Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Tylny kosztuje ok 350zł w aso. A przodu nie ruszaj bo masz grube założone z tego co wiem seryjnie. dzięki, autko jeszcze siądzie pewnie jak troche polatam Takie sprężyny HR miałem założone
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Dokładnie, mózg podpowiada, że taka pucha musi coś dac i masz wrażenie że auto lepiej jedzie Druga sprawa, to przepływka, która bardziej cierpi. W benzynie być może coś to daje bo w dieslu róznica była 1-2ps a to łapie się w błędzie pomiarowym
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Miałem taki filtr w golfie i poza bardziej basowym dzwiękiem z wydechu i fajnym wyglądem pod maską za wiele nie dał. Autko było hamowane i daje sobie ręke odciąć, że kierowca nie odczuje żadnej różnicy pod noga miedzy tym filtrem a normalnym. Dotyczy to oczywiście diesla,bo z benzyną nie miałem styczności więc nie wypowiadam się czy coś to da Ale i tak bym go drugi raz założył, zawsze się lepiej śpi jak ma się coś takiego pod maską. :kox:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Własnie takie mam odczucie, zawsze to HR dla mnie był twardszy (sprawdzałem po nr na sprężynie i jest do avanta B7, więc chyba dobrze). Może to dlatego, że to zawieszenie co miałem miało już troche nalatane. Teraz jest troszke twardziej ale spokojnie można jechać, po nierównościach.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Sierii nie miałem niestety Miałem: przód to sprężyny HR + amorki s-lina tył to sprężyny ?? + amorki s-lina Było miękko, aż za bardzo i za nisko, dobijałem na garbach spodem auta. Teraz przód mam 1.5 cm wyżej a tył jakieś 0.5 cm wyżej. Tak jak chciałem i tak jest nisko jak na Polskie drogi Jedzie się extra, po wcześniejszych doświadczeniach z zawiechą tylko eibach pozostawia odrobine komforu przy niskim zawieszeniu. Zdjęcia z telefonu:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jak zaczynałem pisac to tego posta nie było ale taki dziwny dzwięk by był przy dziurze przy turbo
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Zawieszenie eibach pro system na aucie , jedzie się naprawde super. Zawitała też kierka z s-lina. Zdjęcie zrobie niebawem.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ładnie podchodzą CS do klienta, ja miałem podobnie w Jetronic-u we Wrocławiu, tez tam więcej nie pojechałem. Nowym turbo to jak druga młodośc dla auta. Ciekawe tylko czy Ic w nadkolu wydolą w ciepłe dni powodzenia, dawaj wykres po strojeniu.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Może jeszcze progi do tego i bedzie ładnie
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Zwykły śmiertelnik nie rozpoznaje niestety żadnych zderzaków, ja musiałem tłumaczyć kolesiowi czym sie różni s-line od zwykłego. A jak zaniosłem dokładke od s-lina na dwa wydechy do malowania, to koles mówił po co zmieniam przeciez mam taką samą No ale na forum autko będzie wyglądaoł oj będzie
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Sprawa rozwiązana, zaśniedziały styki które łącza sie z płytką z diodami, przylutowałem i działa jak trzeba. Ale dojście jest fatalne. najgorsze to złożyć to wszystko do kupy teraz. A nie mogli tak jak w golfie zrobić tego swiatełka za szybą tylną
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Wsiadłem do auta i miałem komunikat , że nie działa. Boczne są ok a środkowe umarło całe. Gdzie ta wiązka przeważnie pada, na łączeniu klapy z budą.?? Z której strony klapy idzie wiązka do stopu.??? Nie można samej diody wymienić?? Ok. znalazłem instrukcje jak to wyciągnąć, ciekawe, czy jakoś to naprawie czy trzeba nowe kupić.
-
[B7 BPW] Moja A4 Avant 2.0tdi 140PS
Bardzo ładny avancik i fele do tego, tylko jak piszecie ze 2-3 cm na glebe z nim. podstopnica i nakładki na pedały do pełni szczęścia zakładaj.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dzięki, zamówiłem już na allegro osram H11 za 14zł szt :kox: Jak będzie chwila wolnego to we wtorek powinno wjechać zawieszenie eibach pro system i stabilizator z rs4 Przestało mi działac srodkowe światło stopu , tam jest jakaś żarówka czy co, od czego zacząć
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
jak by ktoś zamawiał to ja też sie pisze na jedną
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Masakra, dobrze, że wszyscy cali, przewód zmieniałeś na taki w oplocie, bo jakis dziwny jest Przy zmianie przewodów trzeba patrzeć, bo są gumowe wzmacniane tkaniną, które są wytrzymalsze od takiego w oplocie ale z gumą zwykłą. Najlepiej oczywiście założyć w oplocie i z guma wzmacnianą.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Gleba to podstawa, bardzo ładnie teraz siadło, w sam raz na Polskie drogi Listwy na drzwi ala s4 róznie z nimi bywa jedni chwalą, inni piszą, że dopasowanie zajmuje dwa tygodnie A dokładka z cupry mi osobiście sie podoba, obniza optycznie auto, przez co agresywniej wygląda, też niedługo kupie chyba. Staszek20VT z forum ma w dobrych pieniądzach dokładki.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Mój ojcien ma relingi w Galaxy, a ja nie chce robić z audi vana Wywalaj, bedzie nisko i gładko.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Na allegro są chińskie od 10zł a philips zaczyna się od 20zł. Więc nie są aż takie drogie, tylko czy na 100% jest tam H11??
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Jak bedzie lotka, zastanowie się nad wycieraczką, bo clean ass ładnie by wyglądał. zapodaj xenonki No właśnie nie chce mi się zakładać dodatkowych przetwornic i rzeźbić pod maską, jak to upchać. Z halogenów i tak pewnie skorzystam ze 2 razy w roku jakie są żarówki w halogenach w B7, jaki mają symbol??????? H11
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Jakie żarówki polecacie do halogenów. Dajcie jakies linki.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Przechodze z s-lina led na s-lina halogen. gril chyba zostawie z rs4
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dokładka od s-lina na aucie Z przodu też będą mody: Wypolerowałem tez całe auto Jak by co to będe miał do sprzedania dokładke na dwa wydechy zwykłą i mój zderzak s-line z ledami. grill jeszcze nie wiem który założę, ale na pewno będzie black.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Fotele kozak i w idealnym stanie widać.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Co by sie nie okazało (jak juz strzela przy przekreceniu), że przekładnia do wymiany Autko ładniutkie