Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    noo nie jagodziara po lesie w takie zimno lataaaa nooo
  2. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki za info ale sypiących błędem to mi nie trza
  3. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi chodzi o swiatla cofania
  4. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aaa wlasnie a domokrążdzco jakie zakladales ledy bo pamietam ze chyba nawet je na handel dawales tak ?? Jak siweca?? Dalej wszystko smiga jak nalezy ?? Ii czy nie walily bledem ??
  5. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No nie
  6. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Baaa każdy wie jak wygląda kompletny full s-line ale nie o to mi chodzi..
  7. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nom raczej ze do zwyklaka nie kupisz kiery s-line ale właśnie jeśli chodzi o sufit to słyszałem że była opcja wybrania jasnego...
  8. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    taaak ale w b8 to już chyba nie ma szans dojść co było z fabryki a co dokładane bo dowolność konfigurowania pod własne widzi mi się była ogromna... najlepiej poprostu zobacz na wlepkę w bagażniku i tam, jeśli wyszło jako s-line z fabryki. będzie widać po kodzie na wlepce ...
  9. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kazdy robi jak chce ale to rownie dobrze profilaktycznie moze lepiej silnik nowy kupic albo profilaktycznie jak zimowki maja 3 lata i 6mm bieznika to lepiej wymienic ja tam wychodze z zasady zeby cos co dziala poprawnie nie ruszac bo zaraz za tym sypnie sie kilka rzeczy jak sie ruszy
  10. Noo robia meega robote ja po 2 mmiesiacach nadal mam banana na gebie
  11. no do diaska jak to tyle kosztuje to chyba ma jakiś support ??
  12. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ehhh no musiałbym sprawdzić bo nie pamiętam.. a Ty nie masz wlepki ?? ukradli :D
  13. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    taaa ja tam zawsze równo pompuje ale to zależy jak kto lubi
  14. No to niestety problemy ze sprzetem jaki masz, mozesz sprobowac odinstalowac i na nowo dać u mnie chodzi to na tyle krotko ze nie zwrocilem uwagi nawet ile
  15. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja dowalam 2,5
  16. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki ma ktos z was ami na kablu do schowka naprawilem kabel ami i potrzebuje rozmiar dziury jaka trzeba wyciac do wtyki ami a niestety nigdzie nie moge tego znalezc :/ jesli ktos moze mi powiedziec jaki otwor trza wyciachac bede wdzieczny
  17. i dlatego pytałem o mmi.. no i zapewne tu masz tego przyczynę...
  18. bo rozumiem że w sterownikach drzwi też dałeś skoro się składają ... kurcze to naprawdę dziwne.. jakie masz mmi?? popatrz jeszcze na to... bo w takim wypadku winy szukałbym jedynie z zielonym menu.. moze jeszcze zrestartuj mmi na dzień dobry choć pewnie to nic nie zmieni ale może..
  19. Ja mam europejczyka a też tak mam tylko że z opcją foldble mirrors installed, kodowanie przyjęte, zapisane a mimo to nie wyświetla mi się opcja w central locking. hmmm a sterowniki drzwi jakie masz ? w MK też kodowanie zrobiłeś ??
  20. Dotyczy to pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 r. i chyba jeszcze od któregos roku się skończyło rejestracji albo miało skończyć...? tak jak chłopaki mówią u mnie nie działało do czasu jak raz mi wyjechał koles prosto pod koła..... ojj działa :D
  21. Ale ten DownloadHelper z Converterem u mnie konwertuje plik baaaardzo długo. Nie przesadzam ale z 15 min jeden. W czym jest problem? jakiej wielkości ten plik ??
  22. no i pieknie daj fotogen pierścienia z góry jak on wygląda jak on siedzie ? a najlepiej daj mini DIY na warsztat ja sie zastanwiałem nie raz jak to się kur rozbiera a nigdzie nie ma po kilku latach cos wiem ale tez nie wszystko
  23. amaradaar odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nikt, nic? Dysza to numer 10, wpija się w rurę. Macino teraz i tak masz ze te 45 w środku więc co się krępujesz wbijaj i juz
  24. kawa i chałwa ??? tez mnie zawsze wykanczala ta kombinacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.