Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
a może to odcięcie następuje przy 250km/h ??? odebrany zderzak s-line od lakiernika, muszę teraz złożyć z tych dwóch jeden ładny
-
[ALL B7] Nr znaczka z pokrywy silnika 3.0 TDI
Jest chyba gdzieś w moim temacie na pierwszych stronach
-
[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
Ale po co kupować lampy, rozklejenie i wyjęcie pomaranczowego szkła to nic trudnego. No chyba, że musisz mieć ori białe szkiełko. :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
Co do znaczków to weź dobrą nić i przecinaj klej między znaczkiem a klapą ruszając nicią jak piłą Lampy rozklejasz w piekarniku (10min na 90stopni), klosz odejdzie ręką, uważaj na pomaranczowy kierunek bo łatwo można odblask uszkodzić.
-
[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
Ładna, ładna, a do foli ciemnej policjanci nie przyczepiają się A co do lamp, to są ładniejsze od zwykłych ori moim zdaniem, ale najlepiej daj ori bixy. Będą lepiej świciły i na forum chłopaki ci dadzą spokój
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Fajnie chodzi na tych filmikach Przy tym strzelaniu z wydechu przydałby się ogień z rury
-
[ALL B6] Dziwny dzwięk (guma o gumę)
Miałem to samo pare dni temu. Pomogło przesmarowanie gumy (przy ścianie grodziowej) tam gdzie kolumna kierownicy przechodzi na zewnątrz. Musiałem uzyć strzykawki z igłą (idokładnie smarowac samo łączenie), bo psikanie w te rejony nic nie dawało. A po zaaplikowaniu troche oleju ze strzykawki przestało piszczeć.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Grilik pierwsza klasa. A można do zderzaka s-line założyć jakieś kratki ala rs4, bo ori kratki rs4 chyba nie paszą za bardzo
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
No właśnie ja z dołu już więcej nie będe miał bo wał juz drży (przypadłośc tego modelu), więc narazie chyba dam sobie z tym siana, moze na drugi rok coś pokombinuje. Teraz czas zacząć zbierać na montaż dużego cooooolera To chyba więcej da w gorące lato ps. Jak to mówią sprzęgło i turbo to rzecz ulotna
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Spadnie temperatura (EGT), ale czy ja to odczuje w trakcie normalnej jazdy, te pare koni więcej. Za ile można takiego kata sprzedać :gwizdanie: uuu na allegro od 400zł do przeszło 1000zł, może robota się zwróci
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Trafiła sie wersja bez filterka Wcześniej były dwie rynny założone przez poprzedniego właściciela. Teraz wydech ma średnice ok 2.5". Chodzi mi po głowie wywalenie kata i zrobienie wydechu od samego początku, ale nie wiem czy gra warta świeczki
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
Bardzo ładne, jak założysz jeszcze kierke do tych foteli to będzie Po obnizeniu i ładnej feldze też dużo zyska,a le to masz w planach. A co do chromu to daj sobie spokuj tak jest ok. Pozdro. a sofcik jakiś będzie, bo niedoczytałem
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Spokojnie jak auto normalnie stoi to widac same końcówki tylko, zaraz się przydymią to bedzie ładniej A zawsze można na czarno je prysnąć Kostka to u mnie pod domem jest tak to wygląda z góry
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
no nieźle pojechałeś dzięki dzieki. mi sie podobają , mozna było jeszcze założyć bez tych wkładek ale wtedy by było to samo co miałem więc chciałem cos innego, jak sie znudza to sie zmieni kiedyś. Jak się troche okopca to będą ładniej wygladały :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
W porównaniu do 17" to przyspieszenie niczym się dlamnie nie różni zbytnio,zawsze but i ogień w kotłach :naughty:Zato spalanie dużo większe Spalanie większe to swoją drogą, ale ja w golfie po przesiadce z zimowych 16 na 18" czułem wyraźną różnice w gorszym przyśpieszeniu auta a pod maską było 226ps
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dzisiaj troche sie działo :gwizdanie: Pod pierwszy młotek poszedł wydech: Efekt końcowy po paru godzinach mierzenia i spawania : Założyliśmy też stabilizator z RS4 z nowymi łacznikami (tu działał Patryk ) A tu jeszcze założony w zeszłym tygodniu zestaw eibach pro system i kierka z s-lina: Wszystko to dzięki firmie Ecuproject z Wrocławia, dzięki chłopaki za pomoc Jestem mega zadowolony z dzisiejszego dnia , Daniel odwalił kawał dobrej roboty
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
było avanta kupić :gwizdanie:, na jaki kolor malujesz zderzak
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
spryski tez sa inne razem z zaślepkami niestety
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Proponuje przenieść temat do działu "opony i felgi" Dawaj Patryk nowe zdjęcia auta, bo juz chyba wszystko założyłeś???
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Zdjęcia ładne tylko czegoś tu za dużo , wygląda jak bys zrobił sobie szyby w macie A kiedy zdjęcia z nowym zdesiem?
-
[ALL B7] A4 B7 :)
ŁAdnie z modami idziesz, podsufitka i zderzaczek pierwsza klasa. Może grill od s4 albo rs4 Powodzenia ps. Jeszcze boczne poszycie słupka białe zostało na zdjęciu :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Webasto super sprawa, może zrobisz jakieś fotostory z rezania
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Fele większe widać , mi średnio podchodzą może dlatego że na golfie swego czasu dużo tego jeździło, ale jak tobie pasi to ok A jak z przyśpieszeniem w porównaiu do 17" dużo gorsze.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Mega projekcik, ale przyda się zaktualizowac pierwszą strone, bo ciężko tu coś znależć. Powodzenia.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Ciekaw jestem jak taki zestawik bedzie hamował Po tych kosmetykach to auta nie można poznać, wygląda jak z salonu