Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

galopek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. G1WH, jak dobrze poszukać da się znaleźć do 200 złotych, co potrafi widać na youtube.
  2. galopek odpowiedział(a) na galopek temat w Audi A4 B6
    Czyli jesteście pewni, że jak jest quattro to znaczek musi być, czy są to tylko wasze domysły?
  3. galopek opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jak to jest w B6 z quattro? Emblemat w grillu powinien być zawsze, czy to była opcja?
  4. Będzie pasował. Przy zakupie to tylko możesz sprawdzić czy się dobrze wpina (tę "gwiazdkę" plastikową odciągasz, przekręcasz na maksa w prawo aż "zaskoczy" i wciskasz w belkę w samochodzie ), powinna wejść gładko i się łatwo wczepić i być nieruchoma. Oczywiście sprawdź czy kula jest niewytarta .
  5. Ale wy kombinujecie. Już nawet notariusz jest w to zamieszany . Robił ktoś z was już kiedyś coś takiego? AdoKrycha007 najlepiej zadzwoń do US i PZU to się wszystkiego dowiesz z pierwszej ręki, jeśli tak w ogóle już nie jest po sprawie .
  6. Za pozostałe AC ojciec może odzyskać pieniądze jeśli zgłosi fakt zbycia pojazdu. Za OC również można odzyskać pieniądze ale to już nabywca pojazdu musiałby z niego zrezygnować.
  7. Po co kupować OC jak jest ważne do października? Możesz jeździć na tym OC co jest, tylko ojciec powinien u ubezpieczyciela zgłosić, że zbył auto. Do tego jest potrzebna umowa sprzedaży lub darowizny podbita w wydziale komunikacji.
  8. Tablic zmieniać nie musisz, tylko nowy dowód, koszt chyba około 80 zł w wydziale komunikacji. Ubezpieczenie możesz przepisać tam gdzie ojciec ubezpieczał auto. A podatek zależy od wartości samochodu: W zakresie podatku od spadków o darowizn można liczyć na pewne ulgi, jeśli darczyńca jest spokrewniony z obdarowanym. Podatkowi od spadków i darowizn bowiem nie podlega nabycie majątku w drodze darowizny o czystej wartości nieprzekraczającej kwoty: - 9.637 zł – dla osób należących do I grupy podatkowej, - 7.276 zł – dla osób należących do II grupy podatkowej, - 4.902 zł – dla osób należących do III grupy podatkowej. Co istotne, przy obliczaniu kwoty wolnej od podatku należy sumować wartość rynkową otrzymanej darowizny z wartością rzeczy i praw majątkowych nabytych przez obdarowanego od tej samej osoby w okresie 5 lat poprzedzających rok, w którym nastąpiło nabycie ostatniej darowizny. Opodatkowaniu podlega nabycie majątku o wartości ponad kwotę wolną od podatku. W ciągu miesiąca od dnia otrzymania darowizny trzeba złożyć w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe o nabyciu rzeczy. Od dnia, w którym podatnik otrzyma zwrotną informację od fiskusa ustalającą wysokość podatku, podatnik ma 14 dni na jego zapłatę. Jako syn należysz do I grupy, także jeśli wartość jest niższa niż 9637 i nie otrzymywałeś żadnych darowizn w ostatnich 5 latach to nawet nie musisz faktu darowizny zgłaszać w US.
  9. Cześć, mam możliwość przełożenia Webasto Thermo Top P (jajowaty sterownik) z Renault Scenic 1.9 dci do mojego AFN'a. W związku z tym jestem ciekawy czy nie będzie z tym problemów? W Scenicu działa to w taki sposób, że włącza się climatronic i dmucha. Obawiam się, że właśnie to podłączenie pod climatronic może sprawić najwięcej trudności. W internecie można znaleźć schematy do Thermo Top różniące się ostatnią literką, konkretnie do P nie znalazłem, czy można użyć inny? Jedna instrukcja wydaje się sensowna: http://doc.webasto-russia.ru/Car/Audi/a4%20a5/a4_1995_1.6_1.8q_1.9_2.6q_2.8q_b_d_ttt_d.pdf , niestety po niemiecku ale z obrazkami , nada się? Może ma ktoś jakieś materiały w bardziej przyjaznym języku (polski, angielski) ?
  10. Byłem zmuszony zmienić sterownik od webasto, ponieważ oryginalny został zalany i teraz jest problem z Vin. Na pierwszej stronie jest napisane, że adaptację przeprowadza się na kanale 81, ale jak? No i podstawowe pytanie czy da się to zrobić zwykłym najtańszym kablem z allegro? B6 z 2002 roku.
  11. Można na forum poszukać czasem ktoś się ogłasza, aczkolwiek u mnie taka płytka pochodziła z 2 tygodnie.
  12. Inne mapy nie będą chodziły, temat bardzo popularny, wypalenie plyty samodzielnie prawie niemozliwe ;]
  13. Ta z zielonym jest dużo mniejsza.
  14. Z numerami będzie problem bo zderzak chwilowo na samochodzie jest ;/. Klaksony działają to chyba nie, a PDC to też nie bo żadnych czujników tam nie widać.
  15. Ostatnio ściągałem zderzak w a4 B7, wiem że jest to zderzak nieoryginalny od tego samochodu, bo były dokładane ksenony i spryski. Po ściągnięciu ujrzałem 3 wtyczki, z czego jedna była podłączona. Ta podłączona jest od halogenów, ale do czego służą pozostałe dwie? Na pierwszym zdjęciu widać wszystkie 3, a na następnych te których przeznaczenia nie znam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.