Treść opublikowana przez amaradaar
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
ale wyrabiany jak należy ??
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
nie no wiem wiem ale jak juz miałbymrobic to na kostce i pinach w przejsciu na słupku no nic trza bedzie pomyslec ps a tak swoja droga to te kwadraciki przemalowane w połowie to mi sei z modem podswietlenia kieszeni w boczkach pokitrasiło :D ps moze tam moduły tył z końcaówa C i kwadracikami w poł pokolorowane maja znaczenie co ??
-
B8 TrOOOOp
Hehe dolna jest ciagle w cieniu to dlateeego
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
Aaaa to z tad te dwa piny no moge nie pamietac bo opis czytalem jakis rok temu ale teraz wracam po malu hmmm czyli cholerka trzeba bedzie kable ciagnac jednak kurtka wodna
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
Tia tylko skoro tak to czemu przednie maja piny zeby podlaczyc a seryjnie tez nie bylo przeca klampki leca od a6 No walsnie nie wiem czy tylnie taka opcje maja ale idac na logikie niby modulu z pol zamalowanym kwadracikiem maja taka opcje a wtedy nie musialbym ciagnac kabli przez to zyebawsze przejscie miedzy drzwiami a szafa
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
no to pięknie teraz tylko ustalic w które piny sie wpiac
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
hmm moim zdaniem maja ale jesli nie to bajera
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
przednie napewno tak tylnie własnie nie wiem... ammm niby znalazłem moduły 794/795 C i D maja te pierdzielone kwadraciki w poł przemalowane a niby te obsługuja wsio wiec jakby w sumie.. tylko znów CP a pewności nie ma czy mam racje
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
klamki od a6 na tył i na przód maja ten sam numer ?? 4H0837205A czy końcówka B i czy na tyle tez normalnie do modułów można podłaczyć by świeciły ??
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 et43 felga wpada o 10 mm do środka jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32 [emoji14] No da 1mm [emoji12]Tez mam et32 245 35 19 ale da się da się ?? noo daaa :D
-
B8 TrOOOOp
et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 et43 felga wpada o 10 mm do środka jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
dzięki Grzesiu
-
B8 TrOOOOp
dokładnie też takie mam a i tak 245 już raz przez kierowce Matiza i zmuszenie do ucieczki na rant krawężnika mnie nie uratowało bo zdarłem wiec tak w sumie samo audi proponuje 255 tak naprawdę...
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
dawaj dawaj
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
uuu a jak się sprawdza jakie się ma cany ?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
jaki smalec ??
-
B8 TrOOOOp
hehe są i tacy co to lubią mi przy a4 jakoś to nie pasuje jesli jest tylko seria zawiecha nawet 1bv i dobra felga.. jak jest dobra gleba i więcej bajerów na zewnątrz to jak najbardziej
-
B8 TrOOOOp
no ja kombinowalem 235 ale wlaśnie kurier za chwile przywiezie jednak 245 finalnie
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
jo jo się Ci zatnie
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
przycisk nie jest zły gorzej że hamuju wsie 4 kułaaa
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
aaaa kiedyś to wiedziałem ale teraz ta kurde dam http://www.oemvag.es/de/8p-2003/1371-diodo-luminoso-led-para-iluminacion-ambiental-8e0919063a.html hehe Andju nie strzelaj fochem
-
B8 TrOOOOp
235 niestety będzie lekki naciąg ja mam 245/35 i jest w sam raz idealnie
-
[B6 AVF] by Edyta
Jakie znów wlepki
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka