Treść opublikowana przez Ponior
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Heble fajnie wyszły, ale tempomatu nie było fabrycznie w takiej bryczce
-
[B7 BRB] moja pierwsza audica
Bardzo ładna, troche do rezania jest ale baza dobra. Xenon jest, fotele tez ładne, boose i pare innych drobiazgów też jest.... Powodzenia. A co do lamp to faktycznie powinny chyba byc białe kierunki
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Dokładeczka ładna, ale mi najbardziej podobają sie ledy mi też by sie nie chciało pdc zakładać.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Chyba lz5c (błękit oceanu ) o ile z wlepki dobrze pamiętam, ale sprawdze wieczorem.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
A jakie te dystanse szerokie, może tez się załapie na komplet :gwizdanie:, jaka cana za 4szt.???
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
A dziękuje, właśnie wróciłem z wesela, ledwo na oczy widzę [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 20:46_________________________________________________ ja tez tak uważam, dzięki
-
[ALL B7] 2006 Audi A4 S 2.0T
Tak to juz jest, że na forum prześwietlą ci auto na odległośc lepiej niz na ścieżce diagnostycznej. Fotele masz chyba elektryczne
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Patryk, jak sprzedaż furę to najpierw idziemy do klubu GO-GO, puścić troche kasy , bo jak kupisz S4 to pewnie przez pierwsze dni będziesz w niej spał :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Globalne ocieplenie nadciąga więc bez klimy nie da rady Też bym ją zostawił.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
I co z tym paskiem tak po prostu nowy popękał Dokładka od cupry by sie przydała
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
Zamiast wydawać kase na te specyfiki właduj tam w koncu 2din sprzęcik I wywalaj ten chrom czym prędzej.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dzięki chłopaki, mi też się podoba.Autko optycznie poszło na glebe. Najlepsze jest to, że ta dokładkę można założyć chyba do wszystkiego, jak oni to zrobili Ciężko tylko z dopasowaniem, żeby obie strony idealnie leżały.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Z tyłu mi wystarczy, dla mnie zbędny gadżet. Poza tym przy montażu dużego coolera bedzie więcej miejsca Założona po dwóch godzinach walki dokładka od cupry. Zaraz będzie troche za i troche przeciw głosów Dzieki Staszek za dokładke
-
[B5 AAH] Skrzypiaca kierownica
było już pare razy na forum. 1. Może to robić jakaś część z zawieszenia, wahacz, łącznik.... 2. Może to być guma która uszczelnia ściane grodziową, tam gdzie kolumna kierownicy przechodzi. (u mnie to było, psiknięci oleju strzykawką załatwiło sprawe) 3. Taśma kierki też może piszczeć. 4. A może to być po prostu obcieranie kierki o plastik. trzeba powoli i dokładnie wszystko sprawdzić zaczynająć od najprostszej rzeczy.
-
[ALL B7] Nr znaczka z pokrywy silnika 3.0 TDI
Małe plastykowe bolce wchodzą w dziury. Bolce grzejesz z drugiej strony (lutownicą). Coś na zasadzie nitów.
-
[ALL B7] 2006 Audi A4 S 2.0T
fura ładna tylko na tych zdjęciach nic nie widać. Daj dobre foty [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:04_________________________________________________ Znowu narzekasz, będzie dobrze
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Tylko nie zakładaj zderzaka bo powiedzą, że był dzwon i nici z wymiany
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Narazie się nie stresuj, może jakaś pierdoła, szkoda nerwów. A co do benzyn to myślisz, że tam nie ma problemów No chyba, że kupisz wolnossaka :gwizdanie: W Ecuproject dadzą rade spokojna głowa
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
I bananem na twarzy, jak to auto ładnie się zbiera
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Właśnie mówili coś chłopaki, że przyjeżdza do nich koles na laga i że ładnie go skasują
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Co macie do avantów w dieslu Że niby poupalać sie nie da
-
[ALL B7] Swap silnika BKN, jaki inny podejdzie????
Pacjent to a4 3.0 tdi 2005r.Silnik BKN. Pytanie jaki inny silnik 3.0 tdi (może z a6 czy q7) można włożyć bez dużego rzeźbienia, a jeżeli trzeba już coś zmieniać to co konkretnie po kupnie innego podobnego motoru
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Własnie trzeba cos zrobić z bocznymi kierunkami i lampami tylnymi tylko jeszcze nie wiem co Najlepiej kupiłbym jakies zamienniki dymione ale na zwykłych żarówkach. niestety na allegro same ledy, których nie chce za bardzo.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
dzieki U mnie pasowały bo zmieniłem zderzak z s-lina na s-lina jak bys nie zauważył Z normalnego zderzaka spryski nie podejdą niestety
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dzisiaj po 5 godzinach walki, założyłem nowy zderzak, podłączyłem halogeny, spryski i przełożyłem grill z rs4 bo jednak z s-lina wyglądał gorzej Jeszcze jedno zdjęcie nowych tłumików Mój stary zderzak z s-lina jest na sprzedaż razem z ori grilem s-lina i ledami z a6 Jest ktoś chętny :gwizdanie: