Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ponior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponior

  1. u mnie nic nie pika, a przynajmniej nie wiem jak to włączyć.
  2. zmień fele Daj fotki wnętrza. Na glebe z nim i większą felel i będzie Nie zapomnij o wirusie w sterowniku silnika
  3. Z przodu auta się chyba więcej dzieje
  4. Pewnie turbo się zagrzało
  5. Dajcie jakies fotostory Albo chociaż jakieś spy foto
  6. daj jakąś fote bo wszystkim się aż ręce trzęsą
  7. a który numer bo piszą, że wyszło ich tylko 10szt
  8. A czuć jakąś różnice w przyśpieszeniu po przesiadce z audi :polew:
  9. koła extra :kox:. ogólnie to cały projekcik jest :good:
  10. U mnie to samo przy wymianie zawieszenia przy paru śrubach nie było lekko Fajnie wygląda na tych koziołkach
  11. Padaczka to audi , dawaj evo. Dobrze , że oba w dieslu :polew:
  12. Sam nie wiem jakich opon szukam, dopiero bede fele malował, nad oponami sie nie zastanawiałem jeszcze. jak coś to daj cennik na pw Ale na wlepce przy drzwiach mam jak byk 235 zalecane. :gwizdanie: Przy tym et felgi założe chyba jednak 225/45/18. Czas pokaże
  13. Czytałem troche na forum ale różnie ludzie piszą. Ok czyli szukam opon 225/45/18. Dzięki.
  14. ok tylko nie wiem czy dać opony 235 zalecane czy 225 A diody są te tylko ja zapłaciłem inaczej http://allegro.pl/zarowki-led-audi-a4-a6-do-jazdy-dziennej-xenon-drl-i1775522471.html
  15. Nie będzie nic obcierać ta fela przy tej oponie i et32??? Rezystor widać na pierwszym zdjęciu w prawym górnym rogu. Były w komplecie z diodami. Kupiłem je od kumpla we Wrocławiu. Błędu na fisie nie ma narazie
  16. Fajnie było, dziewczyna nie mogła dojść do siebie ze 2 godziny a to przez to, że praktycznie nie umie pływać. :kox: Udało się też kupic jakieś felgi , ale musze je doprowadzić najpierw do porządku ;( Założyłem też diodowe żarówki w miejsce DRL-i. Efekt naprawde super. Jeszcze pytanko. Mam fele 8" et32. Założyć oponki 225/45/18 czy 235/45/18. Mam zawieche eibacha więc troszke nisko. Dużo się naciągnie opona 225 na tej feldze.
  17. Nie strasz mnie kupiłem ori fele bbs , jeździły w audi i było ok.
  18. Wygląda zacnie, szkoda, że nie ma kratek z halogenami o tym samym wzorze co grill
  19. Ładnie się dzieje. Dystanse hurtowo idą widze. Kupiłem fele, ale narazie ich nie zakładam mają 8"szerokości i et 32. Ciekawe czy bedzie dystans duży potrzebny.
  20. jest w dziale sprzedam dla zainteresowanych
  21. Autko zapitala ładnie i to nawet na tych kapciach co ma teraz, to najważniejsze. Lampki ledowe są :kox:
  22. masakra, szkoda słów. Auto się zrobi ale co to nerwów kosztuje ;(
  23. Zewnętrzny s-line , zmień jeszcze środek i będzie Może kierka z multifunkcją jak dasz rns-e.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.