Treść opublikowana przez toja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
A5 8T 2.0 TFSI 211 Misano Red
EXtra kolor, na żywo wygląda mega
-
Radar ACC A4 A5 B8 LIFT
Jaki jest numer części ACC do lifta ? Czy 8K0907561C byłby dobry ?
-
Felgi 18-19? do b8
Jakbyś był zainteresowany mam takie 20" do sprzedania. Świetnie się prezentują na samochodzie http://olx.pl/oferta/audi-rs5-s5-a5-rotor-oryginal-9jx20-et26-5x112-opony-pirelli-265x30x20-CID5-IDcv74r.html
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Wątpię Zdjęcie #3 to 3G+ Zdjęcia #1 i 2 to wygląda na 3G High, ale trochę nie pasują jednostki(nad klimą) bo wyglądają na poliftowe jak w 3G+ :/
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Ciekawe mody. Dobrze to wygląda Widzę, że chcesz dogonić Grześka
-
MMI 3g+ problem z internetem (Audi Connect)
Miałeś 3g+ z simem fabrycznie, czy dokładałeś ?
-
Jaki akumulator na wymianę?
Panowie, Okazało się, że mam Akku 92Ah 520A z włókniną Na aukcjach widzę tylko z 850A i 950A. Są jakieś użuwki z 520A ale nie ma sensu kupować używanego akku. Jaki akku kupić ? Jaki będzie najlepszy (Banner, Varta) ?
-
Test licznika, szmery
Dzięki. Musiało się coś podziać z licznikiem, pojadę do ASO niech zobaczą co tak szumi. Nie wygląda na tarcie wskazówki. Nie był rozbierany i wygląda jakby siedział tam od czasu pobytu w fabryce...Na dobrą sprawę ciężko nawet rozróżnić czy to obrotomierz czy prędkościomierz szumi Tych wskazówek jak się obracają nie powinno być w ogóle słychać...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Auto Grześka z zewnątrz robi MEGA wrażenie. W środku tez na wypasie jest. Mało które A4 ma tak wypasione wyposażenie, jeśli w ogóle jakieś ma
-
Test licznika, szmery
Dzięki Marek Pozostaje aktualne jedynie pytanie( bo się zastanawiam nad wizytą w ASO z roszczeniem gwarancyjnym): Czy da się jakoś sprawdzić czy zamontowane zegary są w aucie fabryczne, czy zostały później zmienione ? Jakieś numery seryjne, VCDSem ?
-
Test licznika, szmery
To pozostaje kwestia czy wymiana gatewaya ma wpływ na licznik w postaci włączenia trybu "safe" i nie działania licznika (brak podświetlenia, nie działający fis, jedynie poruszająca się wskazówka prędkościomierza) Czy da się jakoś sprawdzić czy zegary są w aucie od nowości, czy zostały zmienione ?
-
Test licznika, szmery
1. Czy da się sprawdzić, czy licznik był wymieniany ? 2. Czy jest w ogóle możliwość przełożenia liczników poza aso ? 3. Czy zmiana gatewaya powoduje włączenie ochrony komponentu licznika(safe) ?
-
Test licznika, szmery
Witajcie, Podczas włączania zapłonu zawsze włącza się test licznika czyli wskazówki lecą na max i z powrotem. Zauważyłem, że u mnie słychać jak wskazówka obrotomierza wykonuje ten ruch w postaci szmeru/tarcia. Czy u Was też to występuje, czy z moim licznikiem coś jest nie tak ?
-
Akumulator - gdzieś ucieka prąd
U mnie też tak pokazuje. Potem ładowałem prostownikiem z mikrochipem, a i tak po paru dniach postoju na fisie symbol rozładowanego akku.
-
Akumulator - gdzieś ucieka prąd
U mnie to samo, podobno akku do wymiany. Doszedłeś do jakiegoś innego rozwiązania ?
-
Dziwne błędy i zachowanie samochodu
Wyświetliła mi się kontrolka silnika(ta pomarańczowa przy niezapiętych pasach). Zasadniczo większych objawów nie zauważyłem. Zrobiłem skan VCDS i wyszły mi następujące błędy: 5646 - ROD - Unknown Error Code Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 74069 km Date: 2015.08.20 Time: 14:30:26 4105 - ROD - Unknown Error Code Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 74069 km Date: 2015.08.20 Time: 14:28:10 oraz 02616 - Fuel Tank Cap; Unlock 009 - Open or Short to Ground - Intermittient Freeze Frame: Fault Status: 00101001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Reset counter: 224 Mileage: 73027 km Time indication: 0 Date: 2015.08.04 Time: 14:28:10 Po zresetowaniu błędów kontrolka check engine zniknęła. Odpaliłem auto i zaczęło trząść samochodem, nierówne obroty(pływało). Po minucie się uspokoiło. W czasie jazdy po zatrzymaniu obroty są trochę nierówne z 1000 obrotów czasami schodzi na chwilę na 800. Czy ktoś coś wie co mu może dolegać ?
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Dzięki
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-czytnik-dvd-sd-sim-mmi-3g-8r1035666-i5568960031.html- jest z simem Widzę również, że jest 8T1035670 oraz 8R1035670 jest jakaś różnica między nimi ? Oba są na Google ? Jest jeszcze 8R1035746, który jest kilka razy droższy, czym on się różni ? 666 nie ma SIMa !!! Sprzedawca nie wie co sprzedaje 8T1 to przedliftowe 3G HIGH bez google ,8R1 to poliftowe 3G+ A ten model 8R1035746 wnosi coś nowszego ?
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-czytnik-dvd-sd-sim-mmi-3g-8r1035666-i5568960031.html- jest z simem Widzę również, że jest 8T1035670 oraz 8R1035670 jest jakaś różnica między nimi ? Oba są na Google ? Jest jeszcze 8R1035746, który jest kilka razy droższy, czym on się różni ?
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Zestaw kosztuje gdzies 4 tys. Orientuje się ktoś jaki moduł sim trzeba kupić? Czy wszystkie z sim działać będą z Google, np. 8R1035670A, 8R1035666 ?