Treść opublikowana przez toja
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
No i fajnie wyszło, szkoda trochę z tym wydechem... Zobaczymy jak tam wyjdzie hybryda z Twojego turbo
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dzięki Panowie Wiecie może kto robi w Ecu program po tym jak odszedł Mirek ?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie, w wątku wymienionych zostało większość tunerów, ale nie mówi się zbytnio o Wrocławiu - EcuProject, Vagtune... Czy ktoś z Was u nich robił? Czy zostali przemilczani nie bez powodu ? Stoję przed dylematem wyboru tunera...
-
Zamknięte auto i palące się kontrolki na liczniku
Masz padnięty akku na 99,9 %
-
Aktualizacja softu w S-tronicu
Czy aktualizował ktoś oprogramowanie w skrzyni S-tronic ? Słyszałem, że warto to zrobić, gdy coś szarpie lub nie tak przerzuca. W ASO powiedzieli, że aktualizują tylko jak jest jakiś błąd i takie jest jego rozwiązanie - inaczej nie. Cena 500 zł
-
Opis Sterownika 5F - Information Electr. - long coding
Czy posiada ktoś opis Bytów sterownika/modułu 5F - Information Electr. - Long Coding ? Mój VCDS 11.6 nie posiada opisu Bytów i zmiana czegokolwiek jest niemal niemożliwa.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Zakodowałem ADS również u siebie, ale coś jest nie tak, bo nie ma różnicy w różnych trybach na kierownicy i przy quattro :/ Słyszałem, że od 2012 fabrycznie montowany jest servotronic. Czyli powinno zmieniać charakterystykę obrotu kierownicy ? Jest Quattro z s-tronic bez sport dyfra ?
-
wymiana stabilizatora na RS
Witajcie Zastanawiam się nad wymianą tylniego stabilizatora na fabryczny z RS Mam S-line 1BV Będzie bardziej twardo ? Bo wolałbym nie, gdyż to zawieszenie przy 20'' jest w sam raz. Co o tym sądzicie? Warto zmienić ? nikt, nie miał z tym do czynienia ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj