Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. nieee no gratuluje furmanki i tempa modzenia pięknie się prezentuje
  2. Przemko odpal radio (radio nie mmi) i wtedy włacz opcje i tam bedzie dokładnie radio kierowców wyłacz..
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    hehehee co racja to racja
  4. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    a ciem to się nie opala hęęę ??
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoko tylko trudno mi uwierzyć że jak przykleje na to co teraz jest to będzie na równo z dachem hmm będzie Panie dobrze daj na taśmę piankową i klej do szyb i żadna siła tego nie ruszy
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak masz automatyczne wycieraczki to i czujnik deszczu.. i jego to chyba widać w szybie bo ma takie okienko w podstawie lustra.. jak masz comingliving home to i czujnik zmierzchu aby wiedział kiedy ciemno i kiedy ma odpalić clh chyba że ktoś grzebał ale wówczas zapalałby CI się i w dzień a mniemam ze clh pali się tylko w nocy ?? zadzwoń do nich niech sprawdza czy to co zamówiłeś nadal ma taki numer.. bo przez te manewry z magazynami i zmianami numerów czesci czesto teraz miałem tak ze zamówiłem nie ma nie ma nie ma.. Panie a nei zmeinił się numer czesci czasem.. a faktycznie no to zamawiam jeszcze raz.. i takie sr..anie.. bo przeciez magazyn w Poznaniu nie moze zobaczyc ze sie zmienił zeby poinformowac zamienic itp... no way.. a Ci wspaniale poinformowani przeszkoleni super wyposazenie w nowoczesne komputery Panowe z ASO części naprawde sa "najlepsziejsi najbystrzejsi" oczywiscie bnei wsyzscy są i tacy naprawde zayebości dzieki takiemu np za pierwszy razem po 4 tygodniach 13stu sprawdzaniach przeez innych doszliśmy dalczego nie ma czesci
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany co to za wydech niby od a7... ale ja zawsze znałem taki:
  8. no tak generalnie masz racje na pewno nie bez powodu ale żeby toczyć coś to trzeba miec u kogo.. i ten ktoś musi być dobry bo do byle pierwszego to można, ale dać nie wiem co
  9. no właśnie też tak myślałem że to tylko błąd tulei jest.. no to wszystko jasne zatem dziękuję za wyjaśnienia
  10. dzięki i no właśnie, no.2 czyli przejściówka jest do bani też ??
  11. no ale ten banan można kupić z dwoma rozmiarami M12 i M14 z tego co pamiętam .. to to?? czy mylę tematy ??
  12. no dobra nie pamiętam całości tematu.. ale wymiana na banany z większą tuleja pomaga to fakt, ale dlaczego jeszcze coś toczyliście ?? przecież banan razem z tuleją przychodzi...
  13. amaradaar odpowiedział(a) na lukas_cox temat w 1.8TFSI
    no to stąd nieznany Ci problem łykania oleju tak jak teoretycznie 2.0 tfsi od 2014 też jest już cool..
  14. amaradaar odpowiedział(a) na lukas_cox temat w 1.8TFSI
    masz rocznik 2015 tak ??..
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No Ty jako stary wyjadacz to już Ci podniaslem poprzeczke na R8
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W takim razie biorę całość Ty rezaj RS przód Griga temat ktoś się niebał i zablokował o to to nie Sam se rezaj R8 przód
  17. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie nie ACC łączy się ze zmianą licznika i tego nie będę robił nigdy w szyciuuu może znaczy się raczej chyba jednak nie ale gdyby w sumie to jednak nie wiem ale wole ehhh... (chociaż ciakawe jaki mam i jaki jest potrzebny) Maleje znaczy się bo jakieś zamienniki tam mi wkładasz od Helenki z Radomia a skąd ona bidna ma wiedzieć jak to ma być dobrze zrobione :D
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam teraz pod ACC ale zderzak idzie niebawem na sprzedaż a że bez ACC będzie łatwiej sprzedać to możemy zamienić ... pozwalam
  19. Naprawdę super podejście mają no pięknie Panie wygląda ta furmanka :D
  20. otóż to i subtelnie podkręcają całość
  21. Niby małe pstryczki ale jednak podbijają prawda ale za ambi pur to po łapkach się należy
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    po drodze adaptacja pompy abs jak moduł zmieniasz o jakiej adaptacji mówisz ??
  23. Hehehehehe legenda glosi dobreee :D
  24. Czemu ja wiedziałem że jak kupisz to będzie wyposażeniowo kosa ale dawaj fotencje tego mojstersztyku
  25. Jędruś Jędruniu Mordo Ty moja dziekuję Ci za polecenie Arka od felg no tak yebany zrobił zaprawkę rantu że nie mam pojęcia która to felga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.