Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odcięcie pompy paliwa


Bobolik

Rekomendowane odpowiedzi

witam planuje wmontowanie w instalację przełącznika odcinającego pompę paliwa , mam przełącznik kołyskowy 20A ( tyle samo co bezpiecznik od pompy ) , moje pytanie gdzie idą te przewody pod wykładziną żebym nie musiał zbędnie rozbierać połowy auta , i może ktoś się wie jakiej grubość one są bo musze takie same dokupić żeby je przeciągnąć , może ktoś podpowie jaki kolor mają te konkretne od pompy , wiadomo mogę znaleść pompę i po sznurku odnaleść te przewody... ale może któryś z kolegów wie to co ja potrzebuje wiedzieć i oszczędzi mi pracy.  Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź samego plusa z bezpieczników nr 28 od pompy, albo weź pod kanapą tylną pod deklem masz pompę i kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobie namierzę + na przewodach od pompy na którym jest zasialnie gdy pompa pracuje ale wepne się gdzieś pod wykładziną żeby nie było nic widać dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jeszcze jedno pytanie czy montaż takiego zabezpieczenia może uszkodzić pompę wysokiego ciśnienia ? np w przypadku nie podawania paliwa z pompy z baku czy nie nastąpi przetarcie tej wysokiego ciśnienia zanim silnik całkiem zgaśnie  , czy jest to bezpieczne ? ( muszę przedestować to zabazpieczenie a nie chcial bym jej zatrzeć )

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mysle tez na zabezpieczeniem. Jak ci poszlo z tym wyłącznikiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odświeżę temat robił ktoś ostatnio takie zabezpieczenie i jak to ma się do samej pompy czy może to jej zaszkodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo chłodzi i smaruje pompę. Na sucho długo nie pochodzi.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Muskel1 napisał:

Paliwo chłodzi i smaruje pompę. Na sucho długo nie pochodzi.

Ale przy odpalaniu samochodu będzie włączona czy to też będzie miało wpływ na pompę takie włączanie i wyłączanie ? Czyli takie zabezpieczenie samochodu jest niezalecane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...