Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bobolik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bobolik

  1. Bobolik opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    http://patrz.pl/film,20180519_201311-mp4,166698.html prosze o opinie, najlepiej słychać po połowie filmiku , dziwięk po odpuszczeniu gazu i zejściu na niskie obroty...
  2. Odświeżam... u mnie kontrolka obok zegarów gaśnie prawidłowo ale ta obok skrzyni biegów (czerwona dioda led na przycisku od hamulca ręcznego) pali się cały czas , nie ważne czy jest on zaciągnięty czy zwolniony , po zamknięciu po chwili gaśnie ta obok zegarów a ta obok skrzyni nie gaśnie... co może być przyczyną , może ktoś to rozwiązał ? dodam że podmieniłem przycisk hamulca z innego audi i dalej to samo czyli sam przycisk jest ok
  3. raz wymieniany przez mechanika i raz ja sam wymieniłem bo też mi śmierdział ale nadal to samo , bez włączonego ogrzewania temperatura cały czas 90 stopni po włączeniu spada
  4. czujnik przełożyłem z ojca audi ten sam model itp te same numery miał, u niego wszystko ok u mnie nie dało to efektu
  5. pompka została wymieniona i problem dalej nie ustąpił , sumując , nowy termostat + czujnik tem. płynu + dodatkowa pompa wody... brak efektu , po 15 stycznia umówiłem się na strawdzenie klap nastawnych nagrzewnicy , czy to może być przyczyną ? nie mam więcej pomysłów
  6. Bobolik odpowiedział(a) na Bobolik temat w Audi A4 B8
    witam jeszcze jedno pytanie czy montaż takiego zabezpieczenia może uszkodzić pompę wysokiego ciśnienia ? np w przypadku nie podawania paliwa z pompy z baku czy nie nastąpi przetarcie tej wysokiego ciśnienia zanim silnik całkiem zgaśnie , czy jest to bezpieczne ? ( muszę przedestować to zabazpieczenie a nie chcial bym jej zatrzeć )
  7. Bobolik odpowiedział(a) na Bobolik temat w Audi A4 B8
    tak też zrobie namierzę + na przewodach od pompy na którym jest zasialnie gdy pompa pracuje ale wepne się gdzieś pod wykładziną żeby nie było nic widać dzięki
  8. Bobolik opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    witam planuje wmontowanie w instalację przełącznika odcinającego pompę paliwa , mam przełącznik kołyskowy 20A ( tyle samo co bezpiecznik od pompy ) , moje pytanie gdzie idą te przewody pod wykładziną żebym nie musiał zbędnie rozbierać połowy auta , i może ktoś się wie jakiej grubość one są bo musze takie same dokupić żeby je przeciągnąć , może ktoś podpowie jaki kolor mają te konkretne od pompy , wiadomo mogę znaleść pompę i po sznurku odnaleść te przewody... ale może któryś z kolegów wie to co ja potrzebuje wiedzieć i oszczędzi mi pracy. Dzięki
  9. Witam mam problem a układem chłodzenia mianowicie problem polega na tym że przy normalnej jeździe silniki ma tem. około 70 stopni a po wyłączeniu ogrzewania nagrzewa się normalnie do 90 , dodam że termostat został już wymieniony (przed wymianą pokazywał 0 stopni ) , pod komputerem pokazało taki błąd "zawór blokowania płynu chłodzącego , układ Climatronic" , nie mam pojęcia gdzie jest ten zawór... proszę o pomoc
  10. takiej odpowiedź oczekiwałem dziękuje za pomoc
  11. A może się pozytywnie zaskoczę
  12. Już szukam dzięki
  13. Kwestia czy to orginały czy nie , czy proste itp , tak mi się wydaje...
  14. Bobolik opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    witam krótko i temat , wiem jak wymienić cały pakiet , nowe szyby karoseryjne pod chrom itp ale poroblem jest w tym że cięzko wszystko dostać w komplecie , wie ktoś może ile kosztuje te elementy w ASO ewentualnie same szybki karoseryjne.... z góry dzięki
  15. Witam czy może ktoś wymieniał zegary w audi a4 b8 , tzn chodzi mi o wymiane fis z czerwonego na kolorowy , z tego co się dowiedziałem to najlepiej i najprościej będzie wymienić całe zegary i wszystko przypisać od nowa , ile wynosi koszt takiej modyfikacji , a4 b8 2009 2.0 170ps , bo mnie trafia jak widzę to czerwone gó... , może koszt nowych zegarów w ASO i kogos kto by się tego podjoł... dzięki
  16. Witam czy mógł by mi ktoś polecić kogoś w woj. Lubuskim kto wgrał by mi pewnie i bezproblemowo spolszczenie do systemu menu audi a4 b8 2009 , dodam że nie posiadam nawigacji tylko audi concert , interesuje mnie spolszczenie menu i komunikatów na fis ( FIS - czerwono-czarny , wyświetlacz od menu kolorowy ) ? dodaje zdjęcia z wersji systemu , dodatkowo proszę o wyjaśnienie jak mogę wejść w tym systemie w zielone lub czerwone menu ( setup + car i setup + return nie skutkuje , może trzeba coś odblokować ) , może ktoś to ogranie z okolic Zielonej Góry jak tak to w jakiej cenie, z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.