Treść opublikowana przez amaradaar
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
od 1.6-2.2 złociszonków nie funkcjonuje "nav i" a co do kiery Simon to każdy Ci to powie jest meeeega i nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj... ps u Siemiana narazie źródełko nowych wyschło także tylko używawszy
-
B8 TrOOOOp
przynajmniej szansa ze nic nie urwiesz bo co jak jest przyklejone :D
-
B8 TrOOOOp
Ok,to będę się siłował, ciekawe tylko co/kto polegnie pierwszy Zaczepy w tych kratkach mają tendencje do pękania/łamania? Parafrazując, 'w tym modelu nie wymienia się żarówek w halogenach...' a nadkola naprawde nie da sie uchylić ??
-
B8 TrOOOOp
no ale tego się samego nie kupuje Panie....
-
B8 TrOOOOp
które listwy Panie bo to grill jak na moje
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
dzieee tam teraz bedzie stał miesiąc w garażu :D
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
ciekawe kiedy ja wytrze z tymi jego dłońmi od pługa granatem oderwanymi :D :polew: :polew: no dobra i co wartooooo byłooo co nie
-
B8 TrOOOOp
kuwa ja Cie tego to ja też musze tak przekodować :D pacz a ja sie tyle głowiłem jak to zrobić.. ehhh tylko gdzie w vcds kliknąć auto :D
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
może i tak ale czy akurat ten model :D
-
B8 TrOOOOp
no i jak ustawiłes ??
-
Spotkania na drodze
Hehe najlepiej zajedz mi droge napewno zauwaze
-
[B6 AVF] by Edyta
cały czas jestem hehe bo jeszcze uwierze :D ale piękna obrysówka audicy się zrobiła
-
Spotkania na drodze
kuźwa znowu mnie ustrzelił a ja nawet nie wiem gdzieś jechał tylko pytanie czym Ty teraz jezdzisz
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Dokladnie zrobisz raz na cacyva potem tylko dobre paliwo i ogień no koedys sie tezeba nauczyc.. A na przyszlosc rada wszedzie ta sama zasada nie ma nic za darmo a kazdy chce wycisnac jak najwiecej
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Chlopaki, jak czytam tutaj informacje nt. glosnosci po uruchomieniu to chyba jestem na niewlasciwym forum. Poziom glosnosci po uruchomieniu zapamietywany jest z momentu wylaczenia silnika/wyciagniecia kluczyka ze stacyjki i tylko tyle. Tego nie ustawia sie w MMI. To nie Chorus czy Concert II. Jedyne co mozecie zmienic, to poziom podczas aktywnych PDC, podpowiedzi nawigacji, czy TMC, itd, itp. i się zgodzę i nie.. bo nie odpala sie na volume na jakim pozostawiasz.. bo spróbuj kiedyś zostawić na maxie i odpal rano auto to Ci uszy urwie ale też i nie ustawia się na mmi.. ale moze (chyba tak) da się w zielonym menu
-
B8 TrOOOOp
jakie masz mmi ??
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
nie
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337150-blaszki-montazowe-ozdobne-do-zaciskow-320mm-i-345mm-s4-s-line-quattro-promo-100zlkpl/
-
B8 TrOOOOp
kolega Wandej sprzedaje
-
Odszkodowanie za uszczerbek z OC i NNW - jak załatwić?
Taaaa... a czemu na przykład nie moge sam powalczyć i kasę wytargowaną zostawić sobie a nie dać twojej polecanej firmie??
-
B8 TrOOOOp
no coż termostat też się Panie psuje czasem
-
B8 TrOOOOp
no ale nepawno nie 70km wiec termostat do wymiany raczej
-
[B6 AVF] by Edyta
jak będziesz grzeczna
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
+1 Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum będzie jeździć w Niemcowni Gibs bo Ci sie pierwsza literka z przodu pomyliła i zamiast 40000 dałes 60000 to się nie zgłosili pozatym jak Ty nie chcesz za full wypasa wołać tyle co za golasa to co się dziwisz :D