Treść opublikowana przez amaradaar
-
Pomocy ! Auto kopci
dokładnie kup vcds12.12 lub coś koło tego na przyszłość zawsze się przyda.. a jak już obcykasz co nieco to nie będziesz się z nim rozstawał a tak już poza tym, jesteś z Gdańska zawsze mozesz poprostu podjechać na spota do chłopaków lub umówić się z którymś i Ci pomogą zrobić te "co to jest Logi"
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
za bardzo się przejmujesz chyba nie masz zmartwień w domu
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
no ja dawno temu ale miałem golfem strzała i mi wymienili obie a uszkodzona byla jedna i teraz jak auto wmiare nowe o okey ale co jak masz audi a6 2000 i kupujesz nowa jedna faaajnie bedzie wygadała z druga do pary
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
hmmm teraz nie wiem jak to jest ale kiedyś zawsze było tak że lampy wymieniało się parami... i w tym przypadku moim zdaniem powinno być tak samo zwłaszcza dla paska led
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Co racja to racja ..... Ciekaw jestem co oni tam namieszali :jerk: serwissss...
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
kuzwa pewnie ze robia test.. co Cię obchodzi.. ze on sie zarzeka .. nie działa i już.. ma działać i koniec
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Stary szoruj na pierwszą stronę wątku albo wpierduul za nikczemność a tak na luziku to na pierwszej stronie jest napisane wsio
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
No mnie kazali zmienic wiec zmienilem no ale moze finalnie to jeden pies jednak dawno to bylo i nie pamietam czy je porownywalem czy nie wiec nie wiem czy sa takie same
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
A od a7 aktywny jaka ma srednice końcowek ?? Liftowy siada p&p, noc nie trzeba zmieniać
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
ja ma fast & furies 6 avi i smiga z SD
-
B8 TrOOOOp
ee tam za słaby z Ciebie Rumun
-
B8 TrOOOOp
no jo ale to obciera tylklo na pełnym załadunku na dziurach i mocnych ugięciach... tak to git majonez
- B8 TrOOOOp
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
dla forumowicza 4500 a opis czytał co do opon.. Patryk. pokaż ten zdarty rant z trochę dalszej perspektywy kuźwa a byłem w Pile tydzień temu...
-
B8 TrOOOOp
245/35r19 ma prawie taką samą średnicę jak 225/55r16. Te 235/35 masz założone na 9 calowe felgi? Tak mam obecnie 9 cali, ale może zmienię na 8,5 dlatego nie wiem co wybrać teraz, 245/35 czy 245/40. Fela ma 9 cali i ET 29 i przy 235 zdążyło sie ze obtarlo z tylu ale przy pełnym obciążeniu. Nie ma różnicy dopiero a4 competition ma takie samo jak RS4 Polecam lotki RS4, wyglądają kozacko polecam.... weź i załatw a nie polecasz 8,5 na 245/35 przy tym et tez będzie tarło że tak powiem bez sensu już nie wspomne o braku MF
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Jeszcze nie probowalem to nie wiem Wiec mozna normalnie film sciagnac i wrzucic na SD i odpali'? Bez zadnego bawienia sie w konwertowanie? Nie odpali. Musisz konwertować na MPEG2. Jee tam akurat filmy to odpalam normalnie nic nie konwertowałem i smigają ale zerkne jeszcze poźniej bo moze poprostu sa avi
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
filmy w divix przeca odpala normalnie...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
hmmm a to by nawet fajna opcja była
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
sprawdziłem wszystkie poza 3000 bo ta już napewno nie pojdzie i tylko PAL i NTSC przynajmniej z tej opcji konwertera bo ma widze wiecej ale czy ktoraś robi coś więcej nie wiem.. pytanie czy nie trzeba tylko w mmi coś zmienić
-
B8 TrOOOOp
hehe spoko spoko Damian chodziło mnie o to że Józek chciał to ze zdjęć wydedukować
- B8 TrOOOOp
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
daje jeszcze rade na ntsc 720x480 i obraz (przynajmniej na razie sprawdzałem na jednym clipie..) jest tak samo wysoki ale juz szerszy
-
B8 TrOOOOp
hehe kręcąc kierownicą :D
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
No właśnie dzięki chłopaki wczoraj jeszcze tak zrobiłem i na 720/576 działa ale 1024 już nie zaraz sprawdze czy 800 daje rade