Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: :hi: :hi:

Moze troszke i ja pochwale sie moimi czterema kolkami. Moja historia z Audi zaczęła sie od A4 B6:

5688572491_93d57dd8a0_z_d.jpg[/img]

Teraz przyszedł czas na Audi A4 B7. Kupiony pod koniec roku 2010 roku od pierwszego wlasciciela, serwisowany w Audi UK, bardzo zadbany o przebiegu 105tys mil. Rok produkcji 2006r grudzien. Silnik 2.0TDI 140km wszystko jak na razie hula.

Z wazniejszych dodatkow:

- kolor, czarny Kirsch perłowy

- System nawigacji satelitarnej plus RNS-E z TV oraz TV FREE (sterowanie z pilota iphona podlaczonego to rns-e) fotki zamieszczę później jak to miej więcej sobie wymyśliłem :)

- tempomat

- Automat multitronic przekładnia 7-stopniowa,(piękna sprawa)

- BOSE Surround Sound

- Pakiet optyczny

- zestaw głośnomówiący bluetooth

- Elektryczna regulacja tylnych szyb bocznych

- Kierownica obszyta skórą 4-ramienna,

- 17 calowe org alu audi(16-ramienne obręcze ze stopu metali lekkich o wymiarach 7,5 J x 17, z oponami 235/45 R 17 )

- Boczne poduszki powietrzne (Thorax)

- Alarm przeciwwłamaniowy, z dodatkowym zabezpieczeniem przed odholowaniem pojazdu

- podświetlone pokrętła nawiewu :naughty: i juz prawie gotowe oswietlenie wnetrza, bagaznika, schowka, drzwi, przestrzeni na nogi...

- emblematy s-line na grilu, drzwiach oraz nakretki na wentyle s-line

...jak mi sie cos przypomni to dopisze :>

PLANY:

-zewnetrzny pakiet s-line

- alu 18 wzor audi S5

- wirusik

- przyciemnienie

- pakiet oświetlenie

- gleba 30mm

- nakładki na pedały

- brak oznaczeń na tylnej klapie

- zabudowa akumulatora

...chyba na razie tyle :) :) :)

5688524847_b0bea57455_b_d.jpg

5783610895_ef031a2199_b.jpg

5688525029_2c92580e79_b_d.jpg

5783469719_0cfc4ac2a7_b.jpg

...oświetlenie led

5685580574_f716960447_z_d.jpg

...po przyciemnieniu szybek :naughty:

5783879142_0ca8b4bc73_b.jpg5783331621_729b86dfcc_b.jpg

...środek :>

5783866234_e67e0a2ff3_b.jpg

5783865882_18aa6edd11_b.jpg

...patent na zdalne sterowanie ipodem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

5783866692_1f7d767787_b.jpg

5783311741_cdbfffe551_b.jpg

5783311593_4ce78b69aa_b.jpg

5783569435_acb43b1040_b.jpg

5784049430_49371c1574_b.jpg

5783423899_f641cc01e8_b.jpg

5783545265_c104312b23_b.jpg

5783530249_afd837483e_b.jpg

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :) Bezawaryjności !! :hi:

Opublikowano

Szkoda ze kierownica po innej stronie :decayed: Zapraszamy na spot bo widzialem ze pisales u nas w watku :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za dobre słowa :good: :good: :good:

Co do spota, na pewno postaram sie pojawić, pozdro :hi:

Opublikowano

Ładna :good: więcej fotek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ładna :good: więcej fotek :wink4:

Dzieki stary :good: Bedzie wiecej... Chyba najwczesniej w sobote bede mial czas przed wyjazdem do Polonii :> W koncu zapragniony urlopik :naughty: :naughty: :naughty: pozdro :hi:

Opublikowano

No to czekamy :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Troche odświeżyłem dane oraz foto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

bedziesz jezdził anglikiem po Pl czy mieszkasz w UK ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bedziesz jezdził anglikiem po Pl czy mieszkasz w UK ? :mysli:

Nie, mieszkam w Uk. Anglika w pl nie zarejestrujesz bez uprzedniej przerobki(co sie dla mnie mija z celem), a na ubezpieczeniu z brytanii poszedlbys z torbami :kox: Co do samej jazdy po naszym ukochanym kraju z taka kierownica to nie ma obsolutnie problemu( klopot jedynie tkwi przy wyprzedzaniu wiekszych aut). Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
:hi: Raflik co tak ucichłeś gdzie fotki środka :gwizdanie: jesteś w PL. Czy wódy sie chwyciłeś :mysli::disgust:
Opublikowano

Autko ładne :naughty:bezawaryjnej jazdy życze.Dawaj więcej fotek. :cool1:

Opublikowano

Ładna :a4fan:

Ja śmigam po UK autem z Polski i też nie mam problemów co do jazdy, tylko jak jestem w PL to zdarza mi się pomylić strony zwłaczcza na jakiś osiedlowych drogach :decayed:

bezawaryjnej jazdy :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Raflik co tak ucichłeś gdzie fotki środka :gwizdanie: jesteś w PL. Czy wódy sie chwyciłeś :mysli::disgust:

Oczywiscie, jestem w pl i napic tez trzeba sie bylo z ziomalami :decayed: :decayed: :decayed: Fotki sa tylko nie ma kto ich zgrac z aparatu :kox: narazicho :hi:

Opublikowano

ładny audik;) gratki za sedana;) :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładniusi, szkoda że nie AVANT ;)

Za jakiś czas będę polował na taką, ale raczej w wersji EU

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Podziękowania ogromne za miłe komentarze :hi: :hi: :hi:

...co myślicie o takich lampach nie ori niestety? :mysli: :mysli: :mysli:

Tutaj przód:

sbmapjhdu8.jpg

AudiA4B7EagleEyesDevilBlack4a.jpg

sam0100m.jpg

...a tutaj tył:

4631d1305646186-a4-b7-led-tail-lights-dectane-audi-031-reduced.jpg

VIDEO, jak to miej więcej sie prezentuje na live:

Opublikowano

Moim zdaniem wiocha.

Opublikowano

Ładna, ładna, a do foli ciemnej policjanci nie przyczepiają się :mysli:

A co do lamp, to są ładniejsze od zwykłych ori moim zdaniem, ale najlepiej daj ori bixy. Będą lepiej świciły i na forum chłopaki ci dadzą spokój :decayed:

Opublikowano

Mi tam zawsze widziały sie te przednie lampy w b7, ale naczytałem sie żeby kupować ori.

Fajna fura i kolor jedyny słuszny :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.