531998410.jpg/, honda wiadomo musiała być 'clear' :decayed: Całą szufladę naklejek miałem to sticker wpadł jako pierwszy.

Na razie rozglądam się za felgami, może ktoś coś ma ciekawego na sprzedaż?

Kurczę miałem gwint w golfie i wszystko spoko, ale auto ma być komfortowe, a na gwincie już takie nie będzie, żeście mnie teraz postraszyli z tą kozą ;/

Dużo jest roboty z wymianą poszycia drzwi? Rozkminiam właśnie wymianę poszycia albo wyklepanie tego wgniecenia.

Turbo wpadnie albo k04 albo k03s.

Opublikowano

Felgi powiadasz,:wink:

http://moto.allegro.pl/alufelgi-mercedes-oryginalne-i2294108529.html

co do drzwi szukaj w kolorze, jeśli twój nie malowany był

---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:59 ----------

tylko to et30 na przodzie wymagało by podklepania rantów, na tył dystansik z powodzeniem, et30 z tyłu jest na równo z błotnikiem

Opublikowano

Mi sie nie podobają, przejrzyj galerie B5 moze cos tam znajdziesz interesującego ze wzorów:wink: jak rant to i gleba i dobra opona do tego

Same poszycie też moze być, kwestia znaleźc w idealnym stanie

Opublikowano

Nawet nie próbuj na to złotówki wydawać:whistling: bo bedziesz żałował

Opublikowano

Co do tych azevów, tak sie składa że dzisiaj była fotka

post-9163-1406905700,0774_thumb.jpg

Czy dalej Ci sie podobają:whistling: juz pomijam fakt tych spojlerów i reszty alegrogadżetów

Polecam przejrzeć ten wątek

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=139072&page=5

bo stickers zobowiązuje:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cieżko teraz znaleźć dobrą fele ;/ a przydałby mi się w miarę szybko bo te co mam są krzywe w .l. i biją mocno powyżej 120km/h.

Te AZEV są troszkę inne niż te ze zdjęcia.

Hmmm pytanko, przednie i tylne drzwi z sedana pasują też do avanta?

Opublikowano

Na felgę wydasz z tysiaka jak dobrze poszukasz.. opony po 250 zł za /sztukę w zaj. stanie też ogarniesz :wink:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

http://allegro.pl/felgi-komplet4szt-18cali-audi-merc-volkswagen-i2281767689.html

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-mercedes-18-cali-i2273748719.html

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

http://allegro.pl/felgi-felga-audi-a4-a6-a8-vw-passat-18-wlkp-i2250304488.html

http://allegro.pl/piekne-8jx18-5x112-et35-ch55-dla-vw-audi-i2277023565.html

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

http://allegro.pl/felga-aluminiowa-18-i2290145794.html :kox::kox::kox:

Opublikowano

Te ostatnie fele są kox:kox::kox::kox:

Fajna furka. Patrząc po planach, widzę, że coś z tego będzie:naughty:

Bezawaryjności:hi:

Opublikowano

Z jakiego pięknego miasta są te Azevy? Lubin? jeśli tak to widziałem je :wink: mam od tego gościa felgi i naprawdę mogę polecić bo zna się na tym co robi:thumbup1: przymierzałem nawet do mojego avanta i gdybym miał więcej drobniaczków przy sobie pojechał bym właśnie na nich do domu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak, z Lubina są. I jak wyglądały na Avancie :wink:?

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Panowie padło na te felgi -> http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/81/76/76/2281767689

Teraz potrzebuję waszej pomocy gdyż nie mogę zdecydować się na kolor felgi. Ogólnie lubię gdy koło się wyróżnia i kontrastuje dlatego rozważam opcję oczojebnej pomarańcy albo limonki. Samochodzik zaniedługo idzie w czarny mat, więc ładneiby to kontrastowało ze sobą. Chyba,że macie jeszcze jakieś inne propozycję? Polerka odpada, nie przepadam za nią.

Opublikowano

dobra felge wybrałeś, ja bym chyba walił w pomarańcz:kox:

Opublikowano

ja neguje za zielonym jakimś ;p

51693_10150090886015081_614260080_7412500_2283337_o.jpg

Opublikowano

Dzwoniłeś do typa od tych felg ? http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/81/76/76/2281767689

Ja się z nim ugadałem na 800 zł z przesyłką wliczoną, ale koleś nie wie czy są to RH czy jakaś czajna i zrezygnowałem..ale fela fpytę :wink:

Opublikowano

udanego modzenia:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.