Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
w ogóle to dla a4 B6 jest inny dział na tym forum do dyskusji no Pacz się uszczypliwiec znalazł
-
B8 TrOOOOp
no przeca ja nic nie mówie a bo curfa z b6 tematem nie mogę dojść do ładu po tym jak mnie imageshack wykasował fotki (dziady).. no i tak oto nie mam czasu
-
B8 TrOOOOp
nie właśnie chyba nie modzona.... niewiasta ale ten co brał ją z saloon taką spał na pewno nie pieniądzach
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hehe o żesz ja Cie pierniczę :D specjalnie dokuczam (jak to mówi moja mała księżniczka)
-
B8 TrOOOOp
Noo kuwa od Esy ma stołki i powiem wam że takiego wypasa dawno nie widzialem no ale niech się chwali
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
ADS już w sumie wsadzony. ACC - troszke przeróbka zegarów mnie słabi - a nie ma mi kto tu tego zrobić Przepraszam za OT w Twoim temacie. Krystek i tak nie wie o czym mówimy to się nie obrazi bo się nauczy przy okazji
-
B8 TrOOOOp
a sprawdzałeś choć Panie ile kosztuje w aso... jak nie to zadzwoń nim kupisz używany z alledrogo btw najnowszy chyba jest z końcówka H... a tak z doświadczenia od razu też kup ten cały element z mechanizmem do klapki, przy okazji
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Drive select
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jaaa ale czem ?? Sam ma koxa i się śmieje z bidy kolegi gdzie tam koxa... tylko jak będziesz robił klappe to warto by i kamere odrazu strzelić ...
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
jasne.. czyli tak naprawdę muszę je tylko zakopać w ogródku i mogę popierdzielać ile wlezie... jakie to proste
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jaaa ale czem ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No w końcu już niedlugo klappa elektućku wskoczy i bedzie miazga a moja furmanka bedzie tylko wstydliwie mogla stac w cieniu z boku
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jeeest Pięknieee Jeszcze przedek zmienic na lifta
-
B8 TrOOOOp
mówiłem już 15 razy przyjedz zobacz.. to nieeee.. Przyjadę to się zdziwisz choćby dzis
-
B8 TrOOOOp
mówiłem już 15 razy przyjedz zobacz.. to nieeee..
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Nie zgodzę się z tym bo policja zgłasza fakt zatrzymania czasowego prawka w starostwie a starostwo wzywa cie do oddania dokumentu. Jeśli starosta orzerknie wstrzymanie prawka to w ewidencji policji mają info ze prawko zostało czasowo zatrzymane. Czyli kolejna kontrola i prawko na kolejne 3 miesiące zatrzymują. dokładnie
-
Kontrolki od hamulca ręcznego w Audi A4 B8
klocki nie maja tu raczej nic do rzeczy.. tak jakby auto nie usypiało bo one gasną po ilus tam minutach... rozumiem że po tych paru godzinach nie klikasz otwierania auta i wtedy zerkasz tylko nim klikniesz ... ??
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
hehe nie ma rzeczy niemożliwych jakiś karton po filtrach albo zużyty dywanik
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
hehe zwycięstwo ale aso niech gratisa daje poweidz ze sam naprawiłes
-
Pomocy ! Auto kopci
oj tam gadasz i się upierasz... da się.. da się.. i tu i na a6 forum jest kolega co za 150 pcha kable..
-
Moje prace
aaaa no ja myslałem że to jakis skrót firmy
-
Moje prace
dla laików co to takiego NW bo mniemam że nie składka ubezpieczenia
-
B8 TrOOOOp
nie mam concerta ale i w rns-e i w 3g+ wcziskam lewa rolke i odbieram
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
dokładnie u mnie jest tak samo za każdym razem chocbym w 5 minut gasił i zapalał 67 razy
-
Pomocy ! Auto kopci
Paweł kupuj vcds`a, nie pożałujesz, a przyda się na lata