Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w ogóle to dla a4 B6 jest inny dział na tym forum do dyskusji no Pacz się uszczypliwiec znalazł
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no przeca ja nic nie mówie a bo curfa z b6 tematem nie mogę dojść do ładu po tym jak mnie imageshack wykasował fotki (dziady).. no i tak oto nie mam czasu
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie właśnie chyba nie modzona.... niewiasta ale ten co brał ją z saloon taką spał na pewno nie pieniądzach
  4. hehe o żesz ja Cie pierniczę :D specjalnie dokuczam (jak to mówi moja mała księżniczka)
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Noo kuwa od Esy ma stołki i powiem wam że takiego wypasa dawno nie widzialem no ale niech się chwali
  6. ADS już w sumie wsadzony. ACC - troszke przeróbka zegarów mnie słabi - a nie ma mi kto tu tego zrobić Przepraszam za OT w Twoim temacie. Krystek i tak nie wie o czym mówimy to się nie obrazi bo się nauczy przy okazji
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a sprawdzałeś choć Panie ile kosztuje w aso... jak nie to zadzwoń nim kupisz używany z alledrogo btw najnowszy chyba jest z końcówka H... a tak z doświadczenia od razu też kup ten cały element z mechanizmem do klapki, przy okazji
  8. Jaaa ale czem ?? Sam ma koxa i się śmieje z bidy kolegi gdzie tam koxa... tylko jak będziesz robił klappe to warto by i kamere odrazu strzelić ...
  9. jasne.. czyli tak naprawdę muszę je tylko zakopać w ogródku i mogę popierdzielać ile wlezie... jakie to proste
  10. No w końcu już niedlugo klappa elektućku wskoczy i bedzie miazga a moja furmanka bedzie tylko wstydliwie mogla stac w cieniu z boku
  11. Jeeest Pięknieee Jeszcze przedek zmienic na lifta
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mówiłem już 15 razy przyjedz zobacz.. to nieeee.. Przyjadę to się zdziwisz choćby dzis
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mówiłem już 15 razy przyjedz zobacz.. to nieeee..
  14. Nie zgodzę się z tym bo policja zgłasza fakt zatrzymania czasowego prawka w starostwie a starostwo wzywa cie do oddania dokumentu. Jeśli starosta orzerknie wstrzymanie prawka to w ewidencji policji mają info ze prawko zostało czasowo zatrzymane. Czyli kolejna kontrola i prawko na kolejne 3 miesiące zatrzymują. dokładnie
  15. klocki nie maja tu raczej nic do rzeczy.. tak jakby auto nie usypiało bo one gasną po ilus tam minutach... rozumiem że po tych paru godzinach nie klikasz otwierania auta i wtedy zerkasz tylko nim klikniesz ... ??
  16. hehe nie ma rzeczy niemożliwych jakiś karton po filtrach albo zużyty dywanik
  17. hehe zwycięstwo ale aso niech gratisa daje poweidz ze sam naprawiłes
  18. oj tam gadasz i się upierasz... da się.. da się.. i tu i na a6 forum jest kolega co za 150 pcha kable..
  19. aaaa no ja myslałem że to jakis skrót firmy
  20. dla laików co to takiego NW bo mniemam że nie składka ubezpieczenia
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie mam concerta ale i w rns-e i w 3g+ wcziskam lewa rolke i odbieram
  22. dokładnie u mnie jest tak samo za każdym razem chocbym w 5 minut gasił i zapalał 67 razy
  23. Paweł kupuj vcds`a, nie pożałujesz, a przyda się na lata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.