Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Srebrna strzała po małych modyfikacjach


rafal5134

Rekomendowane odpowiedzi

:> wszystkie zmiany jak na załączonym obrazku. 2005 2.0TDI BLB .W planie jeszcze, ciemniejsze szyby i felgi, ktore juz czekaja na wiosnę w garazu. W wyposażeniu dodatkowo; nagłośnienie Bose, tempomat, czujniki przód/tył, rolety boczne i elektryczna tylna. Nad wirusem nie myslalem, z tego wzgledu iz wystarczajaco sie juz naczytalem o silnikach BLB......niestety furka miala jakies przygody lakiernicze. W tej chwili ma 200000km.

DSC01698.jpg

DSC01681.jpg

DSC01693.jpg

DSC01684.jpg

...a tak wygladala przed.

DSC01640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiś szerszy opis? wyposażenie, planowane mody, rocznik, silnik? cokolwiek?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za przedni zderzak :bag: ??

mi się ta stylistyka nie widzi nic a nic, bo jestem zwolennikiem modów ori , ale jak Tobie się podoba to ok :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie lampy mi się nie podobają :thumbdown: nie pasują moim zdaniem do B7 lampy pseudo B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy ciekawe. Przydałyby się fotki z trochę większej odległości!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba zderzak (to jakieś dokładki firmy??) i lotka na klapie, jest inaczej ale bez "wsi", gładko i nieprzesadzone :good:

Lampy ok tylko czy świecą dobrze, bo miałem w golfie ładne junjany ale nie świeciło to nic a nic :cool1:

ps. daj więcej zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego te ledy usuń wyglądają :thumbdown:, zrób więcej fotek!!!!!!!. Ogólnie fajne autko mam nadzieję, że będzie długo służyło :hi:.

Uważam że można wyrazić swoją opinię, że się coś nie podoba. Wszystko jest kwestią gustu i to właścicielowi ma się podobać :good: A zdania usuń coś tam coś tam - nikt nie pyta tu o radę ?

A co do autka to mi się podoba nawet ten zderzak i lampy mogą być chociaż też jestem zwolenników tego co ori. Ale jeżeli właścicielowi się podoba to mi 2x :) bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...