Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebrna be siódemka S-line....;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

muzyka juz tez jest (bose)

4813817_IMG_0681.JPG

hmmm poznaje tą folię stretch- sam głośniki w nią zawijałem :kox:

tak jest panie Marku;) zetelne firma;)

Opublikowano

Szybko zmieniłeś :decayed:

Łade mody się szykują :wink: Według mnie to masz tam BRB wsadzone bo góra wygląda jak w BRB :)

nie nie kolego avf;)

tu caly opis przygody

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349424-zmiana-silnika-20tdi-bpw-na-19-tdi-avf/

Luz na szelkach :) Sugerowałem się wyglądem góry :wink:

Opublikowano
  • Autor

witam panowie

wiec nowa fura caly czas cos ogarniana,poprawiana zeby byla idealna;)

i tak to wyglada na dzien dzisiejszy;)

4884467_IMG_0727.JPG

4884473_IMG_0723.JPG

4884472_IMG_0726.JPG

4884471_IMG_0724.JPG

4884470_IMG_0725.JPG

4884469_IMG_0728.JPG

jeszcze troche planow jest ale pokolei;)

Opublikowano

co to są za ultery?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie mam pojecia tak ja przywiozlem


witam panowie dzis wlecialy nowe zaciski i jarzma 320mm dzieki dla seta-1.8t. jutro bede tarcze i klocki.

4978629_IMG_0802.JPG

4978627_IMG_0805.JPG

4978628_IMG_0803.JPG

4978630_IMG_0804.JPG

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

Witaj,

świetnie zaciski wyszły będzie idealny kontrast z czarną felgą :D

Napisz pls jaki to lakier i gdzie lakierowałeś/regenerowałeś?

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

kupilem takie kolego. z pytaniami do seta-1.8t.;) jutro jade zawiesc auto na scieme szyb;)


wleciala sciema szyb;) po niedzieli moze juz wleci wkoncu 320/288mm

5025386_IMG_0836.JPG

5025383_IMG_0823.JPG

5025384_IMG_0824.JPG

5025385_IMG_0825.JPG

Opublikowano

Też czekam na zaciski 320 od seta-1.8t :)

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

Też czekam na zaciski 320 od seta-1.8t :)

solidna firma moge ci smialo polecic;) dzis wyslal mi tyl 288 jutro powinno byc i moze w sobote poskladam jak bedzie wena;)ciekawy jestem efektu. jutro chce sprawdzic jaka jest droga hamowania na seryjnych i jak to sie bedzie mialo do 320/288.

Opublikowano

Też czekam na zaciski 320 od seta-1.8t :)

solidna firma moge ci smialo polecic;) dzis wyslal mi tyl 288 jutro powinno byc i moze w sobote poskladam jak bedzie wena;)ciekawy jestem efektu. jutro chce sprawdzic jaka jest droga hamowania na seryjnych i jak to sie bedzie mialo do 320/288.

Ja zakładam tarcze nawiercane Otto Zimmermann i klocki ferrodo zobaczymy jak taki zestaw będzie się spisywał . Te tylne końcówki wydechu nie obcierają o dolną listwę , zapodaj link gdzie je kupiłeś .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

tezmyslalem o nawiercanych fajnie wygladaja ale cena 300zl/szt.

ja kupilem tarcze zimermman i klocki tez tej firmy. za komplet 600zl. tyl klocki i tarcze gdzies chyba kolo 400zl.

koncowki juz byly na aucie jak kupilem. leza idealnie nie obcieraja.

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

tezmyslalem o nawiercanych fajnie wygladaja ale cena 300zl/szt.

ja kupilem tarcze zimermman i klocki tez tej firmy. za komplet 600zl. tyl klocki i tarcze gdzies chyba kolo 400zl.

koncowki juz byly na aucie jak kupilem. leza idealnie nie obcieraja.

Dzięki kolego . :hi:

Opublikowano
  • Autor

juzwlecial zestaw 320mm /288mm troche sie wydaje male na feldze 19. ale wyglada super;)

przod

5047336_IMG_0853.JPG

5047338_IMG_0854.JPG

tyl

5047337_IMG_0855.JPG

5047339_IMG_0856.JPG

powoli docieram;)

Opublikowano

Ja w swojej wcześniejszej wymieniłem tylko przod na 320 i juz było czuć dużą różnice w hamowaniu. U Ciebie z tyłem 288 pewnie jest jeszcze lepiej.

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Świetny kontrast ;) hehehe luxownie się komponuje ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Świetny kontrast ;) hehehe luxownie się komponuje ;)

nie ma co cukrowac;) ale teraz wyglada auto calkiem inaczej. jak to powiedzial moj majster teraz to wyglada tak ze nie ma zartow;) dzieki za swietnyu zestaw seta-1.8t mialo byc na czerwiec ale jakos tak;)

no i stalo sie jako ze moja b7 idzie w dobre rece kumpla to zakupilem cos nowego ciekawego. mala podpowiedz.

bedzie maly projekt;)

a i kolor lavagrau perleffekt

5336025_IMG_1133.JPG

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

Ciekawy jestem jak te stołki będą pasować od S4 B8.

Opublikowano
  • Autor

w b8 pasuja idealnie;)


tak to wyglada;)

5338155_IMG_1134.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.