Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebrna be siódemka S-line....;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak to wyglada na springach -30mm;)

myslalem ze bedzie sie gozej jezdzilo ale nie jest zle, fakt troszke taczkowato sie zrobilo ale da sie jezdzic;)

tak bylo

2888860_IMG_4453.JPG

a tak jest;)

2888885_IMG_4757.JPG

i pare fotek

2888854_IMG_4756.JPG

2888889_IMG_4758.JPG

2888912_IMG_4759.JPG

2888914_IMG_4761.JPG

2888926_IMG_4762.JPG

2888936_IMG_4763.JPG

dystanse 8mm pasuja idealnie.

2888940_IMG_4760.JPG

i to na tyle......... Jak narazie, niebawem cos sie szykuje...;)

Zmienil sie komfort jazdy na springach?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hmmmmm chyba srebrne lepiej leżały :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

nie jest zle tak jak opisalem jest ok;)

Opublikowano

nie jest zle tak jak opisalem jest ok;)

Sory, nie doczytalem. Ogarnalem tylko fotki :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

auto prezentuje się bardzo ładnie powodzenia w modach

Opublikowano

Jak dla mnie fajnie pasują w tym kolorze :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no i stalo sie audika sprzedana milo mi bylo wam ja przedstawic i czytac wasze opinie;)miala byc b8 niestety inne inwestycje zmusily mnie do kupna tanszego auta z nadzieja ze na wiose bedzie to o czym mysle...

na chwile obecna zostaje troche w temacie bede latal z takim silnikiem 1.9 tdi awx 131km;)

moze ktos trafi co za furka :naughty:

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

A3 8l? Passat b5 fl?

Opublikowano
  • Autor

blisko passata;)

Opublikowano

ej siks??

Opublikowano

Golf IV avant?

Opublikowano
  • Autor

skoda superb powiem wam ze jestem w szoku ile w tym aucie jest miejsca;)

2002r. z grudnia

1.9 tdi awx

bi-xenon

parktronic

polskora z elektryka i pamiecia

pakiet chrom

grzane fotele i kanapa tyl

alu 17

diody w lusterkach od dolu

tempomat

pelna opcja bez szyberdachu i navi.

obnizajace sie lusterko prawe przy wbicu wstecznego

magiczny przebieg 150tys.km

ksiazka do 07.2014r i przebieg 137tys.km

mam nadzieje ze z tym przebiegiem silnik bedzie bombowiec

auto przywiozl brat z niemiec bita w lewa lampe. juz zrobiona ipomalowana po niedzieli rejstruje;)

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

Graty nowej fury :)

Felgi w B7 miały ET 33 ? Obcierały Ci te koła po zmianie zawieszenia ?

Opublikowano

Graty nowej fury :)

Felgi w B7 miały ET 33 ? Obcierały Ci te koła po zmianie zawieszenia ?

Jak ET 33 to nie ma prawa obcierać , ja mam ET 43 i dystans 11mm to daje ET 32 i też nic nie obciera .

Opublikowano
  • Autor

wszystko bylo ok nie obcieraly;)


a to nowa furka;)

3652138_IMG_0300.JPG

3652141_IMG_0301.JPG

3652143_IMG_0302.JPG

3652149_IMG_0303.JPG

Opublikowano

ładna superb

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam panowie

wrocilem do marki bo nie da sie niczym innym jezdzic;)

powoli zaczne wam pokazywac autko i mody;)


po niedzieli skladamy projekt;)

Baza A4 b7 seryjnie byl 2.0 tdi wsadzony 1.9 tdi avf.

rok 2007.

pomysl ubrac sline

dokladka na 2 ruly juz jest

4813794_IMG_0664.JPG

blotniki oczywiscie mialy rdze na rantach odrazu przy okazji robimy;)

4813796_IMG_0668.JPG

4813824_IMG_0688.JPG

komora umyta

4813795_IMG_0667.JPG

muzyka juz tez jest (bose)

4813817_IMG_0681.JPG

zderzak komplet juz pomalowany

4813819_IMG_0679.JPG

4813820_IMG_0680.JPG

4813822_IMG_0687.JPG

4813826_IMG_0686.JPG

co do reszty to jestm na poletku;) zostaje srodek. ale to potem moze czerwiec;)

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

Szybko zmieniłeś :decayed:

Łade mody się szykują :wink: Według mnie to masz tam BRB wsadzone bo góra wygląda jak w BRB :)

Opublikowano
  • Autor

Szybko zmieniłeś :decayed:

Łade mody się szykują :wink: Według mnie to masz tam BRB wsadzone bo góra wygląda jak w BRB :)

nie nie kolego avf;)

tu caly opis przygody

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/349424-zmiana-silnika-20tdi-bpw-na-19-tdi-avf/

Opublikowano

muzyka juz tez jest (bose)

4813817_IMG_0681.JPG

hmmm poznaje tą folię stretch- sam głośniki w nią zawijałem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.