Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny dupowóz :) kolejne plany :)

Audi A4 B8 Avant 177PS Quattro 2012r Manual

Wyposażenie:

- Silnik CGLC 177PS ( będzie chip )

- Skrzynia Manualna

- Napęd Quattro

- System Start/Stop

- Xenon Skrętny Adaptive Light

- Navi 3G+ Z Twardym Dyskiem - 2xSD W Języku Polskim.

- Kolorowy FIS W Języku Polskim

- Klimatyzacja 3zone

- Podgrzewane Siedzenia

- Czujnik Ciśnienia W Oponach

- Audi Music Interface MMI 3G

- Audi Cruise Control Aktywny Tempomat ACC

- Audi Lane Assist

- Audi Braking Guard

- Audi Hold Assist Asystent Podjazdu

- Asystent Parkowania Przód + Tył

- High Beam Asystent Świateł Długich

- Fotochromatyczne Lusterko Wewnętrzne.

- Czujnik Zmierzchu

- Czujnik Deszczu

- Wspomaganie Hydrauliczne Zależne Od Prędkości

- Siedzenia Sportowe Skóra/Alcantara

- Coming Home / Leaving Home

- Pakiet Oświetlenia QQ1

- Pakiet Optyczny Chrom

- Bluetooth

- Elektryczne Szyby x4

- Elektryczne Lusterka

- Elektryczny Hamulec Ręczny

- Kierownica Multifunkcyjna

- Immobilaizer

- Centralny Zamek

- Poduszki Powietrzne x6

- ABS

- ESP

- EDS

- ASR

- Koła Lato 245.35.19 Goodyear 8,5 ET 32

Fotki wkrótce...

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Czemu ja wiedziałem że jak kupisz to będzie wyposażeniowo kosa :D

ale dawaj fotencje tego mojstersztyku :D

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie , czekamy na foty :)

Opublikowano

widzę że nie wytrzymałeś i jednak nie jest to 3.0 :)

Od dłuższego czasu bida w ogłoszeniach niestety - czekamy na foty

Gratki polifta


nie widzę w opisie s-line :)

Opublikowano
  • Autor

Miało być 3.0TDI ale tak jak piszesz nic ciekawego się nie pokazało przez prawie pół roku. Na dodatek cena euro zabija teraz. Jest 2.0TDI ale Quattro i całkiem nie najgorzej wyposażona. Pełen serwis ASO trochę się ją zmodzi i jakoś to będzie. Pewnie dłużej jak 2-3 lata u mnie i tak nie będzie jak poprzednia :)

Opublikowano

chętnie bym się kiedyś przejechał bo jestem ciekaw jak lata 2.0 w Q

Opublikowano
  • Autor

chętnie bym się kiedyś przejechał bo jestem ciekaw jak lata 2.0 w Q

Nie ma problemu :) na pewno będzie okazja może nawet niebawem na Summer Car Party :) Przed wczoraj dość mocno lało i miałem okazję trochę pojeździć ( jeszcze nie zarejestrowanym ) i różnica znaczna. Całkiem inna jazda. Miałem okazję jeździć innymi samochodami z Q ale tutaj mam porównanie b8 vs b8 i na prawdę czuć różnicę na mokrym co dopiero w zimie :) Ogólnie autko fajne pachnie jeszcze nowością fotele wyglądają jakby dopiero co wpadły do środka. Zresztą lakier itd wszystko ładne w oryginale. Jedyny minus jaki od razu zobaczyłem oglądając to zawieszenie 1BA jeździ się rewelacyjnie, ale koza straszna na 19stkach. Więc pierwsze co będzie to nówki amory 1BE i sprężyny eibacha.

Opublikowano

Oj Gibons, Gibons, i czym ty się teraz będziesz chwalił? Wymianami oleju? Filtrów? :decayed: Gratki. :) Wypas rwie suty. ^_^ Czekam na fotki :)

Opublikowano
  • Autor

Oj Gibons, Gibons, i czym ty się teraz będziesz chwalił? Wymianami oleju? Filtrów? :decayed: Gratki. :) Wypas rwie suty. ^_^ Czekam na fotki :)

Biedy nie ma, ale jest co dokładać s-line trzeba wyrezać, obniżyć i jakieś nagłośnienie, ale nie będzie to Bang ;)

Opublikowano

Samochód z polskiego salonu ? Gdzie w końcu kupiłeś ? :)

Opublikowano

widzę że nie zdecydowałeś się jednak na benzynkę.

Gratki niech się dobrze sprawuje :)

Opublikowano
  • Autor

Samochód z polskiego salonu ? Gdzie w końcu kupiłeś ? :)

Sprowadzony z Niemiec.


widzę że nie zdecydowałeś się jednak na benzynkę.

Gratki niech się dobrze sprawuje :)

Chciałem polifta a znaleźć polifta w avancie w benzynie jeszcze z dobrym wypasem ciężko.

Opublikowano

Sam sprowadziłeś czy kupiłeś od handlarza ?

Opublikowano

To mniej więcej tak jak z A6 C7 3.0TFSI legenda głosi że gdzieś są ale nikt nie wie gdzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Sam bym się nie wybrał do Niemiec w ciemno. Szukałem więc na miejscu czegoś jeszcze przy takich cenach euro.

Opublikowano

Handlarz kupił jakieś tańsze Euro ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Myślisz że kupuje dzień przed wyjazdem czy jak jest dobry kurs i ma na koncie walutowym jak co chwile coś kupuje w Niemczech. Poza tym ja napisałem że nie jechałbym w ciemno. Nie wymieniłbym tyle kasy po takim kursie i nie wybrałbym się w ciemno myśląc czy kupię coś czy nie. A gdy okaże się że niestety nic nie ma to wymienię na PLN i stracę dość sporo. Poza tym auto było kupione jeszcze w Marcu a wtedy był inny kurs :)

Opublikowano

Tak właśnie myślę :) Skoro, jak sam piszesz, co chwilę coś kupuje to raczej nie ma olbrzymich sum na koncie walutowym :naughty: Ale to nie o tym temat :hi:

Opublikowano

Co to za cudo ? :)

Opublikowano

Wypasik fajny z opisu. Gratki i czekamy na odsłonę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.