Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. Ehhh taka szkoda a moglbyc polift Kaju tylko Ty nie grzesz i pamietaj element dziurawy jest elementem do wymiany
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam chyba komplet w piwnicy ;-) Nie chciał byś mi wysłać ? zapraszam do mnie podmienimy zobaczymy
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dołączam do prośby kolegi bo też mi tylko to zostało do pełnego QQ1 Zapytajcie kolege AndyI moze on
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    KrisSierraFan mowił i jeszcze jeden kolega, że nie trzaba ja tam kupiłem i wydaje mi się żę jakąś tam różnicę widziałem, Bodas proszę zrób ze dwie fotki poliftowego a ja porówanm je z przedliftowym i sie rozwikła raz na zawsze
  5. Nad jeziora jedź z samego rana, naprawdę rano. Inaczej będziesz się tylko złościł i przepychał pomiędzy stadami skośnookich. Jak pojedziesz rano to nie ma problemu z parkingiem, wszystko jest oznakowane. Parkuje się miedzy drzewami i oczywiście trzeba zapłacić. Na ktora byc tam godzine ? 9 ? Czy jak bede na 10 to jeszcze bedzie ok ? I jak najlepiej jechac z Makarskiej ? Autostrada czy boczne drogi bo tez szybko bedzie ? nie bedzie szybko czesc jedziesz A1 a część zwykłymi uważaj na fotoradaren bez ostrzeżeń i szare jak d*pa jeża
  6. Ida ida i juz od kilku lat sie mowi ze bedzie jeszcze drozej.. Niestety, dlatego ja tam w tym roku 10 kg karkowki mialem w Lodowce reszta w Lidlu w miare cenowo okey procz napojow jeszcze
  7. Przeca w banki zawsze dupnie wychodzi zakup czegokolwiek, kup normalnie w kantorze samo euro jakbmowilismy dwie strony temu moze trzy napewno wyjdzie najlepiej
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no a czemu masz nie dać rady ?? dasz rade
  9. Gdzie jest opcja holowania do 1500km? W PZU? Musisz mieć tam też OC czy można wykupić sam assistance w takiej opcji? Tak w PZU ale tak chlopaki maja racje 1000 nie 1500 Gupek pomylilo mi sie bo caly dystans mialem 1500 ale nie wiem chyba nie mozna samego assitance... :/
  10. Nie ma co sie oszukiwac... NFZ dziala za granica tak samo jak w Polsce czyli dupowato... Nie ma tu niestety opcji i oszczedzanie moze sie srogo odbic.. Z takich fajniejszych rzeczy np w PZU przy wypadku dziecka.. Oplacaja pelen pobyt za jednego rodzica na caly okres bycia z nim w szpitalu.. Ktory NFZ to pokryje ?? A koszt jest moim zdaniem przy takim wypadzie wrecz darmowy... Jeden dzien rzedu 4 zl za glowe... Ja tam na wszelki wypadek dokupuje jeszcze assistance i mam 1500km holowania za darmo i wpada mi do Polski a jak wpadnie do Polski to gdzie mu nie pokaze na mapie tam ma mnie zawiesc Nie ma co oszczedzac na pierdolach a pozniej plakac i pluc sibie w brode placac za lawete 2500 zl lub mechanika... A o kosztach transportu medycznego rzedu kikanascie czy dziesiat tys zloty juz nie wspominając... Tak kolego i polecam ale polecam tez uwaznie wypatrywac fotoradary w austri zaraz jak zjedziesz na mureck jest jeden radze sobie wygooglowac jak on wyglada bo tam ostrzezen o raddarach nie ma a to stojacy smietnik prawie ze lub szafa elektryczna przydrozna pozniej sa jeszcze ze 2 chyba ... Wiec troche zalowalem jak sie zdecydowalem na omijanie bo nie wiem czy bedzie widokowka, ale za to z powrotem jak juz znalem droge caly ten przejazd fakt ze w srodku nocy zajal mi cos kolo godzinki i nastepnym razem napewno tez omine no chyba ze austryjacy od swojej strony zrobia naprawde juz strikte autostrada w autostrade to wowczas sie nie bedzie oplacac czasowo juz bardzo ale kasowo jak najbardziej zawsze to jeden obiad gratis
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No trza przyznac ze strefy to sie koga jedynie nazywac ale najwazniejsze ze jest nawiew z tylu i szacun na dzielni gwarantowany
  12. Zesz w mordke sliniak nie nadanrza odbierac
  13. Ja Cie jego ten Cie pente w morde jerza jerzozwierza jak dla mnie ogien prze piekneeee
  14. oj spadófffa Austriacy – naród pochodzenia germańskiego, zamieszkujący głównie Austrię oraz włoski region Trydent-Tyrol Południowy. Ich językiem ojczystym jest język niemiecki – na terenie Austrii występuje kilka dialektów języka niemieckiego, a w powszechnym użyciu jest odrębny wariant tego języka (język niemiecki w Austrii). to tak na usprawiedliwienie wiedziałem że jest austryjacki a tak szczerze że do niemieckiego podobny jest to wiedizałem ale że strikte niemiecki to już nie... choć jak widać są jakieś subtelne różnice
  15. hehe baaa bo nie na darmo tam sa ograniczenia na deszcz i śnieg ale teraz chyba jest tam dodatkowo odcinkowy.. nie znam austryjackiego ale obrazki dały mi do myślenia i moim zdaniem tam jest
  16. mówisz o tym pomiarze odcinkowym ??
  17. No fakt tam by sie jakis elastyczny przydal material opalarka trza go bylo opalarka
  18. A jak go meczylem o spiler rs4 to nie ma nie ma a sam zamontowal Aa widzisz jednak przydalby sie fachowiec od tapicerki albo ze dwie pary rak
  19. No wlasnie daj fotki jak ten sifit wyszedl
  20. Przyczajony tygrys ukryty competition
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmmm mnie wychodzi ze bez literki to zwyklak a z literka A to lift...
  22. powiem więcej nawet ori w ASO nie mają podpowiedzi do Klimy
  23. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    235/45
  24. no właśnie miałem pisać że teraz już powinieneś być wyczulony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.