-
Spociki Łódzkie
Witam do kogo z forum odezwać się w sprawie kupna kabla do B7 ? polecicie kogoś?
-
Spociki Łódzkie
Poleci ktoś warsztat w którym naprawie turbo w Łodzi?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja dziś nie dam rady ale na następny piątek melduje się. Znacie jakieś fajne miejscówki na sesje foto.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Na następny piątek się piszę widziałem że na kauflandzie złota robiliście?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
o której godzinie i gdzie się spotykacie?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam jakieś foty na zlocie pstrykaliście?
-
[ALL B7] Franca BLB KAJO
<br /><br />
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
dzięki bardzo za zaproszenie na spota może podjedziemy z synem to o 15:00 pod lidlem na ulicy?
-
Spociki Łódzkie
Ben Thomas' B5 Wagon
-
Spociki Łódzkie
Kimi dobrego partnera sobie znajdź, co by regularnie z Tobą ćwiczył i pomagał dźwigać :gwizdanie: a propos go kartów o której godzinie?
-
SPOTY RADOMSKIE
z innej beczki
-
[ALL B7] Franca BLB KAJO
dzięki za miłe opinie o filmiku (zrobiony na szybko prze zemnie ) przydał by się bardziej dynamiczny w ruchu. Na razie nie przewiduje większych zmian w samochodzie ;(, rodzina się powiększy o jeszcze jednego skarba tak że priorytety wyższe górują :> może jakaś ori fela 18 zastanawiałem się nad czarnym grillem ale przy ciemnym granacie?
-
[ALL B7] Franca BLB KAJO
rozumiem że moduł komfortu to cała masa dodatków które działają dzięki niemu? otwieranie zamykanie szyb z kluczyka np.?
-
[ALL B7] Franca BLB KAJO
Franca BLB 2005r - tempomat - pakietu oświetleniowy full - Reflektory Bixenonowe - Spryskiwacze reflektorów - ABS ESP ASR - pełen FIS - elektrycznym ust. lędźwiów - felgi 16' - światła do jazdy dziennej DRL
-
Spociki Łódzkie
zdrowo dopieprzyło