-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
256 km - to sie musi odpychac nawet z multitroniciem, w trypie sport naprawde daje rade jakiec 7s do setki - podobno spalanie tez nie jest zle jakies 10l w jezdzie mieszanej, w miescie masakra 15-18 bywa
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
O dziwo jezdzil nim mezszczyzna, ale w miejscu w ktorym mieszkam prawka moze dostac kazdy, no i ludzie nie dbaja o samochody polowa fur wyglada jak jedzace smietniki, porysowania i odrapania to standard, a o wnetrzach to szkoda nawet mowic, siedzenie pasazera to zazwyczaj zawalone jest smieciami po prostu wstyd, spedzilem caly weekend szmponujac i czyszczac skory. Co do szpachlowania to nic nie bylo przy nim robione, tu nikt sie w to nie bawi- za drogi interes
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
No i kilka rzeczy ktore trzeba w niej zrobic
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
kilka kolejnych fotek projekt jest w toku wiec nie ma narazie sie czym chwalic Trzeba pomalowac zderzaki i drzwi od strony kierowcy plus niewielkie zmiany w wewnatrz (radio trzeba zmienic na nowsze bo poprzedni wlasciciel mial jeszcze kasetowe )
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
zaczne od poczatku Wlascicielem jestem od niedawna, wiec tak naprawde jeszcze nic z nia nie robilem, wczesniej jezdzilem bmw e46, ale jak narazie do audi to mu daleko. Zobaczymy jak bedzie sie spisywal w podrozy do Polski no i ciekawe jak ze spalaniem w koncu to 3.2 Autko to A4 (b7) 3.2 fsi niestety nie quattro:( 2006 w s-line Tak naprawde kupilem go tylko na handel ale jek bedzie sie dobrze spisywal to pewnie go zostawie. Za trzy tygodnie jade do Polski i mam nadziej ze uda mi sie go troche pomalowac: kilka elementow potrzebuje kosmetycznych zabiegow) Oto kilka zdjec
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich milosnikow audi
karus99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta