Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] [ALL B7] quattro quattro ponad wszystko ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro już się chwalimy to i ja dorzucę kamyczek do ogródka w postaci mojej czerwonej...

* Podstawowe dane:

* Rok produkcji - 2005

* Przebieg - 140kkm

* Pochodzenie - USA

* 2.0 TFSI quattro tiptronic 147KW

* Skóra z plastikowej świni jak to w wersji zza oceanu

* RNS-E

* System BOSE

* zmieniarka CD

* Homelink - niedziałający ze względu na częstotliwości :-(

* Kierownica multifunkcyjna w skórce

* Full elektryka foteli

* Tempomat

Jak na razie wykonane modyfikacje:

* kierownica multifunkcyjna z łopatkami

Brakuje do szczęścia:

* felg od RS'a

* zderzaków od S-line'a

* Ksenonów

* Tunera TV

* Parktronic'a

* Kontrolki ciśnienia w oponach - fanaberia ;-)

A teraz krótka historyjka i przemyślenia co do wyglądu:

Będąc ubiegłego lata w Holandji zanabyłem widoczne na zdjęciach felgi które oddałem do regeneracji ze zmianą koloru na (widoczny) czarny, a teraz po kilku miesiącach, coś mi nie grają one kolorystycznie z resztą. Czerwień, chromy i czarne felgi z du..

Może w związku z wyglądem obecnych felg, jakoś w przyszłym roku zmienię je na RS'owe :naughty:

Audi_1.jpg

Audi_2.jpg

Audi_3.jpg

Audi_4.jpg

Zastanawiam się nad oklejeniem grill'a czarną folią matową, ale wtedy zostaną listwy wokół szyb, więc może i je okleić i osiągnąć efekt jaki uzyskał kolega bajk:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164353.0

A może zamienić czarne felgi na srebrne tego samego typu?

Może któryś z grona klubowiczów mi podpowie?

Opublikowano

fajny czerwony pocisk /podobno czerwone najszybsze :)

super ze quattro, tego mi brakuje,

a co do oklejenia grila,chromow,ja bym zostawil, nie oklejal,

tylko kolo zmienil na srebne/chrom

.

szerokosci zycze, lać i jezdzić

Opublikowano

bardzo ładna furka, bixa wstawisz zderzaczek s-line i bedzie :kox:

Opublikowano

Ładna furmanka , wrzuć bixa , co do kół to ja widze tam srebrne , gratki za guattro :hi:

Opublikowano
  • Autor

To może wrzucę jakiegoś posta o zamianę felg. Może akurat ktoś takich szuka, a ma srebrne :-)

Opublikowano

Ładna furka.

Może jakieś zdjęcia środka?;)

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia środka zamieszczę jak zrobię - niebawem :-)

Opublikowano

Ja bym uderzał tak jak bajk w czerń - grill, felga, ramki wokół drzwi, wtedy czerwony sedan wygląda :kox:

te felgi masz w macie takim gruboziarnistym ?

Opublikowano

uderz jak bajk zrobił... tymbardzije że kółko masz po renowacji w kolorze wieć patrz i rób...

możesz zrobić amerykańską wersje Bajka... bez Sline ale zderzaki USA... też coś innego będzie a nie wszędzie i wszysce Sline...

Opublikowano
  • Autor

Ja bym uderzał tak jak bajk w czerń - grill, felga, ramki wokół drzwi, wtedy czerwony sedan wygląda kox

te felgi masz w macie takim gruboziarnistym ?

Trudno powiedzieć czy to mat czy połysk, raczej mi to wygląda na połysk chociażby dlatego że to lakierowanie proszkowe.

A co do zmiany, widzę że zdania podzielone. I znowu konsternacja i rozdwojenie, czy tak czy siak :-|

Opublikowano

o jaki ładny kolor :wink4:

oklej listwy i kup bixenon - od razu przód inaczej będzie wyglądać. zwykłe halogeny w b7 strasznie psują wygląd samochodu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

o jaki ładny kolor :wink4:

oklej listwy i kup bixenon - od razu przód inaczej będzie wyglądać. zwykłe halogeny w b7 strasznie psują wygląd samochodu :wink4:

A pewnie się orientujesz, jaki jest koszt przekładki na biXenon'y? Bo to chyba sporo gratów trzeba na taką przekładkę.

Opublikowano

zawsze można zrobić bez poziomowania i sprysków :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zawsze można zrobić bez poziomowania i sprysków

...ale to już troszkę festyn i partyzantka :naughty:

Opublikowano

bix+srebrne koło na razie starczy :kox:

Opublikowano

Ładne kołpaki :tongue4:

Niestety, te felgi w czerni dobrze nie wyglądają. I jeszcze te dekielki od czapy.

Do tego sporo jeździ kołpaków o takim wzorze. Szału ni ma.

Opublikowano
  • Autor

Ładne kołpaki :tongue4:

Niestety, te felgi w czerni dobrze nie wyglądają. I jeszcze te dekielki od czapy.

Do tego sporo jeździ kołpaków o takim wzorze. Szału ni ma.

Niestety muszę się z Tobą zgodzić :confused4:

Opublikowano

Jak chcesz tanim kosztem to tylko fele do kompletu srebrnego i po sprawie, ale mi bardziej czerwień podoba się z czarnym pakietem, z tym, że wtedy masz więcej do zmiany.

Daj jakieś fotki wnętrza.

Idziesz w pakiet s-line, czy seria zostaje, czy może DTM pakiecik???

Opublikowano

DTM byłby super.. :wink4:

Opublikowano

Ładne kołpaki :tongue4:

Niestety, te felgi w czerni dobrze nie wyglądają. I jeszcze te dekielki od czapy.

Do tego sporo jeździ kołpaków o takim wzorze. Szału ni ma.

Ja tam nie widziałem wielu aut z czarnymi 17 calowymi kołpakami, w sumie to z żadnymi 17 calowymi chyba nie widziałem :polew:

Ja bym grill w czarny mat zrobił, wnętrza lamp i obwódki drzwi :good: do tego obniżył zawieszenie i efekt murowany.

Może felgi nie są powalające ale dzisiaj czarne auto bardziej może się podobać w tym bezliku passatowskich chromów :>

A czerwony i czarny to jedyne kolory, które mi pasują w B7 i oba bym robił w black :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.