Treść opublikowana przez amaradaar
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
I jak tam Panie znalazłeś lampke
-
B8 TrOOOOp
ehhh no 200 idzie dużo lepiej ale jak mass multi to podpytaj moze np Bart-S Bartka co on o tym mysli
-
B8 TrOOOOp
Ok tam bedzie pretekst na jakas nowoczesniejsza skrzynke
-
B8 TrOOOOp
hehe tak jak wszytkie mody na tym forum jest sens :D ale nie pytaj czasem o to samo pań z kółka rolniczego
-
[B6 AVF] by Edyta
Hehe to nie smalec to olej kokosowy najzdrowszy
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Tak kabel idzie razem z wiazka gniazda diagnostycznego.. Ale to co tak nagle Ci znikla moze zaizolowana przypadkiem
-
B8 TrOOOOp
Dzieki. Sprawdze To jak sprawdzić??? [emoji10] Podnieś maskę i sprawdź po numerze na lampie.Po numerze odczytam w etka? arek bo do zimy nie roztrybimy zrób fotki nalepek na lampach i wrzuc tu i zaraz CI powiemy Fotka nalepki z lewego ksenona. Skretny czy nie? Nie no śliczna tylko mnie już padło całkiem na wzrok bo ni ujaaa nie widzu http://etka.cc/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2014/drive_standart/736/hg_ug/941/subcategory/941010/part_id/708034/lang/o#sec_1 http://etka.cc/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2014/drive_standart/736/hg_ug/941/subcategory/941005/part_id/700956/lang/o
-
Wakacje w Chorwacji
noo Stary z makarskiej masz jeden znak dubrovnik.. i jak sie uprzesz to mozesz cegłe na gazie połozyć i do dobrovnika dojedziesz.. wiec navi mozesz smiało zostawić w domu, ale jak już narzekasz na ceny to jak zapłacisz w dubrovniku 40kun za godzine parkingu to CI dopiero czapka spadnie ale są też tańsze parkingi 20kun dalej lub nawet za free ale to już mordęga choć niby jest gdzieś ulica gdzie za darmo się parkuje ja jej nie znalazłem
-
B8 TrOOOOp
Nikt, nic? Wszyscy którzy przerabiali na dwie strony mieli wydechy z B8 3.0? no ja zakładałem od 3.0 tdi jedyna róznica to od allroad'a...
-
Wakacje w Chorwacji
no na moje z gliwic do ostrawy jest płatna druga juz nei bo to ekspresowa... dlaczego odcinek od naszej granicy do ostrawy autostradowy miałby nie być płatny.. skoro autostrady mają płatne.. a dwa skoro Czesi przed sama granicą na powrocie stoja we 4,5 z lornetkami to na co łoni tak tam patrza
-
B8 TrOOOOp
Dzieki. Sprawdze To jak sprawdzić??? [emoji10] Podnieś maskę i sprawdź po numerze na lampie.Po numerze odczytam w etka? arek bo do zimy nie roztrybimy zrób fotki nalepek na lampach i wrzuc tu i zaraz CI powiemy
-
Wakacje w Chorwacji
Hehehe tez mialem pisac ze rwczej nie ma sensu no ale z drugiej strony sam tez zawsze pucuje
-
Wakacje w Chorwacji
Tak Panie i jakies 5km po zjezdzie masz pierwszy fotoradar dosc zdradliwy bo jest odwolanie ograniczenia 80 i czlowiek mysli no to lece a le po lewej jest nazwa miejscowosci na bialej blasze i to juz jest zabudowany takze spokojnie powolutku a ogolnie na tej trasie kilka jest takze uwazaj
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Juz wiem dlaczego tak dlugo sie wykańcza
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Dobra dobra sasiedzi to zawiadomic policje powinni ze budowy okrada
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
No wlasnie i caly czas tylko lezy kuffa
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
ą ę żesz w mordę petardę przeslicznie i czarny grill ahhh ehhhh ohhh
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Piękny wynik Andrju jest czego zazdraszczać
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
O zesz co za parch chcial Ci dac 15 tys za to cacko handlarzyna jakis i liczyl ze sie potargujesz do 18 buehehehe
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panoowie pomocy potrzebuje schemat do podlaczenia wzmacniacza radia DAB+ do szyby prawej trzy pinowa kostka banalny schemacik ale kurde bez tego nie wiem jak podlaczyc
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
także polecam
-
B8 TrOOOOp
jakie ryzyko za sam fakt ze koles przy felgach za 6tys złoty pisze + dekle 100zł to bym nawet kur..de jednej flegi nie kupił ....
-
B8 TrOOOOp
jakby ktoś się zastanawiał to niech już się nie zastanawia tylko zamawia http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368681-klimatrinik-3-zone-polift-rarytas-pasuje-do-przedlifta/ nic nie trza przerabiac podłaczyłem zdjąłem CP w ASO i heja gra i buczy piękna robota banan do dziś nie schodzi mi z ust
-
[B6 AVF] by Edyta
hehehe beeerzydallll a co to za najlepka się przyczepiła na wietrze do góry szyby ?? folksfaggena ??