Treść opublikowana przez amaradaar
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ehhh taka szkoda a moglbyc polift Kaju tylko Ty nie grzesz i pamietaj element dziurawy jest elementem do wymiany
-
B8 TrOOOOp
Mam chyba komplet w piwnicy ;-) Nie chciał byś mi wysłać ? zapraszam do mnie podmienimy zobaczymy
-
B8 TrOOOOp
Dołączam do prośby kolegi bo też mi tylko to zostało do pełnego QQ1 Zapytajcie kolege AndyI moze on
-
B8 TrOOOOp
KrisSierraFan mowił i jeszcze jeden kolega, że nie trzaba ja tam kupiłem i wydaje mi się żę jakąś tam różnicę widziałem, Bodas proszę zrób ze dwie fotki poliftowego a ja porówanm je z przedliftowym i sie rozwikła raz na zawsze
-
Wakacje w Chorwacji
Nad jeziora jedź z samego rana, naprawdę rano. Inaczej będziesz się tylko złościł i przepychał pomiędzy stadami skośnookich. Jak pojedziesz rano to nie ma problemu z parkingiem, wszystko jest oznakowane. Parkuje się miedzy drzewami i oczywiście trzeba zapłacić. Na ktora byc tam godzine ? 9 ? Czy jak bede na 10 to jeszcze bedzie ok ? I jak najlepiej jechac z Makarskiej ? Autostrada czy boczne drogi bo tez szybko bedzie ? nie bedzie szybko czesc jedziesz A1 a część zwykłymi uważaj na fotoradaren bez ostrzeżeń i szare jak d*pa jeża
-
Wakacje w Chorwacji
Ida ida i juz od kilku lat sie mowi ze bedzie jeszcze drozej.. Niestety, dlatego ja tam w tym roku 10 kg karkowki mialem w Lodowce reszta w Lidlu w miare cenowo okey procz napojow jeszcze
-
Wakacje w Chorwacji
Przeca w banki zawsze dupnie wychodzi zakup czegokolwiek, kup normalnie w kantorze samo euro jakbmowilismy dwie strony temu moze trzy napewno wyjdzie najlepiej
-
B8 TrOOOOp
no a czemu masz nie dać rady ?? dasz rade
-
Wakacje w Chorwacji
Gdzie jest opcja holowania do 1500km? W PZU? Musisz mieć tam też OC czy można wykupić sam assistance w takiej opcji? Tak w PZU ale tak chlopaki maja racje 1000 nie 1500 Gupek pomylilo mi sie bo caly dystans mialem 1500 ale nie wiem chyba nie mozna samego assitance... :/
-
Wakacje w Chorwacji
Nie ma co sie oszukiwac... NFZ dziala za granica tak samo jak w Polsce czyli dupowato... Nie ma tu niestety opcji i oszczedzanie moze sie srogo odbic.. Z takich fajniejszych rzeczy np w PZU przy wypadku dziecka.. Oplacaja pelen pobyt za jednego rodzica na caly okres bycia z nim w szpitalu.. Ktory NFZ to pokryje ?? A koszt jest moim zdaniem przy takim wypadzie wrecz darmowy... Jeden dzien rzedu 4 zl za glowe... Ja tam na wszelki wypadek dokupuje jeszcze assistance i mam 1500km holowania za darmo i wpada mi do Polski a jak wpadnie do Polski to gdzie mu nie pokaze na mapie tam ma mnie zawiesc Nie ma co oszczedzac na pierdolach a pozniej plakac i pluc sibie w brode placac za lawete 2500 zl lub mechanika... A o kosztach transportu medycznego rzedu kikanascie czy dziesiat tys zloty juz nie wspominając... Tak kolego i polecam ale polecam tez uwaznie wypatrywac fotoradary w austri zaraz jak zjedziesz na mureck jest jeden radze sobie wygooglowac jak on wyglada bo tam ostrzezen o raddarach nie ma a to stojacy smietnik prawie ze lub szafa elektryczna przydrozna pozniej sa jeszcze ze 2 chyba ... Wiec troche zalowalem jak sie zdecydowalem na omijanie bo nie wiem czy bedzie widokowka, ale za to z powrotem jak juz znalem droge caly ten przejazd fakt ze w srodku nocy zajal mi cos kolo godzinki i nastepnym razem napewno tez omine no chyba ze austryjacy od swojej strony zrobia naprawde juz strikte autostrada w autostrade to wowczas sie nie bedzie oplacac czasowo juz bardzo ale kasowo jak najbardziej zawsze to jeden obiad gratis
-
B8 TrOOOOp
No trza przyznac ze strefy to sie koga jedynie nazywac ale najwazniejsze ze jest nawiew z tylu i szacun na dzielni gwarantowany
-
B8 AVANT CAGA by r102
Zesz w mordke sliniak nie nadanrza odbierac
-
B8 AVANT CAGA by r102
Ja Cie jego ten Cie pente w morde jerza jerzozwierza jak dla mnie ogien prze piekneeee
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Farciara
-
Wakacje w Chorwacji
oj spadófffa Austriacy – naród pochodzenia germańskiego, zamieszkujący głównie Austrię oraz włoski region Trydent-Tyrol Południowy. Ich językiem ojczystym jest język niemiecki – na terenie Austrii występuje kilka dialektów języka niemieckiego, a w powszechnym użyciu jest odrębny wariant tego języka (język niemiecki w Austrii). to tak na usprawiedliwienie wiedziałem że jest austryjacki a tak szczerze że do niemieckiego podobny jest to wiedizałem ale że strikte niemiecki to już nie... choć jak widać są jakieś subtelne różnice
-
Wakacje w Chorwacji
hehe baaa bo nie na darmo tam sa ograniczenia na deszcz i śnieg ale teraz chyba jest tam dodatkowo odcinkowy.. nie znam austryjackiego ale obrazki dały mi do myślenia i moim zdaniem tam jest
-
Wakacje w Chorwacji
mówisz o tym pomiarze odcinkowym ??
-
B8 made by me. Lift Sline 20" RS daszek
No fakt tam by sie jakis elastyczny przydal material opalarka trza go bylo opalarka
-
B8 made by me. Lift Sline 20" RS daszek
A jak go meczylem o spiler rs4 to nie ma nie ma a sam zamontowal Aa widzisz jednak przydalby sie fachowiec od tapicerki albo ze dwie pary rak
-
B8 made by me. Lift Sline 20" RS daszek
No wlasnie daj fotki jak ten sifit wyszedl
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Przyczajony tygrys ukryty competition
-
B8 TrOOOOp
Hmmm mnie wychodzi ze bez literki to zwyklak a z literka A to lift...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
powiem więcej nawet ori w ASO nie mają podpowiedzi do Klimy
- B8 TrOOOOp
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no właśnie miałem pisać że teraz już powinieneś być wyczulony