Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. I jak tam Panie znalazłeś lampke
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ehhh no 200 idzie dużo lepiej ale jak mass multi to podpytaj moze np Bart-S Bartka co on o tym mysli
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok tam bedzie pretekst na jakas nowoczesniejsza skrzynke
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe tak jak wszytkie mody na tym forum jest sens :D ale nie pytaj czasem o to samo pań z kółka rolniczego
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Hehe to nie smalec to olej kokosowy najzdrowszy
  6. Tak kabel idzie razem z wiazka gniazda diagnostycznego.. Ale to co tak nagle Ci znikla moze zaizolowana przypadkiem
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki. Sprawdze To jak sprawdzić??? [emoji10] Podnieś maskę i sprawdź po numerze na lampie.Po numerze odczytam w etka? arek bo do zimy nie roztrybimy zrób fotki nalepek na lampach i wrzuc tu i zaraz CI powiemy Fotka nalepki z lewego ksenona. Skretny czy nie? Nie no śliczna tylko mnie już padło całkiem na wzrok bo ni ujaaa nie widzu http://etka.cc/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2014/drive_standart/736/hg_ug/941/subcategory/941010/part_id/708034/lang/o#sec_1 http://etka.cc/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2014/drive_standart/736/hg_ug/941/subcategory/941005/part_id/700956/lang/o
  8. noo Stary z makarskiej masz jeden znak dubrovnik.. i jak sie uprzesz to mozesz cegłe na gazie połozyć i do dobrovnika dojedziesz.. wiec navi mozesz smiało zostawić w domu, ale jak już narzekasz na ceny to jak zapłacisz w dubrovniku 40kun za godzine parkingu to CI dopiero czapka spadnie ale są też tańsze parkingi 20kun dalej lub nawet za free ale to już mordęga choć niby jest gdzieś ulica gdzie za darmo się parkuje ja jej nie znalazłem
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nikt, nic? Wszyscy którzy przerabiali na dwie strony mieli wydechy z B8 3.0? no ja zakładałem od 3.0 tdi jedyna róznica to od allroad'a...
  10. no na moje z gliwic do ostrawy jest płatna druga juz nei bo to ekspresowa... dlaczego odcinek od naszej granicy do ostrawy autostradowy miałby nie być płatny.. skoro autostrady mają płatne.. a dwa skoro Czesi przed sama granicą na powrocie stoja we 4,5 z lornetkami to na co łoni tak tam patrza
  11. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki. Sprawdze To jak sprawdzić??? [emoji10] Podnieś maskę i sprawdź po numerze na lampie.Po numerze odczytam w etka? arek bo do zimy nie roztrybimy zrób fotki nalepek na lampach i wrzuc tu i zaraz CI powiemy
  12. Hehehe tez mialem pisac ze rwczej nie ma sensu no ale z drugiej strony sam tez zawsze pucuje
  13. Tak Panie i jakies 5km po zjezdzie masz pierwszy fotoradar dosc zdradliwy bo jest odwolanie ograniczenia 80 i czlowiek mysli no to lece a le po lewej jest nazwa miejscowosci na bialej blasze i to juz jest zabudowany takze spokojnie powolutku a ogolnie na tej trasie kilka jest takze uwazaj
  14. Juz wiem dlaczego tak dlugo sie wykańcza
  15. Dobra dobra sasiedzi to zawiadomic policje powinni ze budowy okrada
  16. No wlasnie i caly czas tylko lezy kuffa
  17. ą ę żesz w mordę petardę przeslicznie i czarny grill ahhh ehhhh ohhh
  18. Piękny wynik Andrju jest czego zazdraszczać
  19. O zesz co za parch chcial Ci dac 15 tys za to cacko handlarzyna jakis i liczyl ze sie potargujesz do 18 buehehehe
  20. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki Janusz
  21. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panoowie pomocy potrzebuje schemat do podlaczenia wzmacniacza radia DAB+ do szyby prawej trzy pinowa kostka banalny schemacik ale kurde bez tego nie wiem jak podlaczyc
  22. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jakie ryzyko za sam fakt ze koles przy felgach za 6tys złoty pisze + dekle 100zł to bym nawet kur..de jednej flegi nie kupił ....
  23. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jakby ktoś się zastanawiał to niech już się nie zastanawia tylko zamawia http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368681-klimatrinik-3-zone-polift-rarytas-pasuje-do-przedlifta/ nic nie trza przerabiac podłaczyłem zdjąłem CP w ASO i heja gra i buczy piękna robota banan do dziś nie schodzi mi z ust
  24. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    hehehe beeerzydallll a co to za najlepka się przyczepiła na wietrze do góry szyby ?? folksfaggena ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.