Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaczne od poczatku

Wlascicielem jestem od niedawna, wiec tak naprawde jeszcze nic z nia nie robilem, wczesniej jezdzilem bmw e46, ale jak narazie do audi to mu daleko. Zobaczymy jak bedzie sie spisywal w podrozy do Polski no i ciekawe jak ze spalaniem w koncu to 3.2

Autko to A4 (b7) 3.2 fsi niestety nie quattro:( 2006 w s-line

Tak naprawde kupilem go tylko na handel ale jek bedzie sie dobrze spisywal to pewnie go zostawie.

Za trzy tygodnie jade do Polski i mam nadziej ze uda mi sie go troche pomalowac: kilka elementow potrzebuje kosmetycznych zabiegow)

Oto kilka zdjec

P1030078.jpg

P1030079.jpg

P1030080.jpg

P1030064.jpg

P1030063.jpg

P1030069.jpg

P1030070.jpg

P1030065.jpg

Opublikowano
:shocked::bry::siema::OMG::wtf: i ulubiony emot :facepalm:
Opublikowano

przed malowaniem

P1020922.jpg

Ale się rozpisałeś :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

przed malowaniem

P1020922.jpg

no wypas niezły... foty wnętrza powalają... opis również :decayed:

Opublikowano

Fajne fotele... :shocked: to skóra ? :mysli:

O losie... :facepalm:

Opublikowano
:sick3: jaja sobie robisz :mysli:
Opublikowano

gratki z fury :decayed: trochę mniej niż u dzodza :polew: :polew: :kox:

Opublikowano
  • Autor

kilka kolejnych fotek

projekt jest w toku wiec nie ma narazie sie czym chwalic

Trzeba pomalowac zderzaki i drzwi od strony kierowcy plus niewielkie zmiany w wewnatrz (radio trzeba zmienic na nowsze bo poprzedni wlasciciel mial jeszcze kasetowe )

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

Opublikowano

hehe kolego poszalales z galeria:) pozazdroscic

Opublikowano

karus99, weź przejrzyj sobie inne wątki, gdzie są przedstawione klubowe A4 i wtedy coś napisz, a nie dozujesz napięcie jak "Klanie" :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Zdjęcia słabe ale i tak fura zajebioza :kox:

Opublikowano

Furka ładna, ale w pierwszym poście daj dokładniejszy opis i powklejaj zdjęcia środka i reszty.

Bo tak to temat sie kupy nie trzyma. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No i kilka rzeczy ktore trzeba w niej zrobic

P1030072.jpg

P1030075.jpg

P1030076.jpg

Opublikowano

Jakas Pani tym jeździła :mysli:

Opublikowano

Jakas Pani tym jeździła :mysli:

na to wygląda, że pani jeździła, albo jakiś wyjątkowy niedbaluch. Trochę się nazbierało tego do malowania :) zderzak widzę szpachlowany był
Opublikowano
  • Autor

O dziwo jezdzil nim mezszczyzna, ale w miejscu w ktorym mieszkam prawka moze dostac kazdy, no i ludzie nie dbaja o samochody polowa fur wyglada jak jedzace smietniki, porysowania i odrapania to standard, a o wnetrzach to szkoda nawet mowic, siedzenie pasazera to zazwyczaj zawalone jest smieciami po prostu wstyd, spedzilem caly weekend szmponujac i czyszczac skory. Co do szpachlowania to nic nie bylo przy nim robione, tu nikt sie w to nie bawi- za drogi interes

Opublikowano

256 kucy i multitronic = amen, po za tym fajne auto

Opublikowano

mezszczyzna

OMG :polew::thumbdown:

:decayed:

jak się silniczek odpycha?

Opublikowano
  • Autor

256 km - to sie musi odpychac nawet z multitroniciem, w trypie sport naprawde daje rade jakiec 7s do setki - podobno spalanie tez nie jest zle jakies 10l w jezdzie mieszanej, w miescie masakra 15-18 bywa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.