Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. dokładnie kup vcds12.12 lub coś koło tego na przyszłość zawsze się przyda.. a jak już obcykasz co nieco to nie będziesz się z nim rozstawał a tak już poza tym, jesteś z Gdańska zawsze mozesz poprostu podjechać na spota do chłopaków lub umówić się z którymś i Ci pomogą zrobić te "co to jest Logi"
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupiles ??
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    za bardzo się przejmujesz chyba nie masz zmartwień w domu
  4. no ja dawno temu ale miałem golfem strzała i mi wymienili obie a uszkodzona byla jedna i teraz jak auto wmiare nowe o okey ale co jak masz audi a6 2000 i kupujesz nowa jedna faaajnie bedzie wygadała z druga do pary
  5. hmmm teraz nie wiem jak to jest ale kiedyś zawsze było tak że lampy wymieniało się parami... i w tym przypadku moim zdaniem powinno być tak samo zwłaszcza dla paska led
  6. Co racja to racja ..... Ciekaw jestem co oni tam namieszali :jerk: serwissss...
  7. kuzwa pewnie ze robia test.. co Cię obchodzi.. ze on sie zarzeka .. nie działa i już.. ma działać i koniec
  8. Stary szoruj na pierwszą stronę wątku albo wpierduul za nikczemność a tak na luziku to na pierwszej stronie jest napisane wsio
  9. No mnie kazali zmienic wiec zmienilem no ale moze finalnie to jeden pies jednak dawno to bylo i nie pamietam czy je porownywalem czy nie wiec nie wiem czy sa takie same
  10. A od a7 aktywny jaka ma srednice końcowek ?? Liftowy siada p&p, noc nie trzeba zmieniać
  11. ja ma fast & furies 6 avi i smiga z SD
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ee tam za słaby z Ciebie Rumun
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no jo ale to obciera tylklo na pełnym załadunku na dziurach i mocnych ugięciach... tak to git majonez
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    700zł około..
  15. dla forumowicza 4500 a opis czytał co do opon.. Patryk. pokaż ten zdarty rant z trochę dalszej perspektywy kuźwa a byłem w Pile tydzień temu...
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    245/35r19 ma prawie taką samą średnicę jak 225/55r16. Te 235/35 masz założone na 9 calowe felgi? Tak mam obecnie 9 cali, ale może zmienię na 8,5 dlatego nie wiem co wybrać teraz, 245/35 czy 245/40. Fela ma 9 cali i ET 29 i przy 235 zdążyło sie ze obtarlo z tylu ale przy pełnym obciążeniu. Nie ma różnicy dopiero a4 competition ma takie samo jak RS4 Polecam lotki RS4, wyglądają kozacko polecam.... weź i załatw a nie polecasz 8,5 na 245/35 przy tym et tez będzie tarło że tak powiem bez sensu już nie wspomne o braku MF
  17. Jeszcze nie probowalem to nie wiem Wiec mozna normalnie film sciagnac i wrzucic na SD i odpali'? Bez zadnego bawienia sie w konwertowanie? Nie odpali. Musisz konwertować na MPEG2. Jee tam akurat filmy to odpalam normalnie nic nie konwertowałem i smigają ale zerkne jeszcze poźniej bo moze poprostu sa avi
  18. filmy w divix przeca odpala normalnie...
  19. hmmm a to by nawet fajna opcja była
  20. sprawdziłem wszystkie poza 3000 bo ta już napewno nie pojdzie i tylko PAL i NTSC przynajmniej z tej opcji konwertera bo ma widze wiecej ale czy ktoraś robi coś więcej nie wiem.. pytanie czy nie trzeba tylko w mmi coś zmienić
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe spoko spoko Damian chodziło mnie o to że Józek chciał to ze zdjęć wydedukować
  22. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no przeca mówie
  23. daje jeszcze rade na ntsc 720x480 i obraz (przynajmniej na razie sprawdzałem na jednym clipie..) jest tak samo wysoki ale juz szerszy
  24. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe kręcąc kierownicą :D
  25. No właśnie dzięki chłopaki wczoraj jeszcze tak zrobiłem i na 720/576 działa ale 1024 już nie zaraz sprawdze czy 800 daje rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.