Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. bo po mału z tego co widzę przechodzisz myslami na b9 :D
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szkoda że pod hak
  3. a ze tak spytam z racji własciwości terenowych czy dlaczego nic innego ??
  4. aaa no ja myslałem ze to całe stało no wiesz jak się chce wypoczac to in the middle jest cool
  5. no no spoko co tam chce niech ma tylko wtedy wałsnei wychodiz ze ta strona lewa to obora była nie nie Twój, Ty jako fachura zrobisz wszystko .. myslałem ze skoro chata droga w uj to i standard wypasny ale po schodach widze raczej szału bez
  6. aha czyli nie najwyższy no dobra ale ta czesc lewa przeciez ma 4 drzwi wejsciowe czy zle widze
  7. ciekawi mnie standard wykończenia ??
  8. nooo to teraz się weźmiesz mam nadzieje
  9. hehe jak się bawić to sie bawić a jak taka stodoło chałupa się zowie profesjonalnie ??
  10. no i dobrze zapomnij o temacie... i pamiętaj im piękniej to wygląda tym większy wałek...
  11. w teori to graa aż za bardzo dobrze w praktyce zostajesz bez kasy
  12. pewnie że wałek takie są najlepsze.. napewno się uda... czysty zysk.... prosta sprawa... przecie to oczywiste.. dajesz kase kolo znika... jak to się mówi gruszki na wierzbie ps Tomek (Devastationie) obejżałeś zaciski ??
  13. czujnik stopu koło pedała....
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    patrz no przecie po to dałem usmiechniętą mordę ... nie wiesz ze u nas wszystko jest za drogie nawet jakby było za 10 złoty następny nie wychwycił sarkazmu... Januszeeek oj oj oj zebyś Ty tak ceny w aso doceniał hehehe
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe to Polska pewnie że nie może za drogooo dużo za drogo a tak serio zobacz czy jednak dałoby się tylko z przycisku klapy i pogadamy
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no dobra, ile ?? ps a da rade zrobić tak zeby zamykanie było tylko przez przycisk klapy jednakowoż ??
  17. No Panie nie pogada To rzut kamieniem España Coś koło 300 km do granicy Hiszpańskiej A mam tu taka fajną czasową robótkę Taaaaaa w Holandi cieplej jest teraz tutaj rano dzis było -5 eee no Panie no to pieknie ale co to za chalupa ni to dworek ni stodoła ??
  18. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podłącz zasilanie to się przekonasz może klamka podświetlana? Tak na serio to pierwszy raz takie coś widzę. Podłączyłem miernik, jest przejscie bez względu czy klapa otwarta czy nie, po podłaczeniu zasilania do przewodów 12V coś w klapie pstryka, jakiś elektromagnes, ale nie odryglowuje się, nie wiem za co to moze odpowiadać. a moze ktos przerabiał jak w a6 c6 klape schowka ??
  19. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    0000 kużwa a ja chciałem z tego DIY'a zrobic tak czułem że się spodoba
  20. A gdzie Cie tam wywiało.. za zimno w new holland
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w b6 kiedyś dokładałem do przednich foteli.. generalnie żadna filozofia wiec i kanapa tył poszłaby bez problemu..
  22. hehe pierniczki prosto z Holandii od Andyego, a teraz nam dogaduje żeby mniej, a cały karton na święta przewiózł...
  23. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jest pamięci ? jak mam elektryko fotele to tylko dokładam moduł kodowanie i bangla ?? wiadomo ze jeszcze tapicera ale to pikus

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.