Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
foty, foty, foty. please Teraz jak będziesz na pustyni to z kompasem się nie zgubisz Ja szukam nowego zderzaka od s-lina (w dobrej cenie co troche potrwa pewnie ), jak znajde to wezme od Ciebie dokładke od cupry
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
eee mi tam bardziej sie na lawecie podobał. Lewy bok nie do poznania i obyło sie bez wspawania ćwiartki Lusterka ładne, choć przydały by sie jakieś wstawki na aucie w podobnym odcieniu
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Popiszeco zrobił a zdjęć nie da Dawaj foty i to szybko, ile za zdesia dałeś, bo ja tez musze kupić
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Ładny karbonik , Wiela za stare listwy??? choć i tak kasy brak narazie
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Jak pisali jest extra, duża fela + mega gleba Osobiście to mi na tych czarnych felach bardziej sie podobało :gwizdanie:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Zakładasz ładne białe albo srebrne. np philips diadem. A jak ci się zarówki nie podobają to na reszte (postojowe, dzienne) też będziesz musisz jakieś klosze pozakładać tak poważnie to u mnie tak jest i naprawde ładnie to wygląda
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Wywalasz to pomarańczowe szkiełko zakładasz białą żarówke która świeci na pomarańczowo. Po co zakładać biały kierunek??? A autko też mi sie mega podoba, na tych oststnich felach i zawieszeniu jest super, nie moge sie napatrzeć
-
[ALL B6] Dziura w desce po demontazu uchwytu pod telefon - jak załatać / foto
są zdjęcia w moim temacie
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
A jaki koszt tych gum pod amory, bo do 3.0 tdi podobno strasznie drogie są. ??? Zdaj relacje jak po wymianie wszystko się sprawuje.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Właśnie o to chodzi zmieniam wydech i praktycznie założyłbym taki sam tylko chromowany. Poza tym byłem z dziewczyną i powiedziała Danielowi, że ma być z wkładką więc nie miałem nic do gadania :> ps. Ja bym sie dpf-a pozbył raz na zawsze.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Robiony na zamówienie po podaniu wymiarów, przelotowy. Średnica ok 8cm-8.5cm. Miałem taki w golfie i sprawował się super.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Cholera, to teraz będzie mnie korcić ta "rynna", a kasy na razie brak. Kiedy zakładasz wydech? Obydwa wydechy przymierzaliśmy z Danielem w niedziele i jednak z wkładką mi bardziej podchodzi. Ten bez też jest ok, ale jak by był mniejszej średnicy. Wszystkie wydechy już sprzedane ale Patryk może zamówić następne, robią je szybko. :> Wydechy zakładam za jakiś tydzień, może dwa, bo auto idzie do lakiernika dzisiaj jak pisałem. Dzięki, autko, żeby było piękne to trzeba jeszcze troche pracy w nie włożyć.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
dzieki, dzięki Golf juz sprzedany , pojechał do Warszawy. Dzisiaj wybrałem wydechy i będą te z wkładką, bo te bez sa takie jak mam teraz, czyli duża wiejska rynna Jutro daje auto do lakiernika na drobne poprawki a za pare dni zaczynamy działać na poważnie Uwierz mi, że jak siedzisz w aucie i widzisz biały licznik + te dwa białe przyciski to jest ok.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Właśnie nie wiem, który wybrać, czy ten z wkładkami w środku czy bez
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Bo wszyscy maja czerwony a ten jest taki jak kolor licznika. Wszystko pasi jak dla mnie i jest inaczej. Zmienić diode to 5min roboty jak by co.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ładnie , ładnie, środek wygląda dużo lepiej z tym pakiecikiem Fajnie, że masz ori gałeczkę, ja rezałem z s3 niestety trzeba wyciągać fotele do zmiany tunelu, dużo roboty???
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Kolejne grube mody Zamówiony jest też zestaw eibach pro system, wydech i cooler czekaja już na montaż, za tydzień wszystko ruszy jak dobrze pójdzie.
-
[ALL B7] Wymiana wypiaskowanych kloszy w B7
Kupiłem zwykłe, patrzyłem na mój ori klosz i wyglądał na taki sam.
-
[ALL B7] Wymiana wypiaskowanych kloszy w B7
Na zdjęciu prążków nie ma w miejscu gdzie bedzie soczewka. Ja kupiłem dwie ori używki po 100zł szt.
-
[ALL B6] Dziura w desce po demontazu uchwytu pod telefon - jak załatać / foto
Niestety musisz wymienić cały tunel (jeżeli uchwyt miałeś na tunelu), albo przerobić uchwyt na zwykły telefon jak ja to zrobiłem.
-
[ALL B7] Wymiana wypiaskowanych kloszy w B7
Ja to zrobiłem, kupiłem 2 lampy z dobrym kloszem ale połamanymi uchwytami za 200zł. Potem do pieca i zmieniłem klosze. Jest obszerny temat o rozklejaniu lamp, poszukaj :gwizdanie:
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Są ale nie we wszystkich rocznikach.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Red albo smoke, silver sa tragiczne ;(
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km 20)pelo111 vw passat tdi 130ps 21)dominbr 3.0 TDI ASB tip. 22)RVN B5 1,9 TDi AVG 110PS VP 23) MrTea 1,9TDI PD AJM 116ps 24) combat 1,8T AEB 25)chapakostabakos audi a4 96r 1z wtryski 216 26)chapakostabakos seat ibiza 99r agr 90ps 27)sysek27 2.0TDI BPW 28) _Sidor_ VW Passat B4 1.9TDI AFN 29)sylwester_kram Audi A3 1.9Tdi AHF 30)Marcin9680 A4 1.9TDi AWX 31)Krolu 1,9 TDi zwykła pompa 32)Qper3 BKN 33)Stikmen A6 C5 TDI AWX 34)danek_11 B7 2.0 TDI BLB 2005 35)AMON AWX 1.9 131PS 36)dan39 Audi A4 1.9tdi AFN 37)mardec Passat B5 1.9TDI AVB 38)produkt1984 A4q afn 39)krystian821 AVF 1.9 131PS 40)roman_tyk A4 B6 1.8T AVJ 41)Marcin9680 VW Sharan 2007r 42)Rafał 1978 1,9TDI AWX 131 PS. 43)jedreek78 passat 1.8T - APU 44)Wojh TT Roadster 1.8T 180KM (AWP) 45) tyg A6 1.9TDi AFV (turbo BRD+fmic) 46)kromik Vectra C 1.9 CDTI GTS 47)yesfan 2.0 TDi BPW. 48)twincam 1,9tdi EDC 15 VP W sprawie pytań i ustalen terminów: Dzwonić na numery : 509696100-Patryk 513399363-Daniel
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Ale pojechałeś. Fele extra, aż nie można przestać się gapić :slina: Na tej glebie tym bardziej to wygląda. A ja podnosze dla odmiany auto bo mi zanisko siedzi i wale o krawężniki. pozwodzenia z nowym zawieszeniem.