Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
siemian pewnie ma
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ciekawe to działówki ala silka tempo jak to się nazywa dostępne to w Polsce jest ??
-
B6 DIVISION
z dośwaidczenia pamietam jak centrum wrocław ma za 99 to normalnie w aso po znizkach z 85 wyjdzie, warto zapytac
-
Skradziono RNS-E Warszawa
to tak w skrócie mnie raczej interesuje jakiej masz firmy itd itp.. ??
-
Skradziono RNS-E Warszawa
Roberto... Co to za narzedzie ktore powiadamia po 10-15 sekundach na komorke ??
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Kolego przesympatyczny... nowe hamulce a nowe klocki to ogromna różnica jeśli jej nie widzisz to przepraszam że zawracam głowę. Prosiłem jeszcze o zdjęcia.. też odpiszesz "czy może jeszcze zdjęcie dywanika" czy po prostu jak chcesz sprzedać auto, to jako konkretny uważający się za forumowicza kolega (bo tak powinniśmy się traktować) wrzucisz je do postu ?? jeśli nie to faktycznie zamknij temat i żegnaj.. bo nie dość że nie chcesz ich udostępnić to jeszcze chcesz mając kilka postów wystawić auto do sprzedaży na forum i wcisnąć nam gniota o którym to tak sumiennie płakałeś przez pół roku.. a będąc już teraz uszczypliwym, z ciekawości zapytam, co tym razem drogiego do wymiany skoro jednak sprzedajesz ??
-
Audi Concert i bluetooth (łączy się, ale nic nie słychać)
no to teraz spróbuj inny telefon, pozneij fotel pasazera do góry zagladasz do skrzynki, sprawdz wtyke conectorem.. masz vcds ?? albo inny vag zeby sprawdzic błedy w 77-telephone??
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
poproszę zdjęcia foteli poproszę zdjęcia zawieszenia poproszę zdjęcia bagażnika nowe hamulce czyli.. klocki ?? czy tarcze i klocki??? czy zaciski jarzma tarcze klocki ??
-
B8 TrOOOOp
znaczy masz poliftowy i brak blędów.. ale nie masz wizualizacji ??
-
B8 TrOOOOp
udło sie wykasować blędy znaczy sie :D mów mi więcej
-
B8 TrOOOOp
aaa apropo bo jak sie da klimatron z lifta to jakie byki sa i co nie działa czy wystarczy tylko własnie tego jeża dołożyć i znikają wszystkie błedy ??
-
Audi Concert i bluetooth (łączy się, ale nic nie słychać)
dobra a zaczynajac tak od najprostszej formy jak zaczniesz dzwonic .. zobacz pokrętłem volume czy nie masz wyciszonego BT.. poprostu krec w prawo w trakcei dzwonienia po BT.. nie pamiętam czy to się resetuje co kazde uruchomienie auta i dzwiek wraca na jakieś seryjne ustawienie ale jesli nie to moze ktos kiedyś ściszył i tak zostało
-
B8 TrOOOOp
ale malowali cała felge ?? Ano tak to jest, jak cos potrzeba to nie mozna znaleźć, jak jest zbędne to czlowiek sobie zęby o to wybije. today is the day of your lucky day znalazłem ale lakiernikowi powiedz niech nie wali w uja.. nie mogł ich zgubić one kuwa siedzą tak sztywno że ciężko je siłą zdjąć a jak mogły same spaść..
-
B8 TrOOOOp
Ehhhh cos czuje ze za pozno Ci to lakiernik zgubil bo chyba poszla do smieci ale poszukam dzis
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
Między Czasie wpadł też Mały Zestaw Kosmetyków:) Uuu a co to za zestawik maguaiersa mozesz opisac kazdy fant i jak zestaw sie zowie albo podac link
-
B8 TrOOOOp
no ja mam tylko zdrapany lakier 4mm szrama na długość około 4-5 cm.. kurcze no właśnie tylko ze s5 maja lakier jakis inny no i własnie potrzeba mi naprawde dobrego zakładu http://allegro.pl/felgi-audi-a5-s5-a7-s7-a8-s8-q5-sq5-8t0-8-5x19et32-i5663532335.html no wodzisz chyba całkiem profi ta firma ?? ps jakie koszta Cie wyszły ??
-
B8 TrOOOOp
Panowie i Panie czy da się czy jest możliwe i gdzie są najlepsi. pacjent felga s5, niestety przez wspaniałego kierowce matiza który bał się że nie zmieści mu się naczepa na łuku zmuszony byłem uciekać na resztki drogi parkingowej carrefour i zadrasnąć rant.. ponieważ zbliża się lato chciałbym najchętniej zrobić naprawę rantu ale czy to się da ??
-
B8 TrOOOOp
noo są allegrowicze co po 120zł wystawiają używki od s4 a motorpol widzi to tak: 8K1819447B01C NAKŁADKA netto 71.80 brutto 88.31
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Beeerzydal
-
B8 TrOOOOp
pozłacanych akurat nie mieli
-
B8 TrOOOOp
eee no majątek Panie 86zł jest w cenniku więc po rabarberze będzie 70 zł jak tak pat Taaaa no chyba wariat jakiś jak tak patrze na jego poczynania to istny wariat :D ale cenne są niektóre jego poczynania
-
B8 TrOOOOp
w b6 dokładałem ekstra obudowy to co tu nie moge :D no mnie się taka podoba lepiej a znam takiego jednego co se diody dokłada na lewo i prawo i kto mu zabroni
-
B8 TrOOOOp
Ooo to to klapke od porshe juz mam a teraz jedno piekne podszybie chce A cooo
-
B8 TrOOOOp
No to pikka bello
-
B8 TrOOOOp
chłopaki rozumiem że generalnie jak się ma taka osłone dzielona na 3 sztuki to sobie mogę taką zamówić bez problemu i podejdzie ?? 8K1819447B