Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. ej dajcie screeny jak w tym free strudio to robic.. zrobiłem dzis mpeg2 i niestety nie działa mi na 3g+ z sd karty .. dałem converter mp4 na dole mpeg2 i konwertuj i kicha.. co robie zle...
  2. Noooo dzięku już pobrane wieczorkiem się pobawię
  3. Kuba curna gadaj skad teledyski bierzesz... bo ja jak pobiore z YT to najcześciej sa w mp4 i nie działają..
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaka to filozofia wyjąć i sprawdzić? CR 2032 z tego co kojarzę. [edit] @Kooga mnie ubiegł a kto mówił że filozofia tylko po co forum w takim razie jaka to filozofia dołożyć klimatyzacje 3 strefową :P albo MMI 3g+ Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/ hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać Haha Siedzi CR2032, wymieniasz i smiga, zadna filozofia Dzięki Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/ hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać no to do kluczyka instrukcji nie znalazlem a ja znalazłem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283770-wymiana-baterii-w-kluczyku/
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przerabiałem to w tamtym tygodniu;) tutaj masz instrukcje;) http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/ hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??
  7. No tak Czest ale to jest inna podstopnica do b6 taki podobny zestaw kupiłem w aso za 420...
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe no nie ale ja np w sobote wymienialem filtr kabiny zawsze slyszalem ze jest za schowiek wiec beng beng zdjalem schowek kuźwa gdzie ten filtr i dopiero wtedy internet filmik iii o zesz kur.. po co ja zdejmowalem schowek
  9. a to pewnie w nibylandii
  10. no jak wsadził do środka to się zmieściła ale nakładki powinny być na czyli 55.. ale ja mam 1,9 robiłem to dawno dawno...
  11. miałem przyjemnośc ostatnio V10 5.2L powiem Ci że jest kosa no rotorki są zajebiaszcze
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe no o tvnie nie pomyslałem ale lepszy zasieg będzie u ojca tadeusza R :polew: :polew: :polew: :polew:
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hmmmm :D czyli jakby sie uprzeć to można by ją do rejestratora podpiąć...
  14. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to ja mozna tak normalnie włączyc ?
  15. W sumie to stosunkowo mało wyszła mnie ta przyjemność Co do najlepszego MOD-a to coś mu się nie śpieszy, ale dzięki Przy przejściu z 2G na 3G tak, bo musisz cała instalację wymienić, światłowody, tuner itd... jak masz przynajmniej 3G Low, to 20 min roboty aaa taki cwaniak dlatego sam zrobił no u mnie cały dzień dłubania to był ile masz byków po założeniu ?? i jesli można to jakie ??
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaką przednią tą od lusterka HBA ??
  17. a przy np 160 przestaje bic ??
  18. dla wszelkiej pewności jednak, Jedruś dla Ciebie prędkośc max w terenie zabudowanym do nie utracenia prawa jazdy to 80km/h
  19. przód czy tył? felgi? zawiecha ? piasta? przy chamowaniu ze 140 nie ma bicia-dźwięku ? tarcze...
  20. jesssst pięknaaa ehhh kuwa felgi felgi mi Arek mówi że na 21kwietnia ma czas dopiero żebym ja wcześniej do ciebie napisal juz by były jak należy ehhh
  21. no tak ale Panel liftowy to tak chyba nie do końca ogarnia prawda ??
  22. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co wiem to nie..
  23. No to było więcej jak pewne że TY masz racje dlatego zaczęło mnie to nurtować i sprawdziłem mistrz światła może być tylko jeden

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.