Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karus99

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 256 km - to sie musi odpychac nawet z multitroniciem, w trypie sport naprawde daje rade jakiec 7s do setki - podobno spalanie tez nie jest zle jakies 10l w jezdzie mieszanej, w miescie masakra 15-18 bywa
  2. O dziwo jezdzil nim mezszczyzna, ale w miejscu w ktorym mieszkam prawka moze dostac kazdy, no i ludzie nie dbaja o samochody polowa fur wyglada jak jedzace smietniki, porysowania i odrapania to standard, a o wnetrzach to szkoda nawet mowic, siedzenie pasazera to zazwyczaj zawalone jest smieciami po prostu wstyd, spedzilem caly weekend szmponujac i czyszczac skory. Co do szpachlowania to nic nie bylo przy nim robione, tu nikt sie w to nie bawi- za drogi interes
  3. No i kilka rzeczy ktore trzeba w niej zrobic
  4. kilka kolejnych fotek projekt jest w toku wiec nie ma narazie sie czym chwalic Trzeba pomalowac zderzaki i drzwi od strony kierowcy plus niewielkie zmiany w wewnatrz (radio trzeba zmienic na nowsze bo poprzedni wlasciciel mial jeszcze kasetowe )
  5. zaczne od poczatku Wlascicielem jestem od niedawna, wiec tak naprawde jeszcze nic z nia nie robilem, wczesniej jezdzilem bmw e46, ale jak narazie do audi to mu daleko. Zobaczymy jak bedzie sie spisywal w podrozy do Polski no i ciekawe jak ze spalaniem w koncu to 3.2 Autko to A4 (b7) 3.2 fsi niestety nie quattro:( 2006 w s-line Tak naprawde kupilem go tylko na handel ale jek bedzie sie dobrze spisywal to pewnie go zostawie. Za trzy tygodnie jade do Polski i mam nadziej ze uda mi sie go troche pomalowac: kilka elementow potrzebuje kosmetycznych zabiegow) Oto kilka zdjec
  6. witam wszystkich milosnikow audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.