Treść opublikowana przez amaradaar
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
a co będzie jeszcze torebka może schowek rysować.. o to to nie z tyłu sobie moze siedzie no niee a tak serio serio gratuluje i kanapy i bobasa i odwagi przy porodzie i szybkiego i wogole btw.. własnie wróciłem z rezania w garażu pakiet filtry i oliwa :D buehehehehehe
-
B8 TrOOOOp
nikt nie pomoże? A nawet robie wlasnie wymiane filtrow i oliwy zrobilem Ci fotki przedniego ale Gorolu tam nie nie widac
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehehe no to przynajmniej wiem dlaczego za cholere nie mogłem znaleźć na audizine :D jak zwykleeee dziękuję
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
naprawde jeszcze trochę i strzele fochem hehe bravo TY :polew:
-
B8 TrOOOOp
a no że tak (siedemdziesiąt siedem wykrzykników btw nie drzyj się ) niestety masz racje ale nie do końca bo kolega Piotr pisał czego brakuje później dopodał czy moze być ten zestaw naprawczy i Ty wtrąciłeś że tak bo Ty tak masz i koło zapasowe wchodzi.... (i tu nie ma szans jesli miałbyś tak jak Piotr kompresor to koło nie wejdzie) o czym w miedzy czasie Krystian wrzucił kilka razy wzmianke że z kompresorem ten zestaw nie podejdzie.. a nawet jak sam zestaw podejdzie .. to nie podejdzie koło zapasowe u kolegi Piotra jesli zostanie kompresor.. dlatego po tym jak wrzuciłeś zdjęcia sparowałem jego z twoimi bo Ty tak nie masz jednak... rozumujesz i tak oto kolejna strona Troop B8 zapchana hmm poważnie masz avanta i masz taki zestaw? sam dokładałes? jesli nie sam to co masz w miejscu podłogi gdzie chyba normalnie taki zestaw zawsze bywa czyli ta skrzynka którą pokazywałem?
-
B8 TrOOOOp
Skoty nie wiem jak Ty ale ja widzę subtelną różnicę a druga sprawa jest taka że Piotr ma Avanta a Ty Sedana.... Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły a ja nei mam nic ani podnosnika ani nawet tego pier....... wkrecanego w przednia belke ehhe Piotruś jesli twój profil jest ok to masz avanta te pierdoły i srubokret itd są w dalszej części podłogi bagażnika podnosiłeś Panie tam ??
-
B8 TrOOOOp
Szanse na to ze nie ogromnie rosna
-
B8 TrOOOOp
Powinna ale z praktyki niestety jest malutko miejsca i ja bym tak nie jezdzil ale mowia tez ze zalezy jaka felga bo niektore wogole nie wejda...
-
B8 TrOOOOp
hehe jak okolice to ja Toruń ledwie dwie godzinki jazdy ale jak co to się oferuje
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
hehehehe wiedziałem :D
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
hehe jaaaasne koniec hehehe koniec to będzie jak Ci żona wszystkie konta poblokuje i każdy bank już nie zechce dać kredytu
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
bo będzie różowy ja zawsze dopowiadam Andrjuuu podaj mi prosze jeszcze raz link do tego tematu audizine do podsweitlania pocket light
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
noo tak to może i bedzie ps. Adam do Ciula Pana.. nie przesadzasz z tym zającem ??? :D jeszcze mi gul skacze a czytałem posta rano :D
-
B8 TrOOOOp
Panowie istnieje taki zestaw do b8 ?? http://allegro.pl/polibusze-audi-a4-b7-tuleje-tuleja-wahacza-kpl-tyl-i6077180554.html
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
blech... daj cały chrom
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
a jaki numer ma zestaw do b8 za te 580 zł ??
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
kuźwa ja to mam pecha muszę jednakowoż Cie przeprosic znów mi się pokitrasiło z końcówką B ma zamalowane hehe
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
a normalnych nie było ? w sensie czarnych
-
B8 TrOOOOp
ja tam co roku srednio co 15k wszystkie i też żyje
-
B8 TrOOOOp
nooo tak i dobrze i popieram ale pewnie nie bez znaczenia jest tu jakość naszych paliw
-
B8 TrOOOOp
polift wytrzymalszy czy chodzi o to że mniej przelatał ??
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
eeee no ja mam z końcówka B z przodu i mam nie zamalowane .. tylko w połowie i mam składane lusterka mówisz zrobić jak mar-m1 hmmmm jutro przesledze watek jeszcze raz
-
Hydrowosk jaki?
a ja jak zwykle zielony a taki wosk w płynie zeby psiknąc całe autko poleciec recznikiem i zlapać jakiś tam pozytywny efekt to się zowie ?? jeśli można prosić o pomoc
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
było tez kilka osób ktore twierdziły ze wepchlo.. moze jak pomagało ze dwie osoby i na ładnie wybananowanym weszlo.. ale generalnie to raczej ciężko nie połamać.. hmmm jakby fotele i kanape wywalić i przez drzwi no w sumie moze i moze by wlazło, ale to chyba i tunel by musiał poleciec out
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
oooo nie no wreszcie no to zając jednak jest gość, bo mikołaj nie dał rady :D