Treść opublikowana przez amaradaar
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Okolice Gdańska jesli dobrze pamietam Januszeeek zakladaj i dawaj znac jak bedzie gotowe wpadne obczaic
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
12v kup od b6 jesli nie masz wiercisz dwie dziurki i masz
-
B8 TrOOOOp
a może antena dab.... hamulce są moim zdaniem 314 i 320 ale mogę się mylić
-
B8 TrOOOOp
klimatyzacje 3 strefy mmi 3g+ (którego i tak nie bedziesz miał w przedlifcie) Q nie dokładałem więc nie wiem ... a tak to reszta raczej pikuś
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hehe maniak widac ze na szybko bo nawet drzwi pasagera nie zamkniete
-
B8 TrOOOOp
chłopaki chciałbym kupić dobre opony ale w sensie z takiego portalu który na pewno nie ma trzeciego gatunku i dlatego super ceny: chciałbym np z tego portalu kupić: http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=7/bridgestone,continental,michelin,yokohama,falken,hankook,vredestein/r=1/245-40-r19 czy jest jakiś inny który polecacie bo zawsze opony maja pierwszy gatunek
-
B8 TrOOOOp
hehe jak za darmo
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
uuuuu no Panie no to gratulejszyns :D piękna i zacna ale dach jak na moje czarna folia
-
A4 Allroada B8 3.0TDI M/T by Paolo
Na budowe od czasu do czasu ?? Projektujesz czy developerujesz A6 C7 bez dwoch zdań jak tylko kasa sie zgadza to bez zastanowienia jest boooska
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Berzydaaal No co za okropieństwo ten most Pozdro pozdro troche pomarzl to pewnie teraz srilanka
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
eee jednak będzie piwo będzie Tadei na seryjnym programie tak maja 2500 lunch control a tak serio zabezpieczyli zyebawsze sprzegło
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
A to nie jest tylni oklejony przy wlocie do bagaznika przezroczysta folia ??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
a to dzie on uciekł bo się nawet kiedyś zastanawiałem.. nie BMWE czasem ??
-
B8 TrOOOOp
poka jak to wygląda ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
jo jo a od Was ilu jest aż Ty i Arturo nie no ale prawda że u nas jest Przemcio i w sumie to by było tyle
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
No dobra Simon co Cie obchodiz żę babka w Alianz ubezpieczone leć do swojego ubezpieczyciela niech Ci wycenia
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
a no widzisz to zależy gdzieś ubezpieczon ja za golfa 2000 rok zderzak tył lampa i wneka na koło wgnieciona bo wpił sie pod podwozie dostałem 3900 aż nie smiałem się odwoływać więc na moje tutaj koło 6 koła powinno wyjść a to już w zasadzie jest lift.. jak samemu rece nie kalasz Simon to z robocizna pewnie ze 9k wyjdzie bo beda chcieli przyciąć na częściach chyba że sam pokupujesz a w aso lifta przód to raczej nie zrobią chyba że dogadasz się na tyłach serwisu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ja bo wszystkie tylko Tesco Bydgoszcz i Tesco Bydgoszcz a w Piernikowni to już nic a pozatym jak raz Cie męczyłem to "akurat" nie mogłeś ...
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Jak ja czekam na taki zloty strzal Rob lifta Panie co oni Ci moga tam w mmi mieszac nawet pod kompa nie powinni podlaczac skoro poduchy na miejscu i zadna elektronika nie padla A lampa czemu do wymiany ?? Z tele posze moge czegos nie widziec
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehehe to ja zapraszam na spota do piernikow
-
Audi Concert i bluetooth (łączy się, ale nic nie słychać)
No to dokladnie jak ja z cullmana i wlasnie tam najczesciej mialem problem z wtyka
-
Audi Concert i bluetooth (łączy się, ale nic nie słychać)
pewnie BT już nadwyrężony podmień na inny i sprawdz.. a to moze tak po chłopsku sprawdź.. piny dające dzwiek.. wez jakikolwiek działajacy głosnik.. i podłącz bezpośrednio.. nie wiem co prawda jak tam śmiga komunikacja bo nie pamiętam już.. a ja podłaczałem się pod kable telefonu bedącego w podłokietniuku wiec trochę inaczej ale walcz Pan walcz
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
okey dzięki moze sie przydac
-
B8 TrOOOOp
Lewarka ?? Wyjmujesz ramke mieszek i Szarpiesz do gory mocno siedzi