Treść opublikowana przez toja
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
1. Wydros A4 B8 CAGA 12 czerwca 10:00 2. Trumpet A4 B8 11 czerwca 3. Flauros A4 B8 3.0TDI Quattro 4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r 7 czerwca 5. Greg81 Forum Leon 6. Kreanga BMW 7. Zari93 forum A5 8. toja 22 czerwca 9. Vaver Superb 10. Siwy90 8 czerwca 11. Rawal123 3.0TDI CCWA
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jeszcze ja byłem wpisany :)
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Można się umawiać czy czekamy na pełną 10?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
- Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Cześć kolego, za ile miałbyś komplet S5 przod+tył z klockami i tarczami? Ewentualnie Brembo Q5?- Malowanie, zacisków, jaka farba/spray, czy rozbierać
Dasz zdjęcie jak to wyszło? Robiłeś na samochodzie, czy trzeba było jednak zdemontować ?- Dziwne brzmienie wydechu
I jaki efekt? Na + ?- Błąd 5457 - co to jest ?
Masz jakieś zabezpieczenie niefabryczne?- Podłączenie neon dekoracyjny z funcją dimmingu
Zakupiłem neon dekoracyjny z przetwornikiem 12V-> 100-150 VAC. Chciałbym, aby jasność była dostosowana do przycisków (regulacja pokrętłem obok kierownicy). Przetwornik ma złącze zapalniczki, które planuję uciąć i podpiąć we właściwe miejsce. W którym miejscu najlepiej to wpiąć?- A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
sporo bebechów powymieniali...powinno być z 450 Nm przy tej mocy ?- A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
Zrobiony był soft stronica. Hamowany na 4 biegu. U niektórych wynik jest podobny. Nie jestem pewien ile Nm powinno przy tej konfiguracji wyjść :/ Podobno ograniczeniem w mocy jest tutaj turbo. Nie mam racelogica, wiec jak namierzę kogoś z tym to pomierzymy- A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
Zrobiony downpipe 3" ze sportowym katem + IC A6 BiTurbo + Sportowy filtr powietrza + hybryda turbo Program silnika + program skrzyni w tym przesunięty limiter- B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
NIemożliwe 470 Nm Ciekawe ile Ci wyszło realnie. U mnie przy tej mocy było gdzieś 408 NM. Teraz przy 320 PS jest 415 NM...- Błąd 5457 - co to jest ?
Zrobiłem aktualizację VCDS'a i pokasowałem błedy. Obecnie mam stale wyświetlany taki błąd silnika jak poniżej. Co to jest ? 1 Fault Found: 5457 - Control Circuit for Starter Relay 2 P3049 00 [047] - Open Circuit Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 19 Mileage: 86998 km Date: 2016.12.12 Time: 19:21:33 Engine speed: 0.00 /min Normed load value: 0.0 % Vehicle speed: 0 km/h Coolant temperature: 32 °C Intake air temperature: 31 °C Ambient air pressure: 980 mbar Voltage terminal 30: 11.614 V Unlearning counter according OBD: 40 Median injection timing: 0.000 ms Engine operating condition-Channel 87: Idling Relative load value: 74.25 % Engine torque: 0.0 Nm- Błąd 5457 - co to jest ?
Witam Panowie, Sprawdziłem okresowo samochód kabelkiem i ciągle pojawia mi się błąd: Address 01: Engine (DET-CDNC) ... No ASAM data for: "EV_ECM20TFS01..........." (AU48) 3 Faults Found: 5457 - ROD - Unknown Error Code Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 139 5453 - ROD - Unknown Error Code Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 4 4718 - ROD - Unknown Error Code Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 139 oraz Address 03: ABS Brakes (J104) ... 01044 - Control Module Incorrectly Coded 000 - - Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 3 Reset counter: 183 (dokładany był Hold Assist) - może być z tym związane ? Jest ktoś w stanie rozszyfrować czego dotyczą powyższe błędy ?- Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Podobno traffic online jest do ogarnięcia - tak piszą co niektórzy na zagranicznych forach. Twierdzą, że znaczenie ma VIN jaki jest zakodowany w module MMI.- Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
Do którego miejsca standardowo się robi DP?- Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
Czyli 3" DP i reszta standard z pozostawionym tłumikiem środkowym ?- Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
Zmieniłeś u siebie cały wydech, czy tylko DP na 340KM ?- Gdzie hybrydę IHI pod stage 3
Czy ktoś Panowie robił hybrydę turbiny IHI i może polecić oprócz Perun Turbo jakąś firmę zajmująca się takimi przeróbkami?- Mechanik klimatyzacja Katowice Audi B8
Porsche Inter Auto - byłe Magro w Sosnowcu mogę Ci polecić- Przy hamowaniu luzy na fotelu
Bezwypadkowe 100%, Może składane fotele tak mają, że jakaś linka lub coś się po jakimś czasie wyrabia. Fotel jak dla mnie powinien być sztywny, a nie mieć luz oparcia w okolicy 1-2 cm :/- Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
280km i 463nm wyszło Ci już na K04 ?- Przy hamowaniu luzy na fotelu
Mam nieco dziwny problem z fotelem przednim prawdopodobnie tylko kierowcy(bo na pasażera nie siedziałem przy mocnym hamowaniu). Tak więc podczas mocniejszego hamowania w pewnym momencie oparcie fotela troszkę jakby luźne się przesuwa do przodu (nie cały fotel, tylko oparcie). Fotele S-line z manualną regulacją. Czy ktoś spotkał się z tym i da się je jakoś "poprawić". Dziwne uczucie jakieś takie nieprzyjemne :/- B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic
No nieźle, jak spalanie ? - Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?