Treść opublikowana przez Ponior
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Wydech jest w planach, ale chyba na następny sezon- wtedy to bedzie buczał . A przy normalnej jeździe jak zmienia biegi przy 2k to w środku błoga cisza.:-)
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
Filmik z przyśpieszenia, głowy nie urywa jak moje poprzednie s3 370ps ale odpycha sie przyjemnie i płynnie Z trakcją nie ma najmniejszych problemów. Opony toyo proxes t1 sport 235/40/19
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Wiem, ze tam nie ma biegow:-). Chodzi właśnie o tryb S. W trybie D tym autem nie da sie szybko jechać. Autko nie było robione na wyścigi na 1/4 mili. Ma się tym autem przyjemnie i dynamicznie jechać. I teraz tak właśnie jest. Filmik z przyśpieszenia, głowy nie urywa jak moje poprzednie s3 370ps ale odpycha sie przyjemnie i płynnie Z trakcją nie ma najmniejszych problemów. Opony toyo proxes t1 sport 235/40/19
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
jak sie posypie to zmienimy na manuala :-). Autkiem robie 5k w roku i nie katuje go przy każdych światłach takze źle nie będzie
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Wszystko jest tak ustawione, że nie traci trakcji na żadnym biegu, w stosunku do tego co było w serii to przepaść. Autko przyśpiesza niesamowicie teraz.:-)
-
A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm
Mody mechaniczne wykonane w EcuProject Wrocław: Turbo k04 Wydajniejszy intercooler DP 3' bez kata Skrzynia 8 biegów, Multitronik CVT VL381- jako jedyni w PL, EcuProject zmodyfikowali oprogramowanie przesuwając seryjny limiter zmiany biegów z 5500 rpm na 6500 RPM, oraz został przyspieszony czas zmiany biegów Narazie 330ps i 416nm :-) na seryjnym wydechu który jest bardzo restrykcyjny.Moment ograniczony ze względu na skrzynie biegów. Radość z jazdy bezcenna :-)
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Mody mechaniczne w EcuProject Wrocław prawie skończone: Turbo k04 Wydajniejszy intercooler DP 3' bez kata Skrzynia 8 biegów, Multitronik CVT VL381- jako jedyni w PL, EcuProject zmodyfikowali oprogramowanie przesuwając seryjny limiter zmiany biegów z 5500 rpm na 6500 RPM, oraz został przyspieszony czas zmiany biegów Narazie 330ps i 416nm :-) na seryjnym wydechu który jest bardzo restrykcyjny.Moment ograniczony ze względu na skrzynie biegów.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Z imbusem różnie, u mnie w sharanie ukręcił sie przy 130k, wydałem trochę więcej--zmieniłem na łańcuszek i spie spokojnie. Autko super, zresztą jak każde Twoje
-
Biały Avant s-line, quattro
Fajnie, że juz naprawiona, ulubiony kolor mojej żony. Bezawaryjności
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Robione wieczorem w garażu, ale plasti dip pokrywa ładnie, trzeba tylko zrobić pare cienkich warstw a nie jedną grubą :-) Polecam metalizer na plasti dipa, maskuje nierówności.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
ok, nie zrozumieliśmy się . Dzieki firmie EcuProject zawitały heble 356 przód na dwóch tłoczkach i tył 330. Autko dostało też sprężyny eibacha, ale siadło niewiele, możne 0,5-1cm w stosunku do wcześniejszego 1BV. Grill został pomalowany plasti dipem na czarno + metalizer. http://www.fotosik.pl/zdjecie/45c7edff0310b148
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Ładny ten zderzak, ceny na allegro za kompletne przyprawiają o zawrót głowy
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Z tym sie można spierać, bo na przykład po sofcie auto generuje 260ps przy 5,5k obrotów a po przeprogramowaniu skrzyni przy tym samym sofcie jest już 285ps przy 6,5k obrotów. Więc sens jest :-)
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Dzięki za pozytywne opinie. Co do multi to jak przełączę w tryb S to na wyświetlaczu przeskakują biegi od 1-8. Niektórzy piszą, że są to wirtualne biegi Pytanie do znawców tematu. W tej chwili mam 3cm od zacisku do wentylka (wentyl na środku felgi) heble 320mm. Czy po zmianie na 356mm nie zahaczy o wentyl zacisk. Felga 19' et35.?? Chłopaki nigdy nie miałem mutitronika, czy u was też auto zmienia biegi przy 5,5k obrotów, dlaczego nie ciągnie wyżej nawet w trybie S??
-
Skrzynia S-tronic czy Multitronic w A4 B8?
Czy ktoś wie ile Nm wytrzyma multitronic. Auto to b8 2013r 2.0 TFSI. multitronic 8-biegów (wirtualnych) :-)???
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Najwazniejsze to cena, nie każdy chce wydać 1500-2000zł na ceramike
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Pewnie brałeś full pakiet:
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
A nie można jakoś pomalować listew chromowanych też na czarno.?? Wtedy listwy i lusterka też w czerń.
-
Niestadardowy Superb II 4x4
Autko fajne, ale jak piszesz gleba by się przydała. Ale tu jest manual.
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Graty fajne założyłeś , felgi też ładnie sie ułożyły. Co do Audi Drive Select to u mnie zmienia się kompletnie zakres w jakim się biegi zmieniają (tyle , że mam automat). Nie wiem też czy wtedy w aucie nie siedzą inne amorki, które tez reagują na poszczególne tryby.
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Multi 8-mio biegowa daje rade, przy sofcie tylko trzeba z momentem nie szaleć. Dzięki za rade
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Może ktoś pamięta jeszcze moje b7 :-) Potem było jeszcze s3, aż trafiło się znowu A4 . A4 polift, 2.0 TFSI, niestety zapomnieli dołożyć quattro w fabryce :-( Wyposażenie: Jakieś tam jest :-) Pełen pakiet s-line + zawieszenie 1BV. Czujniki zmierzchu Czujnik deszczu Aktywny tempomat Pakiet oświetlenia PDC przód, tył Bi-xenon Masa innego wyposażenia..... Modyfikacje, wykonane zostały w EcuProject we Wrocławiu: 1.Nakładki na pedały + podstopnica 2.Felgi 19' + oponki Toyo t1 sport 235/40/19 3.Autko wyglinkowane, wypolerowane, nawoskowane :-) 4.Sprężyny eibacha 5.Upgrade hebli na 356 przód i 330 tył 6.Grill pomalowany na czarno plasti dipem + metalizer. 7.Turbo k04 8.Wydajniejszy intercooler 9.DP 3' bez kata 10.Skrzynia Multitronik CVT VL381- jako jedyni w PL, EcuProject zmodyfikowali oprogramowanie przesuwając seryjny limiter zmiany biegów z 5500 rpm na 6500 RPM, oraz został przyspieszony czas zmiany biegów 11.Zastaw Bang&Olufsen 12. Wydech 2,5' 13. Nowe heble Zimmermanna Wynik: 330ps, 416nm Planowane mody: Nowy wydajniejszy układ dolotowy Grill rs4 Lusterka s4 Aktualne zdjęcia: Bang & Olufsen na pokładzie:
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Super autko, z takim przebiegiem super sprawa. Powodzenia, bo widzę,żę będzie się działo.
-
Audi S3 by EcuProject
Jest troszkę głośniej ale nie jest męcząco, można spokojnie na wakacje jechać. Wydech jest z katalizatorem i na dwóch tłumikach. Odpycha się nieźle, czekam teraz ile sprzęgło wytrzyma.
-
Audi S3 by EcuProject
Jedzie ładnie, jak wracałem to prawie budzik zamknąłem :-)