Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Fajnie to wygląda, sam się zastanawiam teraz nad tą farbą. Pytanie czy ona nie odleci od tych chromowanych końcówek za jakiś czas
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Błąd pojawia się raz na 5-7 odpaleń auta. Zapika tylko przy zapalaniu i po wszystkim. W trakcie jazdy jest ok U Daniela jest tak samo w B7 i błędów nie ma nawet przy odpaleniu. Może to wina kabli, bo ja miałem pod ręką tylko głośnikowe
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Jeszcze nikt tak gumy nie naciągał na forum Ciekawe jak to na aucie będzie wyglądać
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Szkoda, że u mnie nie ma takich parkingów na wsi
-
[B7 BRB] moja pierwsza audica
Szkoda, że inna firma nie robi takich lamp, bo te padają jedna za drugą. Oby tutaj działały jak najdłużej
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Na 9" zakładasz 215 oponke Tu masz 215 na 9,5", jak dla mnie to juz trochę za bardzo naciągnięta ogólnie to auto się zamuli na takich felgach o jakieś 30ps na 100%
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Tak wyglądają czarne na aucie i powiem, że nie podoba mi się Idą w kolor.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Narazie jest 2:2 zobaczymy dalej Jak będą zdania podzielone to dam jedną strone w kolor a druga w czarny mat.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Założe te czarne i zobacze wizualnie jak to wyjdzie. Jak na czarno to w mat trzeba dać, ale coś czuje , że w kolor będą malnięte.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Przyszły listwy s-lina od Piotrka Pytanie czy dać je na czarno, czy w kolor auta. Ma ktoś może zdjęcie niebieskiego a4 z czarnymi listwami
-
[B7 BKN] Oponki zimowe 225/55/17, wejdą bez problemów???
225/50/17 tak bo średnica jest tylko 16mm większa, ale 225/55/17 jest jużtroche za duża. Szkoda bo oponki nowe w dobrej cenie.
-
[B7 BKN] Oponki zimowe 225/55/17, wejdą bez problemów???
tak, liczyłem to na kalkulatorze i byłem mierzyć oponki. moge powiedzieć, że oponki wchodza przy takiej glebie, ale obcieranie murowane. lepiej nie ryzykować. dzieki za odpowiedz.
-
[B7 BKN] Oponki zimowe 225/55/17, wejdą bez problemów???
Felgi to ori 17" s-lina, nie wiem ile mają cali chyba coś koło 7-7,5, et nie wiem(ale jak ori s-lina to będziecie wiedzieć chłopaki ). Bez dystansów. Mam obniżone zawieszenie o ok 3,5cm. Wiem, że najlepiej kupić jakieś np.225/45/17 ale moge mieć w połowie ceny nowe 225/55/17, pytanie czy wejdą bez obcierania.
-
[B7 BKN] Oponki zimowe 225/55/17, wejdą bez problemów???
Autko to b7 3.0 tdi na zawieszeniu eibacha -35mm. Kumpel chce mi dać zimowe oponki 225/55/17. Seryjnie były 235/45/17. Pytanie czy nic nie będzie tarło, bo troche ten profil duży ;( Przekłamanie licznika mi nie przeszkadza. Jeździł ktoś na takim zestawie w b7???
-
[B7 BPW] Black arrow
to teraz musisz jeszcze nagłośnienie bose wyrezać, nie ma lekko :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Black arrow
Ładnie wyglądają, takie jak u mnie :kox:, boczki i podłokietnik też przekładałeś??
-
[B7 BPW] Black arrow
Można dać zdjęcia bez opisu modów, ale opis bez zdjęc to sie nie godzi
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Dla mnie czarne auto i biały środek jest mega Mam nadziej, że tylko ty jeździsz autem bo tak to szkoda tych recaro. pozdro.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
łaaaadnie A jak tam stare listwy poszły??? recaro to recaro
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
czyli połowa wymieniona Dymił na biało już czy co?
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Szybko dojechaliście :> powodzenia w zakładaniu od kumpla we wrocławiu, ma na allegro, użytkownik netcars. Nawet błąd żarówki przestał się pojawiać jakies 2 dni temu mam nadzieje, że więcej go nie będzie
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Jakią masz zawiechę,że Ci obciera przód czasami.Ja mam 19ki 235/35/19 et35 i jest ok ale jaką szerokośc felgi??
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
ładna, ciekawe ile takie auto w us kosztuje, pewnie 1/3 ceny mniej
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Fabrycznie to było Masz tańszą wersje, kumpel ma w kolorze nadwozia :polew: ps. wgniota była chyba co
-
[B7 BPW] Black arrow
Musze popatrzeć w opcjach, czy mam coś takiego