Treść opublikowana przez amaradaar
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
bo po mału z tego co widzę przechodzisz myslami na b9 :D
-
B8 TrOOOOp
szkoda że pod hak
-
A4 Allroada B8 3.0TDI M/T by Paolo
a ze tak spytam z racji własciwości terenowych czy dlaczego nic innego ??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
aaa no ja myslałem ze to całe stało no wiesz jak się chce wypoczac to in the middle jest cool
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
no no spoko co tam chce niech ma tylko wtedy wałsnei wychodiz ze ta strona lewa to obora była nie nie Twój, Ty jako fachura zrobisz wszystko .. myslałem ze skoro chata droga w uj to i standard wypasny ale po schodach widze raczej szału bez
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
aha czyli nie najwyższy no dobra ale ta czesc lewa przeciez ma 4 drzwi wejsciowe czy zle widze
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ciekawi mnie standard wykończenia ??
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
nooo to teraz się weźmiesz mam nadzieje
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
hehe jak się bawić to sie bawić a jak taka stodoło chałupa się zowie profesjonalnie ??
-
Jak bezpiecznie pożyczyć komuś pieniądze?
no i dobrze zapomnij o temacie... i pamiętaj im piękniej to wygląda tym większy wałek...
-
Jak bezpiecznie pożyczyć komuś pieniądze?
w teori to graa aż za bardzo dobrze w praktyce zostajesz bez kasy
-
Jak bezpiecznie pożyczyć komuś pieniądze?
pewnie że wałek takie są najlepsze.. napewno się uda... czysty zysk.... prosta sprawa... przecie to oczywiste.. dajesz kase kolo znika... jak to się mówi gruszki na wierzbie ps Tomek (Devastationie) obejżałeś zaciski ??
-
Świecące światła STOP A4 B6
czujnik stopu koło pedała....
-
B8 TrOOOOp
patrz no przecie po to dałem usmiechniętą mordę ... nie wiesz ze u nas wszystko jest za drogie nawet jakby było za 10 złoty następny nie wychwycił sarkazmu... Januszeeek oj oj oj zebyś Ty tak ceny w aso doceniał hehehe
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Berzyyyydal
-
B8 TrOOOOp
hehe to Polska pewnie że nie może za drogooo dużo za drogo a tak serio zobacz czy jednak dałoby się tylko z przycisku klapy i pogadamy
-
B8 TrOOOOp
no dobra, ile ?? ps a da rade zrobić tak zeby zamykanie było tylko przez przycisk klapy jednakowoż ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No Panie nie pogada To rzut kamieniem España Coś koło 300 km do granicy Hiszpańskiej A mam tu taka fajną czasową robótkę Taaaaaa w Holandi cieplej jest teraz tutaj rano dzis było -5 eee no Panie no to pieknie ale co to za chalupa ni to dworek ni stodoła ??
-
B8 TrOOOOp
Podłącz zasilanie to się przekonasz może klamka podświetlana? Tak na serio to pierwszy raz takie coś widzę. Podłączyłem miernik, jest przejscie bez względu czy klapa otwarta czy nie, po podłaczeniu zasilania do przewodów 12V coś w klapie pstryka, jakiś elektromagnes, ale nie odryglowuje się, nie wiem za co to moze odpowiadać. a moze ktos przerabiał jak w a6 c6 klape schowka ??
-
B8 TrOOOOp
0000 kużwa a ja chciałem z tego DIY'a zrobic tak czułem że się spodoba
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
A gdzie Cie tam wywiało.. za zimno w new holland
-
B8 TrOOOOp
w b6 kiedyś dokładałem do przednich foteli.. generalnie żadna filozofia wiec i kanapa tył poszłaby bez problemu..
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hehe pierniczki prosto z Holandii od Andyego, a teraz nam dogaduje żeby mniej, a cały karton na święta przewiózł...
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
no właśnieee
-
B8 TrOOOOp
to jest pamięci ? jak mam elektryko fotele to tylko dokładam moduł kodowanie i bangla ?? wiadomo ze jeszcze tapicera ale to pikus