Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BPW] Black arrow
u mnie nic nie pika, a przynajmniej nie wiem jak to włączyć.
-
[B7 BPW] Black arrow
zmień fele Daj fotki wnętrza. Na glebe z nim i większą felel i będzie Nie zapomnij o wirusie w sterowniku silnika
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Z przodu auta się chyba więcej dzieje
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pewnie turbo się zagrzało
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Dajcie jakies fotostory Albo chociaż jakieś spy foto
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
daj jakąś fote bo wszystkim się aż ręce trzęsą
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
a który numer bo piszą, że wyszło ich tylko 10szt
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
A czuć jakąś różnice w przyśpieszeniu po przesiadce z audi :polew:
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
poka poka
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
koła extra :kox:. ogólnie to cały projekcik jest :good:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
U mnie to samo przy wymianie zawieszenia przy paru śrubach nie było lekko Fajnie wygląda na tych koziołkach
-
[B7 ASB] Asgaardowóz 3.0TDI w S-Line ;)
Padaczka to audi , dawaj evo. Dobrze , że oba w dieslu :polew:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Sam nie wiem jakich opon szukam, dopiero bede fele malował, nad oponami sie nie zastanawiałem jeszcze. jak coś to daj cennik na pw Ale na wlepce przy drzwiach mam jak byk 235 zalecane. :gwizdanie: Przy tym et felgi założe chyba jednak 225/45/18. Czas pokaże
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Czytałem troche na forum ale różnie ludzie piszą. Ok czyli szukam opon 225/45/18. Dzięki.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
ok tylko nie wiem czy dać opony 235 zalecane czy 225 A diody są te tylko ja zapłaciłem inaczej http://allegro.pl/zarowki-led-audi-a4-a6-do-jazdy-dziennej-xenon-drl-i1775522471.html
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Nie będzie nic obcierać ta fela przy tej oponie i et32??? Rezystor widać na pierwszym zdjęciu w prawym górnym rogu. Były w komplecie z diodami. Kupiłem je od kumpla we Wrocławiu. Błędu na fisie nie ma narazie
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Fajnie było, dziewczyna nie mogła dojść do siebie ze 2 godziny a to przez to, że praktycznie nie umie pływać. :kox: Udało się też kupic jakieś felgi , ale musze je doprowadzić najpierw do porządku ;( Założyłem też diodowe żarówki w miejsce DRL-i. Efekt naprawde super. Jeszcze pytanko. Mam fele 8" et32. Założyć oponki 225/45/18 czy 235/45/18. Mam zawieche eibacha więc troszke nisko. Dużo się naciągnie opona 225 na tej feldze.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Nie strasz mnie kupiłem ori fele bbs , jeździły w audi i było ok.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Wygląda zacnie, szkoda, że nie ma kratek z halogenami o tym samym wzorze co grill
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Ładnie się dzieje. Dystanse hurtowo idą widze. Kupiłem fele, ale narazie ich nie zakładam mają 8"szerokości i et 32. Ciekawe czy bedzie dystans duży potrzebny.
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
jest w dziale sprzedam dla zainteresowanych
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
Autko zapitala ładnie i to nawet na tych kapciach co ma teraz, to najważniejsze. Lampki ledowe są :kox:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
masakra, szkoda słów. Auto się zrobi ale co to nerwów kosztuje ;(
-
[B6 AVF] TDI Sport
Zewnętrzny s-line , zmień jeszcze środek i będzie Może kierka z multifunkcją jak dasz rns-e.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Dpf out