Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
Wg. Mnie to od otwierania dachu w a5[/quote Zgadza się. Jeden do dachu, a drugi jakby do szyb. Może wszystkich naraz? http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/201002/audi-a5-cabriolet-36_1600x0w.jpg no i wszystko jasne tylko po co to dali w rysunku od a4 że mnie zaintrygowali no nic trza w avancie opuszczany dach dorobić :D
-
B8 TrOOOOp
ej chopaki numer 18 i 50 co to takiego jest :D http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-s4-avant-quattro-a4q-eu-2008-8k-8-000-001-86350-centre-console/
-
B8 TrOOOOp
Pytaj Bartka z kruczej w Osielsku ps kowalewo pomorskie ??
-
B8 TrOOOOp
Widze przesiadka odrazu na lifta poszla no to pieknie ale przy twoim zapotrzebowaniu na moc czemu nie 3.0tfsi
-
B8 TrOOOOp
Ja Cie pierdziu Pixjusz Ty żyjeszzz ps. za cholere nie wiedizałem do czego ten kawałem plastiku miał służyć czlowiek uczy się całe życie
-
B8 TrOOOOp
kuwa jak to wyglada ta szpatułka
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
ja wiem ja wiem... najładniejsze :D
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
świci się jak psu....
-
B8 TrOOOOp
ale to licencja jest wraz z pakietem map tak ??
-
B8 TrOOOOp
a reggi nie robi tego ?
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
nooo zajumana Bydgoszcz 3 godziny w korkach.... bo troche lodu ze śniegiem spadło.. dramat...
-
B8 TrOOOOp
eee no całkiem całkiem.. ale ten pasek obok kubków tez podświetliłeś ?? ja bym diody dał pod stoperami trzymajacymi kubek.. chyba ze nie ma tam miejsca bo jakis mechanizm co ?? bo nie pamietam
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
On żyjeeee
-
B8 TrOOOOp
powiedzmy ze cos takiego... http://allegro.pl/kd-2006-bezobslugowa-blokada-zaplonu-2-pastylki-i5896209523.html chodzi o to ze w portfelu lub pod skóra masz pastylke i tadam albo brelok
-
B8 TrOOOOp
lepiej dziure w zderzaku rób i przy okazji pakuj s-line lub lift
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
mawiają że 200km to jest taki max na 3 biegu na sliskim jeszcze wyciaga
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
no wtedy wchodzisz na 200+ i jest petarde w mordkę no zaleznie od stanu ale skoro porobiony to moze bedzie te 160 jak taki przeładwany idzie to moze jest dobrze
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
no i chyba jeszcze chipsa nie byłu prawda ??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
i wszystko jasne bo nie poznawałem kolegi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No nieeee Andrju jakiem cudem jeszcze programu nie zdziełałeś ??
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
polecam jeszcze chromy domalować to co się da :D
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Hehehe cos za cos knuro house czy nie ale za to cena dwa razy niższa
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
pewnie Inwestycjon
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
+1 B6 jest ponadczasowe no tu muszę się zgodzić to już prawie dorosłe auto a nadal d*pę urywa Oj panie grabisz sobie [emoji48][emoji12] hehehe no dobraaa no ten model też jest całkiem całkiem
-
B8 TrOOOOp
no nie po zarówke halogenu tyle zachodu ?? to jednak nadkole jest lepsze a tak z innej beczki przygladam sie teraz zdjeciu w poweikszeniu.. w prawym górnym rogu nie było dziurki do pocięgnij