Treść opublikowana przez Ponior
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Mam pytanko masz klamki od wersji rs4 takie z nacięciem. Jak tak to czy pasują takie klamki do b6-b7 bez problemów.???
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
masz najtaniej więc sie decyduj czym prędzej.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Nie moge się napatrzec na to autko, mega wypas, lista modów powala. Dorezałeś do auta chyba ze 100kg Fajnie, że oprócz wyglądu zadbałeś też o silnik i teraz jakoś to jedzie pewnie Wykres bardzo ładny przy 2000k masz juz 100 koników pozdro
-
[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi
Super bryczka, mody . Planujesz jakiś pakiet wewnętrzny i zewnętrzny zakłądać??? Fajnie, że udało ci się dorwac całe wiązki do pakietu oświetlenia Powodzenia. ps. ale mi się zrymowało.
-
[B7 BPW] Mój Bączek :)
Ładna ale s-lina w środku trzeba dorezać, bo coś go nie widać. Do tego podstopnica, ładne nakładki na pedały, fotele też można ładniejsze założyć :gwizdanie:, no chyba, że te ci wystarczą. ŁAdna baza, za wiele bym nie zmieniał, ale zawsze coś się znajdzie
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dokładnie, coś małego a cieszy
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dzięki. Kolejne niewielkie mody: podświetlany podłokietnik i tylna popiołka.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km 20)pelo111 vw passat tdi 130ps 21)dominbr 3.0 TDI ASB tip. 22)RVN B5 1,9 TDi AVG 110PS VP 23) MrTea 1,9TDI PD AJM 116ps 24) combat 1,8T AEB 25)chapakostabakos audi a4 96r 1z wtryski 216 26)chapakostabakos seat ibiza 99r agr 90ps 27)sysek27 2.0TDI BPW 28) _Sidor_ VW Passat B4 1.9TDI AFN 29)sylwester_kram Audi A3 1.9Tdi AHF 30)Marcin9680 A4 1.9TDi AWX 31)Krolu 1,9 TDi zwykła pompa 32)Qper3 BKN 33)Stikmen A6 C5 TDI AWX 34)danek_11 B7 2.0 TDI BLB 2005 35)AMON AWX 1.9 131PS 36)dan39 Audi A4 1.9tdi AFN 37)mardec Passat B5 1.9TDI AVB 38)produkt1984 A4q afn 39)krystian821 AVF 1.9 131PS 40)roman_tyk A4 B6 1.8T AVJ 41)Marcin9680 VW Sharan 2007r 42)Rafał 1978 1,9TDI AWX 131 PS. 43)jedreek78 passat 1.8T - APU 44)Wojh TT Roadster 1.8T 180KM (AWP) W sprawie pytań i ustalen terminó w: Dzwonić na numery : 509696100-Patryk 513399363-Daniel Nowa hamownia już wiechała do firmy, remont jest juz bliżej końca niż myslicie, a warto czekać bo hamownia pierwsza klasa Sam nie moge sie doczekać końca ps. Z tego co wiem chipowanie ruszyło
-
[ALL B7] Które silniki nie posiadają DPF
U mnie tez brak dpf-a
-
[B7 BLB] Moja czarna Ada
Ładna baza do modów, plany też zacne, zwłaszcza stołki recaro. Powodzenia i daj fotki środka.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Zrób soft, jak bedzie mało to założysz wydajniejsze wtryski, turbo itd. Wtedy podlatujesz tylko na korekte softu i po wszystkim. Kata wywalaj czym prędzej, tylko żadnej strumiennicy nie zakładaj przypadkiem :gwizdanie: Decyzja należy do Ciebie, tylko że z innymi gratami typu wydajniejsze wtryski czy turbina, tez jest inna cena za soft. Jak co to dzwoń do Daniela.
-
[ALL B7] [ALL B7] quattro quattro ponad wszystko ;-)
O masz! A jaki podejdzie? Może od S4? najpierw zakładasz zderzak od s-lina a potem grill który Ci sie podoba Inaczej nie da rady.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Kolejny mały modzik. Komplet: ramka, popielniczka przód i tył z s-lina. Przy zakładaniu tylnej popiołki zauważyłem gniazdo bez wtyczki, to chyba do podświetlenia popiołki. Wystarczy chyba tylko wiązke pociągnąć i po wszystkim ?? Wygląda to tak jak to z prawej na zdjęciu:
-
[ALL B7] [ALL B7] quattro quattro ponad wszystko ;-)
Jak chcesz tanim kosztem to tylko fele do kompletu srebrnego i po sprawie, ale mi bardziej czerwień podoba się z czarnym pakietem, z tym, że wtedy masz więcej do zmiany. Daj jakieś fotki wnętrza. Idziesz w pakiet s-line, czy seria zostaje, czy może DTM pakiecik???
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Jak zdrowa sztuka to powinno być po sofcie między 130-140ps i ok 260-270nm. Autko przeżyje drugą młodość
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Jak wracaliszmy z Bukowiny z Patrykiem to przy prędkości (na tempomacie) ok. 140-150km/h ja miałem średnie 7.3 a Patryk 7.0 (z tym, że On jechał sam ) Pogratulować Orzeł bo furka zapitala ładnie. A jakiś większy cooler nie będziesz zakładał.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Nie chce być inaczej. Pewnie można lepiej tylko kierowca nie ogarnia samochodu
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Nie tyle kupić co zrobic dobry wydech. U mnie golf przy 3" wydechu i jednym tłumiku przelotowym warczy rasowo jak bęzyna, a silnik to 1.9 tdi. Wczoraj był klient i nie mógł uwierzyć, że tak brzmi diesel
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
A to chyba Serek po prawej siedzi, jakiś taki wystraszony chłopak . Albo zdziwiony rasowym dzwiękiem parcha A dzwięk słyszałem na zewnątrz auta na żywo jak wracaliśmy z Bukowiny, przypomina odlatujący samolot
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Tak lista otwarta, a w firmie Ecuproject jest właśnie zakładana nowa hamownia 4x4. Wszystko rusza juz niebawem.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Mi też sie podoba, piękna jest
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
I do tego masz klocki rdzaromiczne :polew:
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Ja bym był chętny na pare. :gwizdanie:
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
tylko, że ja mam dostęp tylko do allegro, nigdy nie kupowałem za granicą
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Tyle modów masz zrobionych , ale może uporządkuj wszystko na pierwszej stronie ze zdjęciami, bo tak to ciężko cos znaleźć. Wiem, że to dużo roboty ale powoli, powoli dasz rade