Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

toja

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez toja

  1. No i fajnie wyszło, szkoda trochę z tym wydechem... Zobaczymy jak tam wyjdzie hybryda z Twojego turbo
  2. Dzięki Panowie Wiecie może kto robi w Ecu program po tym jak odszedł Mirek ?
  3. Panowie, w wątku wymienionych zostało większość tunerów, ale nie mówi się zbytnio o Wrocławiu - EcuProject, Vagtune... Czy ktoś z Was u nich robił? Czy zostali przemilczani nie bez powodu ? Stoję przed dylematem wyboru tunera...
  4. Masz padnięty akku na 99,9 %
  5. Czy aktualizował ktoś oprogramowanie w skrzyni S-tronic ? Słyszałem, że warto to zrobić, gdy coś szarpie lub nie tak przerzuca. W ASO powiedzieli, że aktualizują tylko jak jest jakiś błąd i takie jest jego rozwiązanie - inaczej nie. Cena 500 zł
  6. Czy posiada ktoś opis Bytów sterownika/modułu 5F - Information Electr. - Long Coding ? Mój VCDS 11.6 nie posiada opisu Bytów i zmiana czegokolwiek jest niemal niemożliwa.
  7. Zakodowałem ADS również u siebie, ale coś jest nie tak, bo nie ma różnicy w różnych trybach na kierownicy i przy quattro :/ Słyszałem, że od 2012 fabrycznie montowany jest servotronic. Czyli powinno zmieniać charakterystykę obrotu kierownicy ? Jest Quattro z s-tronic bez sport dyfra ?
  8. toja opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witajcie Zastanawiam się nad wymianą tylniego stabilizatora na fabryczny z RS Mam S-line 1BV Będzie bardziej twardo ? Bo wolałbym nie, gdyż to zawieszenie przy 20'' jest w sam raz. Co o tym sądzicie? Warto zmienić ? nikt, nie miał z tym do czynienia ?
  9. Witam wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.