Treść opublikowana przez amaradaar
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
ej dajcie screeny jak w tym free strudio to robic.. zrobiłem dzis mpeg2 i niestety nie działa mi na 3g+ z sd karty .. dałem converter mp4 na dole mpeg2 i konwertuj i kicha.. co robie zle...
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Noooo dzięku już pobrane wieczorkiem się pobawię
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Kuba curna gadaj skad teledyski bierzesz... bo ja jak pobiore z YT to najcześciej sa w mp4 i nie działają..
-
B8 TrOOOOp
A jaka to filozofia wyjąć i sprawdzić? CR 2032 z tego co kojarzę. [edit] @Kooga mnie ubiegł a kto mówił że filozofia tylko po co forum w takim razie jaka to filozofia dołożyć klimatyzacje 3 strefową :P albo MMI 3g+ Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/ hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać Haha Siedzi CR2032, wymieniasz i smiga, zadna filozofia Dzięki Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/ hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać no to do kluczyka instrukcji nie znalazlem a ja znalazłem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283770-wymiana-baterii-w-kluczyku/
-
B8 TrOOOOp
Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/ hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać
-
B8 TrOOOOp
Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
No tak Czest ale to jest inna podstopnica do b6 taki podobny zestaw kupiłem w aso za 420...
-
B8 TrOOOOp
Hehe no nie ale ja np w sobote wymienialem filtr kabiny zawsze slyszalem ze jest za schowiek wiec beng beng zdjalem schowek kuźwa gdzie ten filtr i dopiero wtedy internet filmik iii o zesz kur.. po co ja zdejmowalem schowek
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
a to pewnie w nibylandii
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
no jak wsadził do środka to się zmieściła ale nakładki powinny być na czyli 55.. ale ja mam 1,9 robiłem to dawno dawno...
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
miałem przyjemnośc ostatnio V10 5.2L powiem Ci że jest kosa no rotorki są zajebiaszcze
-
B8 TrOOOOp
hehe no o tvnie nie pomyslałem ale lepszy zasieg będzie u ojca tadeusza R :polew: :polew: :polew: :polew:
-
B8 TrOOOOp
hmmmm :D czyli jakby sie uprzeć to można by ją do rejestratora podpiąć...
-
B8 TrOOOOp
to ja mozna tak normalnie włączyc ?
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
W sumie to stosunkowo mało wyszła mnie ta przyjemność Co do najlepszego MOD-a to coś mu się nie śpieszy, ale dzięki Przy przejściu z 2G na 3G tak, bo musisz cała instalację wymienić, światłowody, tuner itd... jak masz przynajmniej 3G Low, to 20 min roboty aaa taki cwaniak dlatego sam zrobił no u mnie cały dzień dłubania to był ile masz byków po założeniu ?? i jesli można to jakie ??
-
B8 TrOOOOp
jaką przednią tą od lusterka HBA ??
-
Wibracje w kabinie przy wyższych prędkościach
a przy np 160 przestaje bic ??
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
dla wszelkiej pewności jednak, Jedruś dla Ciebie prędkośc max w terenie zabudowanym do nie utracenia prawa jazdy to 80km/h
-
Wibracje w kabinie przy wyższych prędkościach
przód czy tył? felgi? zawiecha ? piasta? przy chamowaniu ze 140 nie ma bicia-dźwięku ? tarcze...
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
jesssst pięknaaa ehhh kuwa felgi felgi mi Arek mówi że na 21kwietnia ma czas dopiero żebym ja wcześniej do ciebie napisal juz by były jak należy ehhh
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
no tak ale Panel liftowy to tak chyba nie do końca ogarnia prawda ??
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
któż moncił ??
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
a no nie bedzie nie bedzie Panie tak z rok
-
B8 TrOOOOp
z tego co wiem to nie..
-
Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
No to było więcej jak pewne że TY masz racje dlatego zaczęło mnie to nurtować i sprawdziłem mistrz światła może być tylko jeden