Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ponior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponior

  1. Jakas Pani tym jeździła
  2. Przecież bkn sa nie do zajechania
  3. Te od DTM wcale za łądnie nie są. Może na żywo lepiej wyglądają
  4. Fele dużo ładniejsze. Nie przepadam za rantem bo zmniejszają optycznie fele, ale w 19" to będzie ok.
  5. Dtm to jest to. Wywal ledy i to coś z kierki, na popiołce też masz jakiś materiał dziwny. Powywalja to wszystko, obrysówki narazie odpuśc i będzie cacy Ja bym jeszcze fele zmienił bo te dtm to średnio mi podchodzą
  6. Super, tylko daj więcej fotek. Silnik to chyba 115ps . Wypas ładny jak na początek. Fele to 17 czy 18", Wyglądają na 18"
  7. Furka ładna, ale w pierwszym poście daj dokładniejszy opis i powklejaj zdjęcia środka i reszty. Bo tak to temat sie kupy nie trzyma. :gwizdanie:
  8. Felgi ładnie doprowadziłeś do porządku ale wzór felgi nie pasi do b7 za nic w świcie
  9. Autko wygląda super, pozazdrościć
  10. Kierka z b8 jak najbardziej, potem bixy i rns-e. Przyda się tez większa gleba
  11. Wynik super. Przy 2000rpm masz już ponad 600nm . Ciekawe ile seryjne sprzęgło zniesie w tym aucie. Pozdro.
  12. Może byś tak pierwszą strone doprowadził do porządku :gwizdanie:
  13. Albo całość na czarno (znaczki, fele, lampy, kierunki......) albo nic, także jest ok ale działaj dalej
  14. same rurki ok. ALe ja bym je schował jakieś 0.5 cm głębiej
  15. jakieś plany z autem związane
  16. Ładniutka, xenon sie kłania, ale pierwsze co to musisz przerezać kierownice na lewą strone :kox:
  17. Na zdjęciu soczewka też jest czarna, czy mi się wydaje
  18. Trzeba było mocniej w zakręt wejść na mokrym to byś zobaczył wielki brak przyczepności na tych oponach Poustawiaj wszystko co byś z nowymi oponami nie miał tak samo
  19. Ja bym je dojechałe aż druty by wyszły i byś miał na zimę jak znalazł
  20. ja ostatnio tam zamawiałem, to sie dodzwoniłem bez problemu i towar też w miare szybko doszedł.
  21. Miałem w golfie regenerowane 2 turbiny i ostatnia wypluła przez wydech 3 litry oleju. Ledwo do zakładu dojechałem. Założyli mi w końcu niedłubaną używke i jeździ trzeci rok. I co z tego, że regenerowna na gwarancji jak mi dwa razy olej wywaliła, że mało co silnik do wymiany nie poszedł. A gwarancji też zawsze nie uznają pacany. Ale wiadomo jeden woli to drugi tamto. Każdy zrobi jak uważa, ja mam poprostu przykre doświadczenia z regenerowanymi. Pozdro ps. Jak to mówią turbo rzecz ulotna
  22. U ojca poci się juz tak trzeci rok, zrobił jakieś 65 tyś. I narazie wszystko ok. Każdy mówi, że jak działa to nie ruszać. Na hamowni byłem i moc trzyma jak trzeba mimo tych "wypocin". Oczywiście w strasznie daleką trase strach jechać A jak kupowac turbo to najlepiej zdrową uzywke, te regenerowane są do niczego, przynajmniej z mojego doświadczenia na golfie.
  23. Heble prawie takie jak u mnie z przodu A motorek widziałem na żywo. Prezenci się znakomicie
  24. A co to za ulep (avat) na ostatnim zdjęciu :gwizdanie: ps. Ciekawe jak takim golfem z 3.0 pod maską się jedzie w zakrętach, bo rozłożenie masy pewnie tragiczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.