Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    skoro chcesz/musisz kupowac dlaczego poporstu nie kupisz polifta obsługującego wszystko i wrazie wu zawsze jak cos dołożysz nie będzie problemu ze gateway nie obłuży.....? u mnie gateway poliftowy chodzi az miło w przedlifcie mysle ze to nie ma zadnego znaczenia jaki do którego tylko czy obłuzy wszystko co masz wiec albo wez przedlifta ale najbogatszego albo polifta najbogatszego
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aha no to dobra jakbys potrzebował to mam
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam odblysnik potrzebuje naciepane z GT-I9195 No taa i sam odblysnik jest tez inny w s4 ??
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmmmm niestety ja tam na telefonie nie widze roznicy No ale jak mowicie ze milo no to okey
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W pewnym sensie. Powoduje drgania szyby i całej budy. Tak bardzo ogólnie mówiąc Ale i ze na co te drgania
  6. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stanley
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale sam tył czy cały halogen ??
  8. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam gdzieś nawet dwa nowe bo przerabiałem halo na drl Problem taki ze potrzebuje do s4naciepane z GT-I9195 no dobra ale odbłysnik sam w sobie chyba jest tak samo zamontowany z tyłu na dwa zaczepy czy nie... zrób fotke swojego
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam gdzieś nawet dwa nowe bo przerabiałem halo na drl
  10. Hehehe Paaanie Torpedaaa
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co allegro sie popsulo
  12. Ok dzieki
  13. Według mnie pasuje pod zaciski i oznacza przynależność do TK Crew. Moim skromym zdaniem nalepka jest idealna Ehhh Panie Tomek no prześliczna ta twoja furmanka
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie tez nie widac ..
  15. to jest ta od r8 ??
  16. Baaa powiem Ci więcej nawet nie byłeś pierwszy Januszeeek tak jak chłopaki mówią daj a4 w kolor zderzaka ale by była miazga a i tak malujesz pół auta co to za różnica :D
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No dobra a jest na to jakis kod wyposazenie albo jak mozna sprawdzic ze to sie ma oprocz wjezdzania na gorki
  18. Sufit razem ze slubkami lampkami itd. 1000zł
  19. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A za chwile znow bedzie mial jedno z najladniejszych na forum... chorerra
  20. Ehhhh no co zrobic jako tako Zayebiscie wyglada torrrpeda
  21. Tylko jak sprawdzisz czy cos nie halo ;P bys musial zalozyc zdjac i zalozyc do srody moze byc ciezko Btw udanej podrozy i wypoczunku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.