Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
skoro chcesz/musisz kupowac dlaczego poporstu nie kupisz polifta obsługującego wszystko i wrazie wu zawsze jak cos dołożysz nie będzie problemu ze gateway nie obłuży.....? u mnie gateway poliftowy chodzi az miło w przedlifcie mysle ze to nie ma zadnego znaczenia jaki do którego tylko czy obłuzy wszystko co masz wiec albo wez przedlifta ale najbogatszego albo polifta najbogatszego
-
B6 DIVISION
aha no to dobra jakbys potrzebował to mam
-
B6 DIVISION
Sam odblysnik potrzebuje naciepane z GT-I9195 No taa i sam odblysnik jest tez inny w s4 ??
-
B8 TrOOOOp
Hmmmm niestety ja tam na telefonie nie widze roznicy No ale jak mowicie ze milo no to okey
-
B8 TrOOOOp
W pewnym sensie. Powoduje drgania szyby i całej budy. Tak bardzo ogólnie mówiąc Ale i ze na co te drgania
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ale sam tył czy cały halogen ??
-
B6 DIVISION
ja mam gdzieś nawet dwa nowe bo przerabiałem halo na drl Problem taki ze potrzebuje do s4naciepane z GT-I9195 no dobra ale odbłysnik sam w sobie chyba jest tak samo zamontowany z tyłu na dwa zaczepy czy nie... zrób fotke swojego
-
B6 DIVISION
ja mam gdzieś nawet dwa nowe bo przerabiałem halo na drl
-
B8 AVANT CAGA by r102
Hehehe Paaanie Torpedaaa
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Hehehehe oj tam oj tam zmienisz za rok na b9
-
B8 TrOOOOp
A co allegro sie popsulo
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
pewnie już mu zalega w garażu :D
-
Biały Avant s-line, quattro
Ok dzieki
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Według mnie pasuje pod zaciski i oznacza przynależność do TK Crew. Moim skromym zdaniem nalepka jest idealna Ehhh Panie Tomek no prześliczna ta twoja furmanka
-
B8 TrOOOOp
U mnie tez nie widac ..
-
Biały Avant s-line, quattro
to jest ta od r8 ??
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Baaa powiem Ci więcej nawet nie byłeś pierwszy Januszeeek tak jak chłopaki mówią daj a4 w kolor zderzaka ale by była miazga a i tak malujesz pół auta co to za różnica :D
-
B8 TrOOOOp
No dobra a jest na to jakis kod wyposazenie albo jak mozna sprawdzic ze to sie ma oprocz wjezdzania na gorki
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Hehe dziekuje
-
Biały Avant s-line, quattro
Sufit razem ze slubkami lampkami itd. 1000zł
-
B8 TrOOOOp
A za chwile znow bedzie mial jedno z najladniejszych na forum... chorerra
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Ehhhh no co zrobic jako tako Zayebiscie wyglada torrrpeda
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Przyklej na kropelke dziada
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Tylko jak sprawdzisz czy cos nie halo ;P bys musial zalozyc zdjac i zalozyc do srody moze byc ciezko Btw udanej podrozy i wypoczunku