Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakie parametry masz tych felg? planujesz gwint?

Opublikowano
  • Autor

ET 35 8J 18" narazie kit obniżający,a gwint w przyszłości

Opublikowano

205 /40 albo 215/35 jak chce by rwały suty:wink:

Opublikowano
205 /40

true story:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dalej szukam opon w miarę rozsądnych pieniądzach, na razie trafiłem tylko na 215 w bdb stanie :( ale na pocieszenie w maju autko juz troszrczkę poczernieje. Pierwszy zabieg już w piątek ,szyby idą w czerń,a pod koniec miesiąca pojawi się już troszkę matu :naughty:

Opublikowano

Kolego a moze zrobimy jakies spotkanko na Tychach??:):>

Opublikowano

ładne autko fajne stickery... mi chodzi po głowię zrobić tak felgi :decayed::kox:

Opublikowano
Majówkę trzeba było jakoś spędzić xD

http://screenshooter.net/6532146/vdoinis

http://screenshooter.net/6532146/rfawmvk

Jeszcze muszę kupić opony do tego i na auto! 225/40 będą ok czy inny profil i szerokość dobrać?

I jak te felgi ? China czy germańskie ?

Troszkę żałuje że ich nie chapnąłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

@Jaro666, a bardzo chętnie ;)

@raggaman wyglądają solidnie, ale okaże się po pierwszej dziurze :P

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

@Jaro666, a bardzo chętnie ;)

@raggaman wyglądają solidnie, ale okaże się po pierwszej dziurze :P

Opublikowano

kolor felg za***isty, mechaniczna pomarańcza:decayed:

Opublikowano
Kolego a moze zrobimy jakies spotkanko na Tychach??:):>

i ja bym się tez pisał na mały spocik:naughty:

Opublikowano

To kiedy :P tylko mam auto nie porobione :D moznaby sie zapoznac :)

Opublikowano

dobry model do modow:naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jest już troszkę czarno matowo :) w sumie to odrazu auto lepiej wygląda :kox: ale sesyjkę pyknę w przyszłym tygodniu jak dojdą lacie i wrzucę w końcu felunek.

Opublikowano

Kolego mógłbyś podesłać kod koloru bądź skąd go masz ;> ? Także myślałem o pomarańczy np Orange GT z nissana.

Opublikowano
  • Autor
Kolego mógłbyś podesłać kod koloru bądź skąd go masz ;> ? Także myślałem o pomarańczy np Orange GT z nissana.

Kodu nie pamiętam, ale to z palety Forda jest, a dokładnie z focusa st ;)

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Kolego mógłbyś podesłać kod koloru bądź skąd go masz ;> ? Także myślałem o pomarańczy np Orange GT z nissana.

Kodu nie pamiętam, ale to z palety Forda jest, a dokładnie z focusa st ;)

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 00:26 ----------

na dzień dzisiejszy prezentuje się tak :)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano

Było cos wiecej obcykać, a tak temat intrygujący:decayed:

jakie lacze w końcu załozyłes??

Opublikowano
  • Autor

Wziąłem od kumpla za grosze 225/45/18 na dojechanie do końca sezonu, bo już nie dawałem rady na krzywych zimowkach, a jak się trafi okazja to kupię 205/40.

Przy okazji wymieniłem łożyska na tyle i czujniki ABS także w środku już cisza, a hamulce działają jak należy :)

Najbliższe plany to prawdopodobnie FMIC oraz ogarnięcie tego ciachniętego boku i wtedy dalej jedziemy z matem :) Szukam jeszcze k03s albo tej k04 do wzdłużnego, ale znaleźć nie mogę ;((

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.