Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kontrolki od hamulca ręcznego w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem z recznym hamulcem

Mianowicie dwie kontroki po zaciagnieciu recznego ta przy guziku i ta na tablicy rozdzielczej po zamknieciu auta caly czas sie pala nawet po paru godzinnym postoju

Auto podlaczone pod vcds-a zadnych bledow

Klocki hamucowe nie sa nowe ale jeszcze wystarczajace zeby jezdzic

Mial ktos z was taki problem z gory dziekuje za pomoc

Opublikowano

klocki nie maja tu raczej nic do rzeczy..

tak jakby auto nie usypiało bo one gasną po ilus tam minutach...

rozumiem że po tych paru godzinach nie klikasz otwierania auta i wtedy zerkasz tylko nim klikniesz ... ??

Opublikowano
  • Autor

Nic nie klikam poprostu zerkam

A jak auto daje znac ze klocki sa na wyczerpaniu i ze trzeba jewymienic wiesz moze?

Opublikowano

Nie daje znać na pewno o konieczności wymiany klocków z tyłu.

Opublikowano
  • Autor

Super czyli glebsza sprawa

Ale jak sie dowiedziec co jak vcds i lepszy komp nie polazuje zadnego bledu?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam tak samo, z tym że nie za każdym razem, i nie za każdym razem palą się kontrolka i podświetlanie przycisku razem, czasem zostaje tylko kontrolka na zegarach, zauważyłem że u mnie prawdopodobnie przez to rozladowuje mi się aku, bo jak zamknie i zostawię na reczym typ samochód nie zasypia i bierze cały czas 0,8 A a jak kilka razy próbowałem zostawiać tylko na reczym to auto zasypialo i pobór wynosił około 0,06A, teraz przez jakiś czas będę zostawial tylko na biegu i zobaczymy co się będzie działo,

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam 

Mam ten sam problem, wiecie już może co jest tego przyczyną?

 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

nikt nic???

u mnie to wygląda tak

zamykam auto po iluś sekundach gaśnie lampka przy włączniku a na desce pali sie cały czas - przez jakieś 20-30 min

po otwarciu i ponownym zamknieciu auta gaśnie normalnie

ma ktoś pomysł???

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odświeżam... u mnie kontrolka obok zegarów gaśnie prawidłowo ale ta obok skrzyni biegów (czerwona dioda led na przycisku od hamulca ręcznego) pali się cały czas , nie ważne czy jest on zaciągnięty czy zwolniony , po zamknięciu po chwili gaśnie ta obok zegarów a ta obok skrzyni nie gaśnie... co może być przyczyną , może ktoś to rozwiązał ? dodam że podmieniłem przycisk hamulca z innego audi i dalej to samo czyli sam przycisk jest ok 

wlacznik-hamulca-recznego-audi-a4-b8-8k2927225b-396313092.jpg

  • 7 lat później...
Opublikowano

Witam ktoś rozwiązał ten problem?,zauważyłem dzisiaj że tak mi się dzieje z kontrolkami hamulca gasna i się wybudzają na nowo odłączyłem moduł hamulca dalej jakiś przekaźnik cyka

Opublikowano
W dniu 22.04.2016 o 13:48, saub84 napisał(a):

Witam

Mam problem z recznym hamulcem

Mianowicie dwie kontroki po zaciagnieciu recznego ta przy guziku i ta na tablicy rozdzielczej po zamknieciu auta caly czas sie pala nawet po paru godzinnym postoju

Auto podlaczone pod vcds-a zadnych bledow

Klocki hamucowe nie sa nowe ale jeszcze wystarczajace zeby jezdzic

Mial ktos z was taki problem z gory dziekuje za pomoc

Udało ci się kiedyś to ogarnąć?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Podłączę się i ja pod temat bo chyba zrobiło mi się podobnie, a mianowicie po włączeniu stacyjki , po chwili zapalają się dwie kontrolki na blacie i ukazuje się komunikat: "Brake pads". Kontrolki już nie gasną, palą się cały czas. Sprawdziłem klocki - wszystkie OK, średnio jeszcze 6-8mm każdy, w VCDS-ie brak błędów ?!

https://zapodaj.net/plik-o4o0acOXR6

Czy coś z kabelkami w klockach !?

Czujniki w klockach są: w lewym-przodzie (ten widzę) i jeszcze gdzieś z tyłu?! Co sprawdzić

.............................................

Witam. U mnie okazało się, że w lewym przednim klocku przerwany był jeden z kabelków od czujnika . Wymieniłem na nowy i jest OK.

Pozdrawiam.


Edytowane przez tomasm64

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.