Treść opublikowana przez Ponior
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ale ta lepiej tył dociska :gwizdanie: Szkoda, że mojego nie widzisz jaki jest zmasakrowany
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
I właśnie to jest extra w golfie też mam 18" fele , waży 9kg i w porównaniu z wcześniejszymi felgami , które ważyły 12kg/szt to różnica w przyśpieszeniu auta jest wyraźnie odczuwalna :> Lekka felga to podstawa
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Nie ma problemu tylko jeszcze daleka droga mnie czeka z tym autem Teraz maluje tylny zderzak, wywalam hak, potem do malowania klapa i pare poprawek lakierniczych, mile widzianych by się przydało (to dopiero po zlocie w Bukowinie). Przed zlotem jeszcze z Patrykiem wymieniamy wtryski :decayed: Auto kupiłem już z ledami, ale koleś zapłacił coś własnie koło 1200zł. Świecą bardzo ładnie tylko sa już troszke zniszczone. Docelowo będe zakładał ori zderzak s-line. Ponieważ po wymianie wtrysków brak gotówki, zrobiłem mało istotne mody, ale zawsze cos 1. Zlikwidowany hak, musiałem kupic nowe wzmocnienie aluminiowe na allegro, stary hak ze wzmocnieniem stalowym ważył ze 20kg. :> 2.pomalowałem znaczki na czarno, zajęło mi to jakieś 3 godzinki. 3.pomalowałem zaciski na srebrno 4. założyłem dystanse na tył 1.5 cm, narazie nic złego się nie dzieje, zobaczymy jak to będzie przy quattro jak troche pojeżdze. To tyle, niebawem ruszają mody mechaniczne w EcuProject :evil:
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Jak dla mnie te felgi są najładniejsze jakie widziałem na forum. Sam będe podobnych szukał. A autko wygląda super czarny z czerwonym to idealne połaczenie tak samo jak czarny z niebieskim
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja juz masz letnie na wszystkich autach :kox:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Oblataj jeden sezon tak a na nastepny coś wymyślisz Ja w tym roku bede jeździł na ori 17
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
No właśnie prawa strona jest ok. A z lewej okazało sie, że nie ma kratki wentylacyjnej i syf leciał do środka. , kratka zamówiona w serwisie. Dzisiaj zostało wszystko wysprzątane i wyprane :ad: Co to za czujnik?? poducha??? a to co katapulta???
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Im wieksza gleba tym ta felga lepiej wygląda Ja bym jeszcze je jakos pomalował tylko jak dobrze gada :kox:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Kupiłem dwie lampy z dobrym (nie idealnym ) kloszem ale połamanymi uchwytami z allegro, koszt 200zł. Potem do piekarnika i po wszystkim. dziekować, dziekować.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Prostował mi znajomy wulkanizator w mojej mieścinie, i nawet sie spisał bo kierka ani drgnie w trakcie jazdy A renowacje i malowanie to sprawka sąsiada, który zajmuje sie takimi pierdołami. Łączny koszt malowania (4 felgi) i prostowania (2 felgi) ok 320 zł :kox:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
A ja kolege Marcina kojarzę , kolega chyba z terenów górzystych. Jak tam śniegu dużo Autko wymaga niestety troche poprawek, ale jak piszesz po mału do przodu Felgi malowałem z sąsiadem w garażu :kox:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Czas troche uporządkować tył auta. Zderzak poszedł do malowania i klapa niestety tez chyba, po nieudolnym montażu CB przez ostatniego właściciela :wallbash:. Do tego chyba pranie tapicerki też sie przyda. Likwiduje też hak, nie ma ktoś wsporników belki do sprzedania???????????? A z boczku stał mój golfik :evil:, który nie znalazł nowego właściciela jeszcze.
-
[ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro
Mega wypas, a ja musze rezać, żebym miał s-lina Brak tylko podstopnicy i ładnych nakładek na pedały no i te nieszczęsne korbki z tyłu Powodzenia w modach ps. jakiś sofcik , jest quattro więc z nm możesz poszaleć.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Ja jak będe zakładał to też raczej na maxa 18", ale to nie na ten sezon bo całą kase doji ze mnie Patryk na razie :kox:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
I to wszystko na sycowskiej ulicy się działo, mogłem moim podjechać to byś przy okazji wypolerował go troszke :kox: Przyciemniałeś kierunki z tyłu czy takie były ??.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
To jet miekki beton taki jak koło placu zabaw w MCdonald Staszek dobrze pisze, daj spokuj z 20", będzie taczka nie do jazdy choć troche dróg we Wrocławiu juz wyrównali
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tylko przy 60km.h na 6-tym biegi przy pełnym bucie to pewnie koło dwumasowe chce wyskoczyć ze skrzyni :kox: Ciekawe jaki bedzie wykres z hamowni, trzeba poczekać do urodzin kolegi
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Przy takim przebiegu to serii silnik juz nie trzyma, więc po sofcie wyjdzie zdrowa seria pewnie :polew: Orzeł leciał na 4-tym biegu 200km/h
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ładna bryczka, troche wypasu ma, nie taki znowu golas. Przebieg duży, ale jak pisali realny. Ja bym dał listwy w czerń, kierka do wymiany, pedały, podstopnica, no i soft Powodzenia i bezawaryjności, bo jak pisałeś przy takim przebiegu zaraz się coś sypnie :kox:
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km 20)pelo111 vw passat tdi 130ps 21)dominbr 3.0 TDI ASB tip. 22)RVN B5 1,9 TDi AVG 110PS VP 23) MrTea 1,9TDI PD AJM 116ps 24) combat 1,8T AEB 25)chapakostabakos audi a4 96r 1z wtryski 216 26)chapakostabakos seat ibiza 99r agr 90ps 27)sysek27 2.0TDI BPW 28) _Sidor_ VW Passat B4 1.9TDI AFN 29)sylwester_kram Audi A3 1.9Tdi AHF 30)Marcin9680 A4 1.9TDi AWX 31)Krolu 1,9 TDi zwykła pompa 32)Qper3 BKN 33)Stikmen A6 C5 TDI AWX 34)danek_11 B7 2.0 TDI BLB 2005 35)AMON AWX 1.9 131PS 36)dan39 Audi A4 1.9tdi AFN 37)mardec Passat B5 1.9TDI AVB W sprawie pytań i ustalen terminów: Dzwonić na numery : 509696100-Patryk 513399363-Daniel W firmie jest mały remont więc mogą być opóźnienia.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
Dano ja moge ci załozyć w zagłówki 32" tv :gwizdanie:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
Gratulacje, furka z pewnej ręki to najważniejsze. Daj więcej fotek. Fele możesz już zakładać, nie zapowiadali opadów Znam twojego leona więc tu pewnie też grubo będzie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Srebrna strzała po małych modyfikacjach
A mi się podoba zderzak (to jakieś dokładki firmy??) i lotka na klapie, jest inaczej ale bez "wsi", gładko i nieprzesadzone Lampy ok tylko czy świecą dobrze, bo miałem w golfie ładne junjany ale nie świeciło to nic a nic ps. daj więcej zdjęć
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ładna sztuka Duża różnica jest po zmianie kodowania na cabrio, gra głośniej czy wiatr słychać w głośnikach Warto to zrobić. ?? Daj wszystkie mody na pierwsza strone bo ciężko czytać 17 stron. Bixy dobra sprawa, powodzenia w rezaniu
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
dzięki mi też sie podoba , do srebrnego jak najbardziej czarny pasuje. Kumpel ma pomalowany środek na srebrno tak jak kolor auta, jak mi się uda to zrobie w następnym tygodniu zdjęcia i wstawię.